Şimdi Ara

YANDEX - Harita ve Navigasyon Hizmetleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
6
Favori
22.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet çok bozuk yollara yönlendirmesi sıkıntı alıyor ama güncel trafik durumu ve tek yön yol bilgisi en iyi Yandex’te.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex Türkiye

Merhaba, geçmişte yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz; geçmişte yaşanan sıkıntıların şu an yaşanmadığından emin olabilirsiniz.

Yalan söylüyorsun daha birkaç gün önce bilgisayara format attım birçok uygulamayı yüklerken Yandexin yüklenmesiyle ilgili işaretli ve ufacık zor gözüken maddeler vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya'da bazı bölgelerde yol görünümü Google tarafından alınmadığı için Yandex kullanıyoruz. Örneğin Pripyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de yandex deneyelim. Google maps te eklemiş olduğum yerleri ekliyor. Ama olmayan yerleri şikayet etsem de silmiyor. Böyle de saçma bir platform.

Toplu taşıma var mı. Google maps teki gibi

• Araç tipi seçilebilmeli.
    Rotalardaki ücretli yolları, yolun kendisini seçim yaparak kullan yada kullanma seçilebilmeli.
    Giriş - Çıkış saati uygulaması olan yollarda kalan süre/mesafe bilgisi devamlı ekrana yansımalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbidenmi

Nöbetçi Eczaneyi isim ile aratınca çok kel alaka yere götürdü, ben gerçek yerini işaretleyemedim, eczacıya söyledim defalarca aradık ama düzeltmediler diye o da dert yandı.
    Özellikle trafikten kaçıp hızlı gitme konusunda başarılı ama yanlış etiketlemeye çözüm bulunması lazım
    Merhaba, sıkıntı yaşadığınız eczanenin ismini, hangi ilçe ve ile ait olduğunu hatırlıyorsanız bizimle paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex Türkiye

Merhaba, geçmişte yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz; geçmişte yaşanan sıkıntıların şu an yaşanmadığından emin olabilirsiniz.

Yalan söylüyorsun daha birkaç gün önce bilgisayara format attım birçok uygulamayı yüklerken Yandexin yüklenmesiyle ilgili işaretli ve ufacık zor gözüken maddeler vardı.

Alıntıları Göster
    Konuyu detaylı olarak destek@yandex.com.tr adresine iletirseniz destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm35

Araç tipi seçilebilmeli.
    Rotalardaki ücretli yolları, yolun kendisini seçim yaparak kullan yada kullanma seçilebilmeli.
    Giriş - Çıkış saati uygulaması olan yollarda kalan süre/mesafe bilgisi devamlı ekrana yansımalı.
    Merhaba, geribildiriminiz için teşekkür ederiz, ilgili ekibimize iletildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

İzmir için trafik durumu pek güncel olmuyor google map e göre. Mesela yeşil trafik durumu o an yandexte ama trafik durmuş. Hemen google ı açıyorum trafik kırmızı.
    Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Trafik durumunu gösteren verimiz kullanıcılardan anonim olarak topladığımız veriyle güncel tutulmaktadır. Bu konuyla ilgili detaylı çalışmalarımız ayrıca devam etmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

Yillardir yandex maps kullaniyorum,hatta cok uzun zamandir yandex mail kullaniyorum cok memnunum.arada maps ile ilgili hatalar oluyor idi.serviste calisiyordum,asıl bomba bina noyu yazinca kapinin onune kadar goturmesi oldu benim icin.hizmet servisinde calisiyorsaniz ve tekseniz bina noyu aramak sikinti ve kaza sebebiyeti idi.

Tek sikintimiz gebze istasyon koprusunde her iki basinda trafik isiklarinda sola donusler yasak.uzun zamandir buzeltilmedi hâla sorun devam ediyor diye biliyorum(bu bahsettigim yerde 10araçtan 4 u hatta 5 i yasak olmasina ragmen sola donus yapiyor)
    Merhaba, geri bildiriminize istinaden yapılması gereken değişiklikler gerçekleştirilmiştir. Birkaç gün içinde haritamıza da yansımış olacaktır. Bilgi için teşekkür ederiz.
  • Ben de şikayetimi söyleyeyim renk düzeni çok eski ve kötü. Ayrıca sesle tarif fecaat. Google da kötü tarif ediyor ama yandex kadar değil. Öncelikle o renk düzeni değişmeli, temiz olmalı renkler, sarı turuncu gibi alakasız renkler değil. Apple haritalar süper bu konuda.

