Şimdi Ara

yaman umut olacak nereyi kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kazanmadıysa kaç k'dan mezuna kaldı (çünkü hala ders çalışyıor)

• Sıralaması 20k gibi bir şeydi sanırım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer o 20k yaptıysa beni......
  • Ben de inanmıyorum
  • Her dersin doğru yanlışını ayrı ayrı sadece sayı ve ders adı gözükecek şekilde yayınladı, puansız sıralama yayınlayıp 25k yaptığını iddia etti tabii kimse inanmayınca yorumları kapadı ve asla tam ekran paylaşmadı. Sanırım o kadar çalışıp kötü sonucu yediremedi.

• çareyi dopingde buldu ya da parayı diyebiliriz

• Bashını
  • Canım sıkılıyor evde hazır vizelere 1.5 ay varken takip atayım dedim. Paşamın keyfi gayet yerinde instagramda. Geziyor, müzik dinliyor. Zaten rahat birine benziyor kalır 2 3 sene daha mezuna youtubedan parayı kırıyor. Videosuna belki dinler diye uzadı uzadıya diğer birkaç kişi gibi yorum atmıştım ama tın yok hala. Ayrıca sıkıntı kötü yapması değil, yalan söylemesi ve aynı şeyi defalarca deneyip farklı sonuç almaya çalışması. Son dönemlerde türeyen koçlar yüzünden bu böyle oldu. Yok siz yaparsınız,sizler şöyle zekisiniz,engellere karşı geleceğiz diye insanları eylemden çok kofti sözlerle gaza getiriyor belli başlı kişiler hariç. Eğer derece ilk 30 k ise oraya çalışan ilk 30 k girer. Umut satılan 500 bin insan değil. Olmuyorsa kendini zorlamanın anlamı yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 3 Aralık 2020; 12:54:8 >
  • çalışma masasını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.