Şimdi Ara

Yanaklarımda sakal çıkmasını nasıl engellerim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
18.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaş 17 sakalım çıktı ama yüzümün üst tarafında yani yanaklarımdaki sarı tüyler siyahlaşmaya başladı tabiki kötü görüntü oluşturuyor acaba bu kılları daha çıkmadan nasıl engellerim NOT:Makine ve jiletle traş oluyorum o tüylere daha dokunmadım.

• arkadaşlar hadi bi cvp yazın
  • Jileti vurmuşsun geri dönüş yok ...
  • östrojen hormonu kullan
  • içeri doğru bir yarık oluşmasın hocam?
    quote:

Orijinalden alıntı: Deathulazam

östrojen hormonu kullan
  • asit dök
  • Boşuna uraşma
  •  Yanaklarımda sakal çıkmasını nasıl engellerim?
  • ben de hiç jilet vurmadım ama bende de çok çıkıyo yanaklardaBende cımbızla alıyom
  • sir ağda yaptırabilirsin
  • ben bilmiyodum oranın kesilmeyecegini 3-4 kere jilet vurdum hiç tüy olmayan yere artık ordada çıkıyo
  • Bal sür kagıtla çek.Bir bakıma ağda yaptır.Bayan kuaförlerinde cuzzi miktara yaptırıyorlar.Arkada wcde falan sanada yaparlar gidebilirsin.
  • Erkek kuaförlerinde isteğe göre ağda yapıyorlar ya da çakmakla yakıyorlar
  • Bizim mahalledeki kuaförde görmüştüm böyle bir yapışkan hazırlıyor yeşil birşey kulağın içine hafif döktü bir süre snra kurudu mum gibi daha sonra bir çekti kulakta kıl mıl kalmadı
  • Geri dönüşü olmayan bir yola girmişsin, artık o kılcıkları 3-5 günde 1 kez makina ile alacaksın ya da kuaförde ağda yaptırabilirsin. Kesinlikle jilet vurma.
  • Başka yerde sakal mı çıkar o çıkarsa ona sakal denir mi?
  • arkadaşlar kusura bakmnayın cvp yazamadım ben yuzumun ustlerıne kesınlıkle jılet vurmadım hala tuyler var oralarda sakalım zaten gayet sekıllı cıkıyor ama ılerde buyuk ıhtımal yuzumun ustlerındede sakal cıkıcak bunu engellemek ıstıyorum cunku gıderek tuyler sıyahlasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.1.1.1

arkadaşlar kusura bakmnayın cvp yazamadım ben yuzumun ustlerıne kesınlıkle jılet vurmadım hala tuyler var oralarda sakalım zaten gayet sekıllı cıkıyor ama ılerde buyuk ıhtımal yuzumun ustlerındede sakal cıkıcak bunu engellemek ıstıyorum cunku gıderek tuyler sıyahlasıyor

Son durum nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.