Şimdi Ara

Yanal'in takimi guven vermiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Begenmedigin aykut kocaman gecen yili donime etti.Var sistemi olsa sampiyonduk.Ersunun takimi degil palavrasini devreden once yerdik ama o kadar topcuyu ben getirtmedim ersun getirtti
    yemişim öyle domineyi anadolu takımı futbol anlayışıyla kanser futbol ile 2.olmaktansa hiç olmam daha iyi

gelen 2-3 adam ile takım hemen ersunun takımmı oluyor saçma saçma konuşmayın
  • Ya ben taraftardaki şu kafayı anlamıyorum. Olan oldu giden gitti hala Aykut olsaydı böyle Ersun şöyle. Kardeşim önümüze bakalım artık Aykut Hoca gelecek veya Ersun hoca şuan gidecek değil. Ve bu adamların daha 1.senesi dolmadı diğerlerine kaç sene sabrettik. (Ali Koç, Ersun yanal, Comolli vs) Bizim taraftar gerçekten çok cins. Bekleyelim bi sezon sonunu görelim diğer sezonu görelim. Biz Fenerbahçeliyiz kim başarısız olursa bu klupte belli bir yere kadar çalışır. Valla Aykut Hoca ile de her sene şampiyon yerine kanser oluyorduk ben bunu da hatırlıyorum. Taraftarıyla alakası yok bu durumun sistemle alakalı tamamen. Aziz Yıldırım'a 20 sene, Aykut Hoca'ya sanırım 5 sene sabrettik. Biraz da böyle deneyelim sabredelim. Yoksa Ali Koç da Ersun Hoca da başarısızlıkta klüpten kendileri gidecek insanlar.

Slimani'si Benzia'sı bunları hoca yaptırmadı. Bu sene el mahkum ilk 10 başarıdır diyip önümüze bakacağız artık.

• Sabir tasina döndük zaten
    Gs bu yil da sanpiyon olursa 5.yildizi bizim 4.yildizdan once takarlar.Ben de suna anlam veremiyorum :Bu yil ilk 10 a bile giremeyen takim gelecek yil nasil sampiyon olacak ?
    Yaz donemi transferleri demeyin cunku bu yonetim bu teknik ekip transferde basarili olsa bu takim hala boyle surunmezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sabir tasina döndük zaten
    Gs bu yil da sanpiyon olursa 5.yildizi bizim 4.yildizdan once takarlar.Ben de suna anlam veremiyorum :Bu yil ilk 10 a bile giremeyen takim gelecek yil nasil sampiyon olacak ?
    Yaz donemi transferleri demeyin cunku bu yonetim bu teknik ekip transferde basarili olsa bu takim hala boyle surunmezdi
    Başarılı olunan transfer de var; Tolgay, Serdar, Sadık, Moses, Ayew çok iyi oynamasa da takımın ihtiyacı duyduğu bir oyuncu, belki zach

Kötü transferler de var; slimani benzia frey

Bu sene olarak bakma yönetim bi hata etti cocuyu getirdi. Sene başından Yanal’ı getirdiklerini düşün bu durumda mı olurduk. Şuan puan toplayamasak da ilk yarıya nazaran fersah fersah öndeyiz oyun olarak. Ve 2. Yarının en çok puan toplayan takımlarından biri olacağımızı düşünüyorum. Seneye de güzel bir forvet ile şampiyonluk yarışında önde bitiririz. Hele bir de Zenit’i elersek güzel bir kura şansı ile çeyrek final yarı final uefada mükemmel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: th3mpo

Başarılı olunan transfer de var; Tolgay, Serdar, Sadık, Moses, Ayew çok iyi oynamasa da takımın ihtiyacı duyduğu bir oyuncu, belki zach

Kötü transferler de var; slimani benzia frey

Bu sene olarak bakma yönetim bi hata etti cocuyu getirdi. Sene başından Yanal’ı getirdiklerini düşün bu durumda mı olurduk. Şuan puan toplayamasak da ilk yarıya nazaran fersah fersah öndeyiz oyun olarak. Ve 2. Yarının en çok puan toplayan takımlarından biri olacağımızı düşünüyorum. Seneye de güzel bir forvet ile şampiyonluk yarışında önde bitiririz. Hele bir de Zenit’i elersek güzel bir kura şansı ile çeyrek final yarı final uefada mükemmel olur.

Alıntıları Göster
    Oyle bir takimiz ki, ite kaka UEFA yi alirken ligden dusebiliriz. Tutarsizlik diz boyu

• Evet yorumlari alalim
    Bu mu ovdugunuz yanal takimi ?
    Ersun yanal ici bos bir balondur .Hem de bomboş

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

ersundan hoca moca olmaz diyenler var sizlere koku gibi anadolu takımı futbolu oynatan aykut kocaman gibi adamlar mustahak sizler gerçek fenerli değilsiniz herşeyi atlıyorsunuz bu takım ersunun takımı değil bu takımla yapılacak maksimum verimi almaya çalışıyor ligden düşme olayını geçin bu takım düşmez gerekli puanları alacaktır dış etkenler devreye girmezse
    hey allahım ya.Bu takım ersun un takımı değil doğru da öyle olmayınca ligte 15-16 larda gezmeye mecbur olcak kadar mı kötü ???3 ay oldu geleli tek fark topa biraz daha sahip olmamız..

Farkındaysan Bjk'a kaybedince ki kuvvetle muhtemel 17.liğe düşme durumumuz var 23.hafta itibariyle..Geçen sene ki kadromuz harikaydı zaten de şampiyon olamamamız aykut un suçu...
  • quote:

Evet yorumlari alalim
    Bu mu ovdugunuz yanal takimi ?
    Ersun yanal ici bos bir balondur .Hem de bomboş
    aykut sıkıcı yea defansiz yeaa korkak yeaaa ..Alsana cesur korkusuz ersun Slimani yi salla geri kalanı niye gol atamıyor takımın peki...
    geçen sezon 78 golle en golcü takımdık vicdanı kurusun mızmızlananların..
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Caykur rize 16 puan aldi .Ikinci devre. Caykur kadar olamayip hala bahane bulan vazifsiz beceriksiz adamin teki bu Ersun
    Yok forvet yokmus su yokmus bu yokmus
    Basaksehirde forvet mi var?Rize de forvet mi var?
    Teknik direktorum diye geziyor ortada

• quote:

Caykur rize 16 puan aldi .Ikinci devre. Caykur kadar olamayip hala bahane bulan vazifsiz beceriksiz adamin teki bu Ersun
    Yok forvet yokmus su yokmus bu yokmus
    Basaksehirde forvet mi var?Rize de forvet mi var?
    Teknik direktorum diye geziyor ortada
    olay budur. rize niye topluyor bu puanları ?

• amonRa kullanıcısına yanıt
    Rizenin sagda mbappe solda neymar ortada ronaldosu varmis ondan topluyormus puanlari
    Saka bir yana hala su Ersunu birseyden anliyor saniyorlar ya ona üzülüyorum. Bir teknik direktorun hicbir hamlesi sonuca etki edemez mi ?
    Etmiyor etmiyor etmiyor
    Bu yil ligde kalir Ali koc da bunu birsey sanip seneye de gorev verir gelecek yil da bu takim 5.felan olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.