Şimdi Ara

Yandaş medyadan yalandan kaostan bunaldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son sınıf üniversite öğrencisiyim, ailem köyde olduğu için 2 hafta önce evime döndüm. Ailem İnternet kullanmadığı için evde televizyon dışında gündemi vs. takip edebildikleri bir ortam yok. Ne kadar telefondan sosyal mecralara ulaşabilsem de genel olarak televizyondan takip ediyorum gündemi. Arkadaşlar 2 haftada bunaldım artık yahu 5 gün sonra seçim olacak, haber kanallarını acıyorum hepsinde cumhurbaşkanı var, şuan bu yazıları yazarken bile çoğu cumhurbaşkanıni canlı yayınla veriyor, bir kaç tanesi geçen günkü cumhurbaşkaninin gençlerle olan kaydını yayınlıyor. Ana haber bültenlerini açıyorum hepsi yandaş yayın yapmaktan bunaldım artık. Buna millet ittifakı da dahil cumhur ittifakı da. Yahu bir tane tarafsız doğru haber yapan eşit muamele gösteren kanal olmaz mı şu televizyonda. Geçen yıllarda Amerikada başkanlık seçimi için televizyona çıkıp 2 aday tartismisti. O görüntüler gözümün önüne geldikçe halimize acıyorum, imreniyorum adamlara. Dolar 5 lira olmuş 10 da olur bu kafayla biz daha kendi içimizde tarafsız, doğru düzgün iş yapamıyoruz. Tüm bu yaşadıklarımız müstehak bize. Bize derken tabii ki ülke olarak bahsediyorum. Yoksa bizim suçumuz neydi böyle kaos ortamında yaşıyoruz.. Bunaldım artık, her gün haberleri açtigimda o ona sövmüş öteki ötekini feto cu demiş, kadına şiddet cinayet, hayvanlara işkence.. Çok daraldım gerçekten. Köyde genel olarak tarlada bahçede çalışan nüfus fazladır, tum gün çalışıp geliyorlar ülkede ne olmuş diye televizyonu açıyorlar karşılastiklari manzara bu. Sonra da kanalların %90 inda Tayyip in olduğu, ama tüm kanalların sağcı veya solcu olarak yandaş yayın yaptığı programlar var. El insaf yahu. Bir kişi de işini doğru düzgün yapmaz mı. Bu ülkenin çalışan dürüst insanları bu muameleyi haketmiyor. Zaten bu kaos ortamı yüzünden gitmiyor mu yurtdisina iş yapacak okumuş bilgili insanlar. Şimdi ben bunları yazdım bunaldım biraz da olsa içimi dökeyim size diye. Burada bile kavga olacak muhtemelen. Biz bir şeyleri yanlış yapıyoruz arkadaşlar, birbirimize suç atmaktan, yanlışını kabul etmemekten, 3 5 kuruş için yolsuzluk yapmaktan gözümüz dönmüş. Paranız da batsın koltuğunuz da. Seçimi kazanacaz diye insan olmayı da unuttunuz yazıklar olsun hepinize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouoo -- 19 Haziran 2018; 22:11:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boş yapma hadi git..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairtune

Boş yapma hadi git..
    Al iste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ittifakina yakin tek büyük kanal var yalniz fox onlarda cumhur ittifakini gösteriyor oyle yada böyle

• sen daha önce kaos görmemişsin belli
  • işallah birbirimize düşececegız cok ıstıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.