Ayrıca caferağa ve hasanpaşa'da hep yanlış yola sokuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coca-Cola -- 20 Eylül 2018; 17:35:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal yol dururken neredeyse toprak yolllara sokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

En son aradığım ürünün Balçova Carrefoursa Süper mağazasında olduğunu öğrendiğimde kullanmıştım. Hemen Balçova girişinde bir noktayı gösteriyordu fakat orasının apartmanların olduğu küçük bir sokak olduğunu ve marketin olmadığını gidince görmüştüm.

Eğer isterseniz düğün salonunu da yazarım ama bir kaç yıl oldu yine yanlış yere götürmesi. Bu konuda çok dertli insan var haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz lokasyon şu anda haritamızda güncellenmiş haliyle bulunmaktadır. Diğer lokasyonu da bizimle paylaşmak isterseniz kontrolümüzü sağlarız. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yandex Türkiye -- 20 Eylül 2018; 21:28:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bacanakis

Renk körleri için renk seçenekleri ekleyin lütfen.
    Geri bildiriminiz için teşekkürler, ilgili birimlerimize iletildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolasanelka39

Adres arama hala sorunlu. Google Maps bu konuda çok başarılı. Ayrıca bir yenilik tavsiyesi olarak; mesela çizilen rotalarda bazen yollar çok bozuk olabiliyor. Kullanıcılar yol kalitesine / rota kalitesine oy verirse belki tavsiye algoritmanız düzelir. 1 dakika yada 2 km avantajlı diye bozuk yollara rota çizmeniz de önlenir.
    Merhaba, geri bildiriminiz ve önerileriniz için teşekkür ederiz, özelliklerimizi geliştirmek adına ilgili ekiplerimize iletilmiştir. Buna ek olarak şu anda var olan özelliklerimiz arasında uygulama içinde oluşturulan yollar üzerinde eğer bozuk yol var ise "bozuk yol" ikonu ile bilgi kullanıcıya verilmektedir. Ayrıca ekran üzerinde yer alan yorum bırakma kısmından da yol durumlarıyla ile ilgili geribildirimlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pileki

18 kasım 2016 Akşamı Gaziantep havalimanında araç kiraladım. Arabaya bindim ve Yandex Navigasyonu açtım; Gaziantep Kalesi yazdım ve devam ettim, ters birşeyler olduğunu anladığımda çok geçti, beni götürdüğü yerde bir sürü araç kenarlara çekmiş insanlar demleniyordu, arabada eşim ve kızım vardı haliyle biraz tedirgin oldum. Sonuç olarak Gaziantep Havalimanından Gaziantep Kalesinin dibindeki otele 65 km yol yaparak bir hayli gerilerek gittik. E tabi yandex navigasyonu son kullanışım oldu.
    Yaşamış olduğunuz sıkıntı nedeniyle üzgünüz. Geri bildiriminiz bizim için çok önemli, bu sayede hatayı farkederek gerekli düzeltmeyi gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yandex Türkiye -- 20 Eylül 2018; 19:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

İos da navigasyon olarak en guncel versiyonunu kullaniyorum. Hala sesli komutlarda sagini solunu karistiriyor. Akil almaz bir durum bu...
    Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, ilgili ekibimiz konu üzerinde çalışacaktır.
  • ne zaman yürüme modu çıkaracaksınız?

ben arabamıyım bu sokak tek yön diye oradan rota çizmiyor?

:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azref merd -- 20 Eylül 2018; 20:29:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azref merd

ne zaman yürüme modu çıkaracaksınız?

ben arabamıyım bu sokak tek yön diye oradan rota çizmiyor?

:D
    Yandex.Navigasyon araç kullanımı için özelleştirilmiş bir uygulamadır. Yaya navigasyonu için Yandex.Haritalar ürünümüzü tavsiye ederiz.
  • Yandex google mape gore kullanimi daha seri ve bir cok gerekli guzel ozelli var ancak . Yerlesim yerileri haricinde mekan kurum vb. Seyleri hic bulamiyor veritabani konusunda cok yol almasi gerek .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.