Şimdi Ara

Yamaha R6'yı Hangi Arabayla Tokatlarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşımda yamaha r6 var arkadaşlar. Sürekli iddaalara kalkışıyo benim altımda İbiza Cupra var şuan 205 beygir civarı. Dalgasına ben tokatlarım seni falan diyorum hemen gaza geliyor yok edemezsin yok yapamazsın. Yapamıcağımı bende biliyorum altımdaki arabayla.

Peki 65.000 - 70.000 civarı hangi arabayla tokatlarım bu motoru? Kalkışta illaki geçicek ama uzun yol yarışı yapcaz otobana çıkıp sonuna kadar kapışcaz. Öneriniz ne olur?

• Doğum kontrolü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Ayıp be beğeni alacaz diye iyice seviyeyi düşürdünüz yani!
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Doğum kontrolü...

Görünüşe göre sizin için artık çok geç .

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

Ne seviyesi su veledin diger bolumlerde actigi konulari gormedin galiba .

• Sirf onu tokatlamak icin aracini satip degistirecen hemi?

Aklimda birkac model var ama o parayada sadece jant ve lastikler oluyor pazarlikla hadi belki direksiyonuda aliriz ama tokatlama isine bunlar yetmiyor.

Forumcak bayagi kafa patlatmamiz lazim bu denkleme...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurozer

Sirf onu tokatlamak icin aracini satip degistirecen hemi?

Aklimda birkac model var ama o parayada sadece jant ve lastikler oluyor pazarlikla hadi belki direksiyonuda aliriz ama tokatlama isine bunlar yetmiyor.

Forumcak bayagi kafa patlatmamiz lazim bu denkleme...

Arabayı değiştirmek aklımda zaten ama onu tokatlamak için değiştirmem tabiki çocukmuyum ben. Sadece meraktan soruyorum ve değiştirirsem gerçekten geçebilcek bir araç almak isterim varmı öyle bir araç.
  • Yav şimdi ne desem bilemiyorum arkadaşının gazına gelerek araba değişiyorsun.

Cidden akıl denilen bir şey kalmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Yav şimdi ne desem bilemiyorum arkadaşının gazına gelerek araba değişiyorsun.

Cidden akıl denilen bir şey kalmamış.

Arkadaşımın gazıyla değil hocam zaten değiştirmek aklımda daha öncede konusunu açmıştım bu fiyatlara alınabilcek dikkat çeken bir araba diye. Aklımda cabrio tarzı arabalar vardı eos, 308 1.6 thd vs.

Ama sonra performanslı güçlü bir araba almaya karar verdim. Arkadaşlada bu muhabbetleri yapınca isteğim dahada arttı. Yani R6 yı benim ibiza ile geçemiceğim gün gibi bariz. Ama uzun yolda geçebilceğim bir araba var mı onu istiyorum.

Yani max kredi falanda çekersem işin içine girerse 85.000 TL ye kadar çıkabilirim ama normalde kredi işine girmek pek istemiyorum.
  • O iş yaş hocam hiç

Yamaha R6 kalkışta 911 Porsche a tokatı

Yamaha R6 hız testi 295 km

o paraya alınacak her arabayı maksimum 3. viteste yer 4 e bile atmasına gerek kalmaz

• O motoru o bütçe ile geçecek araba bulamazsın, ama olsun azimle hareket edersen başarılı sonuçlar elde edebilirsin.

• Panamera Turbo S
  • Doğan al hem yan yan da gezersin

• quote:

Beğeniyle alakası yok... Düşün o ergen otobana yarışacam diye çıktı, senin sevdiğin eşine dostuna akrabana çarptı, kaza yaptı ve ölümüne sebep oldu. O zaman bu arkadaşa "ayıp be seviyeyi iyice düşürdün" diyebilecek misiniz?...

• quote:

quote:

Beğeniyle alakası yok... Düşün o ergen otobana yarışacam diye çıktı, senin sevdiğin eşine dostuna akrabana çarptı, kaza yaptı ve ölümüne sebep oldu. O zaman bu arkadaşa "ayıp be seviyeyi iyice düşürdün" diyebilecek misiniz?...

sol şeride geçip 110-120 ile gitmezlerse çarpmam merak etme. Cesareti olmayan otobana çıkmasın normal alternatif yollardan gitsin. Otobana çıkcak adam her an yanından süratle biri geçebilir diye sürekli dikkatte tetikte olması gerek. Armut gibi 200 le giderken önüme atlayanlara deli oluyorum tamponuna kadar giriyorum panikletmek için bilerek.

• Otoyol yarış pisti değil, serserilik yapacaksanız gidin trafiğe kapalı alanda yapın, milletin çoluğu çocuğu var. "Cesareti olmayan otobana çıkmasın"mış... Ahkam kesiyor bir de şuna bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Doğum kontrolü...

Görünüşe göre sizin için artık çok geç .

Merak etmeyin, babası ben değilim çok şükür...
  • belki 1000 hplik bir gtr alırsan olabilir
  • corsa 1.7
    yazılım+nos+arka koltuklar stepne iptal

Trilyonluk s600lerin bilmem kaç ton olduğunu göz önüne alırsak trilyon harcasan tokatlayamazsın ama 50 bin lire ile yamaha r9u tokatlarsın :)
    Tabi 250ye kadar. corsa 250den sonra içindeki yolcuyu fırlatır, kapıları erir
  • quote:

Otoyol yarış pisti değil, serserilik yapacaksanız gidin trafiğe kapalı alanda yapın, milletin çoluğu çocuğu var. "Cesareti olmayan otobana çıkmasın"mış... Ahkam kesiyor bir de şuna bak...

hayat sen gibi korkaklara değil biz gibi cesurlara güzel..

korkuyosan araba almıcaksın alıyosanda basana engel olmucaksın adam gibi şeridinde gittikten sonra kimseden bir zarar gelmez otobanda sana.

Ama sen gibiler direksiyona yapışır otobanda arkalarından selektör yakıp uyarısını taaa ne kadar KM önceden yapan 190-200 le giden bir araba gelmesine rağmen yine sol şeride atlarlar hızını keserler.. Sonra biz gibilerden bir ton küfür yer sizin gibi trafik magandaları.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.