Şimdi Ara

Yandaş Andy-Ar ve 2. Tur Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://mobile.twitter.com/hahaharden/status/1009484793539686400?s=21

Neden mommy'e oy vermeliyiz açıklıyan bir çalışma. Mommy de bunu bildigi için inceyi kırmadan oy istiyor. Tercih sizin.

Edit:
    Ahmet Sorgun: Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
    https://eksisozluk.com/20-haziran-2018-andy-ar-anketi--5695897 eksisozluk konusu.
    Gerçek mi tam bildigimiz yok kesin bilgisi olanlar bilgi verir ise seviniriz.

Yeni link :https://mobile.twitter.com/kraluparisnu/status/1009502228170887173

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogusCay -- 20 Haziran 2018; 23:4:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buna inanan oy kullanmasın ya cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Buna inanan oy kullanmasın ya cidden
    Az once de yazdim. Secimin taa basindan beri dedigimiz gibi ince kalirsa hayirli olsun tayyip diyebiliriz diye. Sirf bu ihtimalden dolayi bile merale veririm.

• to let myself go kullanıcısına yanıt
    Buna inanmayanların verdiği oylarla yıllardır RTE başta.

Tek bir soru İnce mi Akşener %65'lik sağcı seçmenden 16 puan oy alabilir.
  • ankete inanmıyorum. Fakat çalma çırpma engellenirse zaten buna yakın bir sonuç çıkabilir.

İkinci tur eşleşmelerine de katılıyorum bu arada ama anlamadığım nokta İnce 25 alamaz. Daha fazla alması lazım.

Chp zaten büyük oranda inceye oy verecek. Ve bu adam hiç mi kimseyi etkileyemedi de, geçip 25 alıyor.

İkinci tur konusu doğrudur bu arada.
  • %65 likten pay almak varken gidip %10luk kürt oylarina talip oluyorlar inanilmaz.

• DogusCay kullanıcısına yanıt
    Yuzde 7-8lik bir oy...

• Periah kullanıcısına yanıt
    Daha doğru demişsiniz. Hdp baraj yemesin diye gelen oylar da var

• Ümit Özdağ Habertürkte canlı yayında.
  • Ayrıca bakıyorum da Ekşisözlük'te lağım ağızlarıyla İYİ Partilileri trollükle suçlayan CHP-HDP'lileri ve hatta yetmeyip bu anketin İYİ Parti tarafından algı olarak sunulduğunu ima edenleri görüyorum.

Bu süper zeka entel görünümlü tipler sahadan ve Türk seçmen profilinden o kadar uzak ki ancak klavye başından artizlik yapıyor,klavye başından seçim sonucu belirliyor sonra da seçim akşamı Türkiye'den gitmek başlıklarına üşüşüyorlar ve.O kalın kafataslarının altındaki minik beyinlerine sokmak için daha ne yapabiliriz bilmiyorum ama tekrar edelim Türkiye'de seçmenin %65'i sağ ve Bu seçmenin 50 puanlık kısmı "CHP zihniyeti" denilen kavramdan nefret ediyor. Akşenerin böyle bir sorunu yok. Ayrıca daha farkında bile değiller ki İnce'nin aday olmasını sağlayan kişi Meral Akşener, Meral Akşener olmasaydı bugün ne İnce'den ne de Millet ittifakından söz ediyor olacaktık.

Cidden bu tipler insanı o kadar sinirlendiriyor, o kadar geriyor ki şeytan diyor 2. Turda oy verme.

• Şu saatten sonra heleki eğer ilk turda Erdoğan 40 alırsa ben bile aday olsam alırım ☺️

• Incenin secmenini tayyip yonetiyor. Kendi secmeni gibi bu sefer de bu kesimi gazliyor. Muthis stratejik(!) dusunen chp secmeni hdpye oy verirken ayni amaci hedefleyen ittifaktaki meral aksenere oy atmiyor. Izmirde istanbulda oturan hdpli seyh sait perverler ile bomontileri cekip tum kurtler bize oy atacak saniyolar.

• Zaman birlik zamanıdır. Oyunlara gelmeyelim hocam. Chpli arkadaslar ikinci tura kalirsak arkamizda duracaklardır. Bizde o gun Ince orda olursa elimizden geleni yapacağız ama Aksener daha buyuk bir firsat buda acık.

