Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yandex Navigasyon’da artık boşalan park yerlerini anında görebileceksiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
1.736
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yandex Navigasyon’da artık boşalan park yerlerini anında görebileceksiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    907 Mesaj

Kısa süre önce hizmete sunulan akıllı park çözümlerini geliştirmeye devam eden Yandex, hatırlayacağınız gibi yayalar için "yürüyüş yollarının" ardından "doğru şerit" ve "park yerleri" özelliklerini hayata geçirmişti. Yapılan son açıklamaya göre sürücülerin park problemine büyük oranda çözüm getirmeyi hedefleyen platform, artık boşalan park yerlerini göstermeye başlayacağını duyurdu.

Dünyada ilk olan yenilik sayesinde park yeri arayan bir kişi, arayüzdeki "P" butonuna tıklayarak başka bir Yandex Navigasyon kullanıcısının boşalttığı yeri -zaman bilgisiyle- anlık olarak harita üzerinde görebilecek. Aynı zamanda uygulama üzerinden yol üstü parkların fiyat bilgilerini öğrenebilmek de mümkün. "Yakında park yerleri var, rota oluşturulsun mu?" önerisini sunacak olan Yandex Navigasyon, rotayı izlerken diğer taraftan ücret karşılaştırması yaparak tasarruf etmenizi sağlayacak.

Ayrıca Bkz.Markafoni'den sonra Bukoli de kapanıyor!
    Üstelik iOS ve Android uygulamalarından erişilebilen özelliğin şarj konusunda cimri davrandığı, 24 saat içinde sadece yüzde 1 oranında pil harcadığı ifade ediliyor. Hayata geçirilen asistan sayesinde Yandex Navigasyon kullanıcıları hiç farkına varmadan diğer sürücülerin park yeri arama derdine son verecek. Trafikteki en büyük sıkıntılardan birine çözüm üretmek isteyen Yandex, dakikalarca sokak sokak dolaşmanızı ve fazla yakıt harcamanızı önlemeyi hedefliyor.

|
    |

• Binbaşı
    1357 Mesaj
    o park yeri navigasyonla gidene kadar anında dolar.
    Hayatı kolaylaştırmak için çalışan herkesten Allah razı olsun ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    hiç sevemedim şu yandexi

gogle haritalar harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj
    Yandex , çıkışları çok geç bildiriyor. Onu düzeltmesi gerekli önce. Ama bu da iyi olmus
    |
    |
    Here maps kullanıyorum, ç. dışı da kullanılabiliyor olması nedeniyle genelde tercihim here maps oluyor.

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Yüzbaşı
    774 Mesaj
    yandex in şu özellikleri google maps e de gelse 10 numara navigasyon olur
    yandex yerleri bulamıyor ki
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Güzel bir uygulama olacaktır.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 8 Haziran 2017; 12:23:33 >
    |
    |
    55 Mesaj
    Az şarj yemesi hikaye. Daha önce kaç kere bildirmeme rağmen cihazımda pil tüketmesi düzelmedi ve çevremde de farklı telefon modellerinde benzer görüşleri duydum.
    |
    |
  • Yarbay
    34580 Mesaj
    seviyoruz yandexi, kullanmaya devam
    |
    |

Google haritalar önce 3 sene önce yapılmış ana arterleri eklesin haritasına. 5 sene evvel yapılmış eskişehir yolu şaşmaz bağlantısı geçen seneye kadar haritalarında yoktu, tatil bölgelerinde olmayan bomboş yollarda gittiğini gösteriyor. Mamakta 3 sene evvel yapılmış bitmiş bloklara giden hiçbir yol yok. Aynı yeri sygic'de yandex'te açıyorum trafik bilgisi bile veriyor. yandex'in de hala bir sürü geliştirlecek yeri var ama haritalama ve yazılım konusunda çok daha aktifler, geri bildirimlere dönüyorlar en azından. Google'ın tek güzel tarafı gecikmesiz ve tutarlı anlık konum belirlemesi.
    |
    |
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2017' BMW 118i LCI Joy Plus
    2015' Mazda 3 1.5 Sky-G Power
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Yandex yer mi bulamiyor :X

|
    |

Telefonumda bir çok navigasyon programı mevcut. Hepsini düzenli olarak test ederim. Ama hiçbiri Google'ın yönlendirmeleri kadar kaliteli ve doğru olamıyor. Şimdi bazı arkadaşlar fanlık yapıyorlar sanarlar beni. Hepsini sürekli olarak deniyorum,yandex sürekli gelişen bir programa ama yönlendirme ve bulduğu konumlar genelde yanlış.
    |
    |
    aykut467 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 7 saat 21 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    İşte müşteri odaklı yaklaşım

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Telefonumda bir çok navigasyon programı mevcut. Hepsini düzenli olarak test ederim. Ama hiçbiri Google'ın yönlendirmeleri kadar kaliteli ve doğru olamıyor. Şimdi bazı arkadaşlar fanlık yapıyorlar sanarlar beni. Hepsini sürekli olarak deniyorum,yandex sürekli gelişen bir programa ama yönlendirme ve bulduğu konumlar genelde yanlış.

bence de öyle ayrıca trafik yoğunluğunu daha doğru hesaplayıp daha doğru varış süreleri tahmin edebiliyor
    bir yere varış için verdiği süreler genelde 1-2 dk farkla tutuyor
    google navigasyona bakıp rahat rahat randevu verebiliyorum
    |
    |
  • Yarbay
    5084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Google haritalar önce 3 sene önce yapılmış ana arterleri eklesin haritasına. 5 sene evvel yapılmış eskişehir yolu şaşmaz bağlantısı geçen seneye kadar haritalarında yoktu, tatil bölgelerinde olmayan bomboş yollarda gittiğini gösteriyor. Mamakta 3 sene evvel yapılmış bitmiş bloklara giden hiçbir yol yok. Aynı yeri sygic'de yandex'te açıyorum trafik bilgisi bile veriyor. yandex'in de hala bir sürü geliştirlecek yeri var ama haritalama ve yazılım konusunda çok daha aktifler, geri bildirimlere dönüyorlar en azından. Google'ın tek güzel tarafı gecikmesiz ve tutarlı anlık konum belirlemesi.

Yandex'in Türkiye'de Google'dan daha aktif olduğu kesinlikle doğrudur. Yandex Türkiye haritaları Google'dan daha iyidir.
    |
    |
    Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C

• Yarbay
    12140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İşte müşteri odaklı yaklaşım

Google Maps iyidir.
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.