Şimdi Ara

Yanan laptop fisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar aksam saatlerinde priz ile adaptor arasi olan fis yandi. Bu ikinci fisim oluyor. İlki patladi ve alev aldi. Bunda ise dumani erken fark ettim hemen cektim. İlkinde kablo kismi yanmisdi. Bunda ise adaptore giris kismi erimis. Bunun sebebi ne olabilir? Adaptor mu sorunlu? Takilan priz mi sorunlu? Onlemini almazsam basima buyuk isler acmasindan korkuyorum.
    Yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staphylococcus -- 13 Temmuz 2012; 3:37:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Staphylococcus

Arkadaslar aksam saatlerinde priz ile adaptor arasi olan fis yandi. Bu ikinci fisim oluyor. İlki patladi ve alev aldi. Bunda ise dumani erken fark ettim hemen cektim. İlkinde kablo kismi yanmisdi. Bunda ise adaptore giris kismi erimis. Bunun sebebi ne olabilir? Adaptor mu sorunlu? Takilan priz mi sorunlu? Onlemini almazsam basima buyuk isler acmasindan korkuyorum.

Takılan pirizde sorun olabilir topraklama yoktur belki adaptörde bozuk olabilirde diyebiliriz.

• prize daha önce takılan fişlerde sorun yoksa adaptördedir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staphylococcus

Arkadaslar aksam saatlerinde priz ile adaptor arasi olan fis yandi. Bu ikinci fisim oluyor. İlki patladi ve alev aldi. Bunda ise dumani erken fark ettim hemen cektim. İlkinde kablo kismi yanmisdi. Bunda ise adaptore giris kismi erimis. Bunun sebebi ne olabilir? Adaptor mu sorunlu? Takilan priz mi sorunlu? Onlemini almazsam basima buyuk isler acmasindan korkuyorum.

kesinlikle adaptörde sorun var, anakartı yakabilirsin dikkat et, hemen git "iyi marka" (orjinal olmasına gerek yok) satın al, en fazla 100lira ödersin cihazın anakartını yakmaktan iyidir. en son saints computer dan aldığım adaptörü 3 senedir kullanıyorum reklm gibi oldu ama gercek ;)

• ilk kullanmadığın bir şarj aleti tak aynı prize eğer onda yanma felan olursa prizde sorun var demektir olmazsa senin adaptör bozuktur yenisini alırsın
  • Sağolun beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.