• Chp-İnce %10 kürt oyu alacağım diye seçimi kaybedecek.%10 hdpli varsa %50 hdpden nefret eden insan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendinizi kandirin Sağ kesimin oyunu alabilecek insan ilk turda alır zaten neden sağ akp seçmeni 1. Turda vermeyip 2. Turda Akşener e versin oyunu ne değişecek ? Boş yapmaya devam

• akşener o kadar yüksek alamaz.

zaten 3 gün sonra belli olacak eğer akşener akp'den ve mhp'den çok fazla oy çalıpta ikinci tura ince giderse o zaman gerçekten üzülürüm. İnce büyük bir gaz aldı doğru ama kazanması cidden zor.

ama yok yine rte %45 üzeri falan alırsa meral falan kurtaramaz bu ülkeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laminon

Kendinizi kandirin Sağ kesimin oyunu alabilecek insan ilk turda alır zaten neden sağ akp seçmeni 1. Turda vermeyip 2. Turda Akşener e versin oyunu ne değişecek ? Boş yapmaya devam

He işte aynen öyle hocam akşener zaten ilk turda zaten inceyi geçemiyorsa yada ona yakın bir oy alamıyorsa zaten 2.tura kalsada kaybedicek.Çünkü ilk turda erdoğana atan seçmen 2.turda neden akşenere atsın.Akşener madem sağda oy alabilecek tek aday o zaman bunu ilk turda yapsın ve kendisi 2.tura kalsın inceyi geçerek.Her partinin kendi adayı olmalı diyorlar.Sonra başka partinin adayına oy atıcak seçmenden oy istiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İzole Bant kullanıcısına yanıt
    chp - incenin derdi rte inerse insin kim geçerse geçsin başa olayı değil ki

onlarda kendi adamlarını cb yapmak istiyorlar ve içlerinde ki en güçlü ismi çıkardılar işte .

olay rte'yi indirmekse doğru 2.turda meral 'in çok daha fazla şansı var bence de ama iş öyle değil.

zaten ben anlamıyorum meral'in asıl hedefi chpliler değil akp ve mhpliler olmalı. Çok değil 3 gün sonra göreceğiz bakalım ne kadarını onlardan koparıp kendi safına katmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A984A1CC7

Ayrıca bakıyorum da Ekşisözlük'te lağım ağızlarıyla İYİ Partilileri trollükle suçlayan CHP-HDP'lileri ve hatta yetmeyip bu anketin İYİ Parti tarafından algı olarak sunulduğunu ima edenleri görüyorum.

Bu süper zeka entel görünümlü tipler sahadan ve Türk seçmen profilinden o kadar uzak ki ancak klavye başından artizlik yapıyor,klavye başından seçim sonucu belirliyor sonra da seçim akşamı Türkiye'den gitmek başlıklarına üşüşüyorlar ve.O kalın kafataslarının altındaki minik beyinlerine sokmak için daha ne yapabiliriz bilmiyorum ama tekrar edelim Türkiye'de seçmenin %65'i sağ ve Bu seçmenin 50 puanlık kısmı "CHP zihniyeti" denilen kavramdan nefret ediyor. Akşenerin böyle bir sorunu yok. Ayrıca daha farkında bile değiller ki İnce'nin aday olmasını sağlayan kişi Meral Akşener, Meral Akşener olmasaydı bugün ne İnce'den ne de Millet ittifakından söz ediyor olacaktık.

Cidden bu tipler insanı o kadar sinirlendiriyor, o kadar geriyor ki şeytan diyor 2. Turda oy verme.
    Aramıza fitne sokulmasına izin verme. İnce de kazansa Akşener de kazansa ülkeyi birlikte yönetecekler. Aslında Türkiye 2. turda İnceyi ya da Akşeneri oylamayacak bu ikiliyi oylayacak. O yüzden çok dert etme 2. tur hesaplarını.

• Laminon kullanıcısına yanıt
    Kendini kandiran sensin. Yazilanlari okuman yeterli. Uzun aciklayayim chp secmeni ince aday olmadan once oldugu gibi meral aksenere olumlu bakiyor hem de tamami. Lakin IYI ve saadet secmeninin islami muhafazakar kesimi inceye yaklasimini olumsuz etkiliyor. Peki neden? Olay chp-akp biz muslumaniz bunlar ahirda at kosturdu konjukturune iner ise iste bu kesim istemeyerek kotunun iyisi diyerekten erdogana atabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.