Şimdi Ara

YANDEX - Harita ve Navigasyon Hizmetleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
6
Favori
22.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhand28

Carplay desteği getirmeyi düşünüyor musunuz?
    Merhaba, üzerinde çalışıyoruz. Yeni özelliğimizi çok da uzun olmayan bir süre zarfında sizlerle paylaşmayı umuyoruz.
  • Putin de bizi görüyormu?
  • Yandex Türkiye Y kullanıcısına yanıt
    Dönüş olayını daha net şöyle anlatayım, örneğin Fahrettin Altay meydanında benzinlikten çıktınız, Göztepe yönüne gideceksiniz, ama tüm dönüşler kapalı, mecbur Balçova tarafına gidiyorsunuz. Bu arada uygulama sürekli sola sön sola dön diyor, oysa Balçova girişine kadar tüm sola ve U dönüşler, metro çalışması nedeniyle iptal oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her akşam işten eve giderken tek kurtarıcım YANDEX.

Emeği geçenlere gerçekten teşekkürler..
  • şu ters yönlere de kestirme diye göstermeseniz tadından yenmeyecek uygulama.
  • Mesela bir örnek vereyim ben Ümraniyeden Bursaya gidecem neden Osmangazi köprüsu yada körfezi dolaştiriyor.Mesela alternatif olarak Eskihisar Topçular feribotunu yada Pendik Yalova arabali feribotu önermiyor.Ayrica ücretli yollarda ne kadar ucret kesilcek bunuda gösterebilir.

• Nöbetçi eczane özelliği maalesef beni dün gece çok yordu ve hayal kırıklığına uğrattı. Lokasyonumda nöbetçi gözüken eczaneye gittim avm içinde bir eczane nöbetçi gözüküyor ve kapalı. Sonra internetten nöbetçi olan bir eczane buldum gittim çocuğuma ilaçları aldım ama baktım o eczane haritanızda gözükmüyor bile. Lokasyon İstanbul! Böyle büyük bir eksiklik olabilir mi hele Cuma gecesi !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala saçma sapan yerlere yönlendiriyor(Otobüs hariç girmesi yasak olan otobüs durağı şeridine).
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolasanelka39

Nöbetçi eczane özelliği maalesef beni dün gece çok yordu ve hayal kırıklığına uğrattı. Lokasyonumda nöbetçi gözüken eczaneye gittim avm içinde bir eczane nöbetçi gözüküyor ve kapalı. Sonra internetten nöbetçi olan bir eczane buldum gittim çocuğuma ilaçları aldım ama baktım o eczane haritanızda gözükmüyor bile. Lokasyon İstanbul! Böyle büyük bir eksiklik olabilir mi hele Cuma gecesi !
    POI çok zayıf Yandex'te maalesef bu özelliği bende kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navigasyon ekranında yol çizgileri çok kalın. O kalınlık yan yana bulunan yollarda hangisinde olduğumuzu çözemiyoruz özellikle manevra yapmamız gerektiğinde.

Google maps gibi gideceğimiz yerin sokak görüntüsünü görebilmemiz lazım. Gerçekten orası mı diye

Yorum özelliği yüzünden yol tıklandığında bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicolasanelka39

Nöbetçi eczane özelliği maalesef beni dün gece çok yordu ve hayal kırıklığına uğrattı. Lokasyonumda nöbetçi gözüken eczaneye gittim avm içinde bir eczane nöbetçi gözüküyor ve kapalı. Sonra internetten nöbetçi olan bir eczane buldum gittim çocuğuma ilaçları aldım ama baktım o eczane haritanızda gözükmüyor bile. Lokasyon İstanbul! Böyle büyük bir eksiklik olabilir mi hele Cuma gecesi !
    Merhaba, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. Yaşadığınız sıkıntıyı çözebilmemiz açısından bizimle eczane isimlerini ve ilçeyi paylaşmanız mümkün müdür?
  • Bir ara severek kullanıyordum ama hafifçe sağdan devam edin, hafifçe soldan devam edin deyip düz gitmem gereken yerde beni farklı yollara saptırdığı için rakip markanın uygulamasına geçtim. Yol ayrımlarında "düz devam edin" demek ne kadar zor olabilir ki ? Bu düzeltilirse geri dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 9 Ekim 2018; 12:17:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

Navigasyon ekranında yol çizgileri çok kalın. O kalınlık yan yana bulunan yollarda hangisinde olduğumuzu çözemiyoruz özellikle manevra yapmamız gerektiğinde.

Google maps gibi gideceğimiz yerin sokak görüntüsünü görebilmemiz lazım. Gerçekten orası mı diye

Merhaba, geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz, ilgili ekiplerimize iletildi. Arayüzümüzle ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.
  • quote:

Navigasyon ekranında yol çizgileri çok kalın. O kalınlık yan yana bulunan yollarda hangisinde olduğumuzu çözemiyoruz özellikle manevra yapmamız gerektiğinde.

Merhaba, geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz, ilgili ekiplerimize iletildi. Arayüzümüzle ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Dönüş olayını daha net şöyle anlatayım, örneğin Fahrettin Altay meydanında benzinlikten çıktınız, Göztepe yönüne gideceksiniz, ama tüm dönüşler kapalı, mecbur Balçova tarafına gidiyorsunuz. Bu arada uygulama sürekli sola sön sola dön diyor, oysa Balçova girişine kadar tüm sola ve U dönüşler, metro çalışması nedeniyle iptal oldu
    Merhaba, geribildirim yapmış olduğunuz yerlere ait düzenlemeler için detayları ilgili ekibimize ilettik. En kısa zamanda haritamıza yansımış olacaktır. Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivaslı-58

Mesela bir örnek vereyim ben Ümraniyeden Bursaya gidecem neden Osmangazi köprüsu yada körfezi dolaştiriyor.Mesela alternatif olarak Eskihisar Topçular feribotunu yada Pendik Yalova arabali feribotu önermiyor.Ayrica ücretli yollarda ne kadar ucret kesilcek bunuda gösterebilir.
    Merhaba, feribot alternatifi şu anda gösterilmektedir. Baktığınız zamanla ilgili olarak teknik bir düzenlemeye denk gelmiş olabilirsiniz. Ücretli yollar için verdiğiniz geri bildiriminiz için ise teşekkür ederiz, ilgili ekiplerimize iletiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muytech

Bu mesaj silindi.
    Merhaba, ürünlerimizi takip ettiğiniz için ve geribildirimleriniz için teşekkür ederiz. Önerileriniz ilgili ekiplerimize iletilecektir.
  • Yandex Türkiye Y kullanıcısına yanıt
    Proğramda bir ayar felanmi yapmam gerekiyor.Ban 2 alternatif sunuyor.Birincisinde köprü ikincinsinde köfrezi dolandırıyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.