Şimdi Ara

Yandex Browser'ın yeni güvenlik önlemlerini değerlendirdik, diğerleriyle hız testi yaptık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Basemark Web Benchmark 3.0 

Yandex Browser'ın yeni güvenlik önlemlerini değerlendirdik, diğerleriyle hız testi yaptık! 

Jetstream Benchmark 

Octane Benchmark

Speedometer Benchmark

• 3 4 ay kadar opera hatta bir ara da firefox kullandım. En sonunda dayanamayıp tekrar Chrome yükledim.

Yandex önce kendini virüs gibi zorla her bilgisayara gitmeye çalışmasın.
  • Chrome un senkronizasyon avantajı var, android tel, pc, tablet her yerde aynı ayarlar aynı yer imleri ve şifreler büyük kolaylık.

• Gerçekten çok güvenliymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likeablex -- 24 Eylül 2017; 21:39:56 >
  • opera neden yok?

• speed001 kullanıcısına yanıt
    yandex'te de aynı özellikler var tablet,mobil,pc her platformda da bulunuyor.

• Hocam bir öneri bir ara firefox nightly'i de deneyin bende önceleri sizin gibiydim fakat alıştıktan sonra çok güzel bir tarayıcı.

• güvenlik önlemleri ne olursa olsun Yandex'in virus gibi kendini izinsiz biçimde bilgisayarlara kurmaya çalışması insanda çok büyük güvensizlik yaratıyor.

• Chrome çok ram yiyor ama garip bir şekilde bir kullanan bir daha bırakamıyor, fazla sade ve rahat bir kullanımı var.
  • opera hepsinden yüksek puan alıyor bu testlerde videoyu izleyemedim ama gördüğüm kadarı ile opera yok testlerde chromedan operaya geçtim çok daha güzel ve sade kendi özel vpn ve reklam engelleyicisi olması bana ekstra kolaylık sağlıyor eklenti ile uğraşmıyorum ve ram yönetimide daha iyi sanırım

• yandex den reklam için kaç para aldınız? bütün tarayıcıları kullandım şuanda opera tartışmasız en iyi tarayıcı.

• Brave kullanıyorum bir süredir. Chrome'un aynısı ama reklam engelleme var ek olarak. Senkron olayları yok sanırım. İyi bir deneyim sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safari+Samsung Browser.

Yaşasın stok tarayıcılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda ucbrowser cok alistim heleki reklam engellemesi efsane ayni sekilde masaustundede cogunlukla kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

yandex den reklam için kaç para aldınız? bütün tarayıcıları kullandım şuanda opera tartışmasız en iyi tarayıcı.

Sen operadan kaç para aldın?
  • Kendini zorla pc ye kurdurmaya çalışması güven vermiyor. Bana göre de güvenliği o kadar da iyi değil. Hiç bir şekilde yandex ürünlerini asla kullanmayı tavsiye etmiyorum. Gerçi adamlar şimdiye kadar bütün bilgilerimizi öğrenmiştir, biz de kendimizi avutuyoruz burada

• bu kadar show yapmaya gerek yok !
    reklam aldık deyin, olsun bitsin yani :)

• Videoyu izlemeye başladığımda aslında aklıma yattı yandex ama izlemeye devam ettikçe sanki bir reklam kokusu varmış gibi hissetmeye başladım. Sonra Yandex firmasına aslında güvenmediğim dönemler aklıma geldi. Yorumları da okuyunca tamamen soğudum. Artık hiçbir kuvvet bana yandex kurduramaz. Kısacası reklam paraları boşa gitti yandex geçmiş olsun.

• Opera olmaması büyük eksiklik.

• Uzun zamandır belli dönemlerde yukselen tarayıcılar kullandım İnternet Explorer dışında ilk kullandığım en iyi tarayıcı firefoxtu yaklaşık 2 sene kullandım sonra bozdular Chrome a geçtim onu da bir 3 sene kullandım onu da bozdular yaklaşık 1.5 senedirde opera kullanıyorum. Bakalım gelecekte hangisi daha iyi olacak. Ha laptpumda edge kullanıyorum eğer pil ile çalıştırıyorsam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.