Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.844
Cevap
43
Favori
331.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun kardeşim.

Süper oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Arkadaşlar. Yamaha 3060 Flagship Avr ile aranızdayım artık.

Sana 1 iyi, 1 de kötü mesajım var.

İyi Mesaj: Hayırlı olsun.

Kötü Mesaj: Yeni Flagship

https://uk.yamaha.com/en/products/audio_visual/av_receivers_amps/rx-a3070/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 8 Eylül 2017; 21:19:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

quote:

https://uk.yamaha.com/en/products/audio_visual/av_receivers_amps/rx-a3070/index.html

3070 daha gelmedi Türliye ye. Ayrıca bu çok daha uyguna geldi. O yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Hayırlı olsun kardeşim.

Süper oldu

Tşk.ler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

quote:

3070 daha gelmedi Türliye ye. Ayrıca bu çok daha uyguna geldi. O yüzden.

İşin şakası... Keyifli dinletiler.

• 2000 tl nütçe ile amazon üzerinden hangi anfiyi almalıyım.

Tavsiye varsa benim için çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

2000 tl nütçe ile amazon üzerinden hangi anfiyi almalıyım.

Amazonla falan hiç uğraşma. Türkiye den 2500 Tl ye Sony 1080 Avr al. Zaten en az 5000-6000 Tl ye çıkana kadar daha iyisine ben rastlamadım. Alette yok yok! Full dolu ve tüm en yeni teknolojileri, özellikler içeriyor. Başka aletle uğraşma.

• Sony STR-DN 1080

• teknika kullanıcısına yanıt
    Abi hayırlı olsun . Sen sevmezdin yamaha yı . Nasıl beğendinmi?
  • Daha sistemin yerleşim ve kurulumunu yapmadım. Sadece Harman kardon Stereo ampli ve Playeriyle Bir takım Jbl 290 Kuleleri açtım idareten. Bu hafta kısmetse yerleşim ve kırulumu yapacağım. Yanaha'yı ayak üstü deneme babında sadece 15 dakika falan Stereo modunda bağlayıp dinledim. Stereo çok vasattı. Sistemi komple kurunca ve biraz da pişirşnce performansa bakacağım Harman Stereo ampli ile karşılaştırmasına yeniden. Sinema da herhalde iyidir dye düşünüyorum. En üstünü aldık. Bakalım performans ne olacak?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

2000 tl nütçe ile amazon üzerinden hangi anfiyi almalıyım.

Amazonla falan hiç uğraşma. Türkiye den 2500 Tl ye Sony 1080 Avr al. Zaten en az 5000-6000 Tl ye çıkana kadar daha iyisine ben rastlamadım. Alette yok yok! Full dolu ve tüm en yeni teknolojileri, özellikler içeriyor. Başka aletle uğraşma.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01G2VP63G/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Yorum için çok teşeklürler

2700 gibi bir fiyata bunu almayı düşündüm. Sizce bu mu sony mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 9 Eylül 2017; 16:4:38 >

• quote:

Daha sistemin yerleşim ve kurulumunu yapmadım. Sadece Harman kardon Stereo ampli ve Playeriyle Bir takım Jbl 290 Kuleleri açtım idareten. Bu hafta kısmetse yerleşim ve kırulumu yapacağım. Yanaha'yı ayak üstü deneme babında sadece 15 dakika falan Stereo modunda bağlayıp dinledim. Stereo çok vasattı. Sistemi komple kurunca ve biraz da pişirşnce performansa bakacağım Harman Stereo ampli ile karşılaştırmasına yeniden. Sinema da herhalde iyidir dye düşünüyorum. En üstünü aldık. Bakalım performans ne olacak?

Hayırlı olsun Harman'ın hangi stereo amfisi ile kıyaslama yapıyorsunuz?

• 3770

• quote:

3770

Bu HK tuhaf marka, sizdeki cihazda spotify connect vs yok hani stereo receiver diye geciyor ustelik usb internet vs var. Avrlerinde dts x, atmos destegi yok geri kaldi, anca bluetooth hoparlor uretip dursun. Eminim ses olarak guzel cihazdir ancak insan bunlari bekliyor.

• HK avr işinde paket sistemler üzerinden satış politikasına ve dolayısıyla küçük avr ve sistemlere yöneldi. AVR piyasası çok sınırlı PİO da gitti Onkyo ya devretti.
    Artık o eski flagship AVR dönemleri kapandı. Onkyo 5010 da kaldı. Pio LX90 da, Yamah Z11 de. Marantz zaten orta kademede ilerledi entegre AVR de. Denon da güçlü AVC serileri sonrası ha keza öyleydi son yıllarda iyi AVR ler üretmeye başladı orta kademede.
    Pre Power almaya kalksak orda da seçenek sınırlı. Benim gibi hem sinema hem stereo iki sistem yürütmek zorunda olanlar için sinemada ve stereo da pre pwer kullanışlı olmuyor. Ev zaten cihaz ve kablo kaynıyor. Hanımların patlama noktasının sınırlarını fazlasıyla zorluyruz üstelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aticus3 -- 11 Eylül 2017; 16:44:17 >
  • Sayın arkadaşlar Dolby atmos ve 4k dan dolayı elimdeki Yamaha RX-V2067 yi değiştirmeye karar vermiştim. Onun yerine RX-A860 Alsam ses gücü veya kalitesi sebebiyle hayal kırıklığı yaşarmıyım iki model arasında..

Aslında hedefim Denon AVR-X4300 idi ama bir arkadaşım RX-A860 ını satıyor. Yurtdışı ile uğraşmadan kolayca alayım diyorum işimi görürse..
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    ben almam yamahada aventage 10xx serisi ile başlar bence .860 düşük kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

ben almam yamahada aventage 10xx serisi ile başlar bence .860 düşük kalır

2067 ile kıyas yaparak söylüyorsunuz değilmi. Benim için kıstas bu. Atmos ve 4k hariç, sesinden çok memnunum 2067 nin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 11 Eylül 2017; 17:55:24 >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    aynen 2067 ile kıyas yaparak sööylüyorum . Hatta alınacaksa bunun üstüne rxa 2060 ve ustu alınmalı bence bu markada
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

aynen 2067 ile kıyas yaparak sööylüyorum . Hatta alınacaksa bunun üstüne rxa 2060 ve ustu alınmalı bence bu markada

Eğer yurtdışından alırsam amazon.de sitesinden alacağım ve burada pek yamaha çeşidi yok. Konusu değil ama denon avr-x4300 alsam nasıl olur..

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.