Şimdi Ara

YAMAHA RX-V357 YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 123e (3 mesaj) technician77 (3 mesaj) serkanta (2 mesaj) reverse (1 mesaj) firtikk (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞALAR MERABA DÜN TEKNSADAN YAMAHA RX-V357 SERİSİ ANFİ RECİVER ALDIM FAKAT TEHŞİRDEKİ ÜRÜNÜNÜ SATIN ALDIM BİR DE ŞU VAR FİYAT TAKSİTLİ 698 YTL NE DERSİNİZ BUNUN YERİNE 457 ALINABİLİRMİ YANLIŞ SEÇİM YAPTIM GİBİ GELİYOR ÜRÜNÜ GERİ VERME ŞANSIM VAR FİKİR VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123e -- 7 Kasım 2006; 1:35:51 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    Pahalı almışsınız.. Üstelik teşhir ürünü.. Hemde çok pahalı.. 260€ fiyatla rxv 359 alabilirsiniz.. Forum audio firmasını arayıp fiyatı sorabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriNeO -- 6 Kasım 2006; 16:40:01 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    evet çok pahalı..
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj
    o paraya sony str-db900 alabilirsin ... yamaha 357-359-457 den daha iyi bir ürün ...

q smaster pro işlemcili bir amfi ...

quote:

Orjinalden alıntı: 123e

ARKADAŞALAR MERABA DÜN TEKNSADAN YAMAHA RX-V357 SERİSİ ANFİ RECİVER ALDIM FAKAT TEHŞİRDEKİ ÜRÜNÜNÜ SATIN ALDIM BİR DE ŞU VAR FİYAT TAKSİTLİ 698 YTL NE DERSİNİZ BUNUN YERİNE 457 ALINABİLİRMİ YANLIŞ SEÇİM YAPTIM GİBİ GELİYOR ÜRÜNÜ GERİ VERME ŞANSIM VAR FİKİR VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

|
    |
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    bence iade edin ve biraz daha araştırma yapın.daha uygun seçenekler bulabileceksiniz eminimki.bu arada ben de yamaha rxv 350 kullanıyorum.memnunun.sinema için kesinlikle tavsiye ederim.sadece müzik için istiyorsanız stereo amfi almanızı öneririm ve önerirler ben sadece müzik için kullanıyorum şu anda ve ileride stereo amfi almayı planlıyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    vakıt gec olmadan gerı ver daha saglıklı karar verirsin
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar öneri ve yardımlarınız için teşekkür edrim ürünü dün akşam geri iade etmiş bulunuyorum sıkı bir araştırmadan sonra karar vericem. streo anfi mesela kendiniz bile yapabilirsiniz hazır kitler var 50 ytl gibi ona bi ton kontrol kartı ilave edilir alın size canafar gibi streo anfi kaldıki ben öyle yaptım 2x150 vat anfimvar ama tabi bunun için trafo lazım kutu lazım biraz uğraş istiyor. Ben receiver anfiyi cinema sistemi için istiyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj
    kesinlikle eskilerin ; yani marantz - pioneer gibi stereo amfilerini sizin yaptığınız amfi ile karşılaştırmak anlamsız ... çünkü onların yerini hiç birşey tutamaz ...

ev sineması için olarak da alabileceğiniz uygun fiyatlı receiver olarak yamaha rx-v457 - sony str-db900 ikilisinden biri olabilir ... saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: 123e

arkadaşlar öneri ve yardımlarınız için teşekkür edrim ürünü dün akşam geri iade etmiş bulunuyorum sıkı bir araştırmadan sonra karar vericem. streo anfi mesela kendiniz bile yapabilirsiniz hazır kitler var 50 ytl gibi ona bi ton kontrol kartı ilave edilir alın size canafar gibi streo anfi kaldıki ben öyle yaptım 2x150 vat anfimvar ama tabi bunun için trafo lazım kutu lazım biraz uğraş istiyor. Ben receiver anfiyi cinema sistemi için istiyorum.
    |
    |

• Teğmen
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tabiki öyle bir kıyaslama değil benimki basit olarak demek istiyorum çünkü o tip cihazların kendine has özellikleri vardır benimki hobby olsun diye yapılan birşey..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    vediğin amfiyi geri al demeyeciğim tabi ama yamaha dediğim gibi ben rxv-357 modelini kullanıyorum ve home cinema için çok yerde önerildiğinide duydum.maddi açıdan uygun geliyorsa rxv-457 serisini alabilirsin.technician77 arkadaşımızın bahsettiği sony str-db900ü bu aralar sık duymaya başladım.fiyatı hakkında bir bilgim yok ama değerlendir derim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj
    yamaha 457 ile db900 aynı segmentlerde cihazlar ama db900 ün ağır basan yanları var ...

mesela Q SMASTER PRO gibi ...
    fiyatı : 650 ytl civarı gayet uygun yani

quote:

Orjinalden alıntı: serkanta

vediğin amfiyi geri al demeyeciğim tabi ama yamaha dediğim gibi ben rxv-357 modelini kullanıyorum ve home cinema için çok yerde önerildiğinide duydum.maddi açıdan uygun geliyorsa rxv-457 serisini alabilirsin.technician77 arkadaşımızın bahsettiği sony str-db900ü bu aralar sık duymaya başladım.fiyatı hakkında bir bilgim yok ama değerlendir derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technician77 -- 10 Kasım 2006; 22:58:15 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,259
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.