Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
206
Cevap
0
Favori
198.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar Ybr'lere kafayı takmış durumdayım alsammı napsam yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: CADDECİ

SLM ARKADAŞLAR BENDE YAMAHACIYIM VE 2 TANE MOTORUM VAR BİRİ 2008 CRYPTON BİRİDE 2007 YBR İKİSİNDENDE ÇOK MEMNUNUM SÜPER MOTOR İKİSİDE AMA YBR DAHA SERİ VE DAHA DEPARLI 1 DEPO BENZİNLE 500 KM YOL YAPTIM BENCE ARKADAŞLAR SİZLERDE YBR ALMAK İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜSÜNÜZ.SİZELERE Bİ ADRES WERİYİM ORAYI ZİYARET EDİNWWW.TAVOOO.COM MUTLAKA ZİYARET EDİN GÖRÜN BAKIN YBR'LERLE NELER YAPIYOLAR NE KADAR YOL KAT EDİYOLAR.

Vay bee görünce şok oldum keşke bende gidebilsem

• tavsiye ederim
  • Ybr ile dünya turu vayy bee off biliyorum be abi bizim motorlar saglam
  • ewet çok güzel keşke bende gide bilsem öyle bi geziye.yamaha motor işini biliyo ya abi tanıdıgım kuryeci var sabahdan akşama kadar kontagı kapanmıyo motor 87000 km ve daha motoruna anahtar degmemiş süper bi makina sınıfında 1 numara bana göre yani....
  •  Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

• Motoru yeni aldım ufaktan başladım güzelleştirmeye 2 carbon sinyal takımı ve aynı şekilde carbon gidon denge topuzu yan ayaklık ve koruma demiri monte ettim ama koruma demiri hiç içime sinmedi değiştirmeyi düşünüyorum çok kaba durdu gibi geliyor bana,bide jant şeritleri olsun vs. bi türlü uyum saglayacak renk seçimi yapamadım böyle bi kaç fikir werirseniz sevinirim beyler
  • hayırlı olsun kardeş kazasız belasız bin ama sana tavsiyem orjinalini bozma derim sana ama zevk gene senin malda senin nasıl istersen yani YBR almakla dogru bi karar vermissin tekrar hayırlı olsun....
  • hep frenlıyorum motor sevdamı korkuyorum o yuzden , kendımden degıl bu maganda gıbı kullanan suruculerden
  • Arkadaşlar bu motorların 0 ları ve 2.el fiyatları nedir bende yaza almak istiyorm.
  • arkadaşlar hepinize merhaba ben aranıza yeni katıldım fakat size çok sorum olacak van da motosiklet bayii ve yetkili servisim fakat sizin bu düzde 140 yapmanız beni delirtti arkadaşlar bende iki motor var biri ybr diğeri tdm 900 ben süraat için 900ü kullanıyorum ybr düzde 95 i geçmiyor şimdi ben bu işten bişey anlamıyorum siz nasıl 140 yapıyorsunuz ben nasıl 95 ve 23 bin km ybr kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaya65 -- 22 Mayıs 2008; 19:33:10 >

• yav esentepeli arkadaş sinyaldeki artıları izolabantlamı yaptın yoksa folyo ile mi bence hilal yapmalıydın
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Arkadaşlar bu motorların 0 ları ve 2.el fiyatları nedir bende yaza almak istiyorm.

0 Fiyatları Şu An Sabit Olması Lazım Yani 3000 3500 Arası Degişiyor Sanırım Hep Böyleydi Yani 3500,ü Geçmedi Hiç

2. Ele Gelecek Olursak Temiz Birşey İstersen 2500 2750 Arası Degişiyor

quote:

Orjinalden alıntı: yaya65

arkadaşlar hepinize merhaba ben aranıza yeni katıldım fakat size çok sorum olacak van da motosiklet bayii ve yetkili servisim fakat sizin bu düzde 140 yapmanız beni delirtti arkadaşlar bende iki motor var biri ybr diğeri tdm 900 ben süraat için 900ü kullanıyorum ybr düzde 95 i geçmiyor şimdi ben bu işten bişey anlamıyorum siz nasıl 140 yapıyorsunuz ben nasıl 95 ve 23 bin km ybr kullandım

Sizin Sronuza Gelecek Olursak Düzde 140 Olayı O An İçin Hava Şartları Kilonuz Ve Yolun Egimi Önemli Dümdüz Bir Yolda 140 Yapabilen Ybr Çok Azdır Ama En Önemlisi Motosikletin Rodajını İyi Yapmış Olmanız Gerekiyor Yani Bazıları 500 KM Kadar 60 70,i Geçmeyeceksin Derler Ama En Az 1000 KM,e Kadar 70 KM Hızı Geçmemeniz Gerekiyordu

Geçen Ay Teyzeogluyla Yola Çıktık Ondada Ybr Var Bendede Benim Kilom 68 Onunki 85 Beni Geçemiyordu Sonra Motorları Degiştik Benim Motosikleti Ona Verdim Onunkini Ben Aldım Yine Geçemedi Yani Kilo Faktörü Çok Önemli

• arkadaşlar benim ybr 2 kişi üzerindeyken düzde 100 km/h görüyo yol baş aşagıyken tam 140km/h görüyo yamahanın tüm motorunda şöyle bi huy war motor km yaptıkca açılıyo ya ama aslında ybr den pek fazla bişey beklenmemeli sonuçta 125 cc. ve 10 bg. eger hız isteniyosa YAMAHA R1 alın arkadaşlar...
  • engin kardeş bu dediklerin acemilik kokan sözler ben servisim diyorum sen rodaj diyorsun hangimiz daha iyi biliyor acaba bu klasik sözleri ben baş aşagı 120 ve on bin devirde gördüm ama siz düzzde 140 diyorsunuz iyi motorcusunuz
  • Dayı siz onu bunu bırakın da şimdi motoru alıcam ama ilk vitesli motorum olucak kolay adepte olabilirmiyim YBR ye ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thekingsong

Dayı siz onu bunu bırakın da şimdi motoru alıcam ama ilk vitesli motorum olucak kolay adepte olabilirmiyim YBR ye ?

olursun 1 aşağı dört yukarı ne var sankiçok klasik oldu artık bu yaa
  • Motorumun yeni hali beyler =) yorumlarınızı bekliorum..

• telefon ile çektim biraz küçük resimler fazla belli olmuyor ama idare edin :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.