Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.844
Cevap
43
Favori
331.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sn asukrumercan, İlginize tekrar teşekkürler sorunu HK 160 ı, 260 modeli ile değiştirerek çözdük.Aslında Yamaha 765 alma niyetim vardı ama MM da 1 tane kalmıştı o da teşhir ve epeyce hırpalanmış.(Piyasa da Yamaha yok diyor bu ara herkes. Distribütor kaynaklıymış ne kadar doğru bilmem, acaba 3D lermi geliyor ?)
    Tabi şu anda pc den Hdmi ile görüntüyü aktarıyorum ama AVR nin desteklediği çöz. arasında benim plazmanın çöz. (1024x768) yok.Mecburen 1280x720p yapıyorum ikisinide, o zamanda plazma görüntüyü bozuyor.Birde TV mi alsak . Virüssssssssssss..........
  • Merhaba ; Fikrinizi alabilirmiyim...30m2 çatı eğimli bir üst kat salonunda kullanmak üzere 2350tl ye gelen bir fiyata Almanyadan yamaha 2065 aldım. Çocuklar olması nedeniyle yüksek sesle müzik dinleyemediğimden Sub .düşünmüyorum. Orta ses seviyesinde ayrıntılı müzikler dinlemek için bu modele iki kule ve bir merkez olmak üzere hangi kombinasyon seçebilirim.
  • slm arkadaşlar,

evimde daha önce LG 9656 kablosuz 1000w komple set kullanıyordum,

şimdide ses sistemi hi-fi düşünuyorum,

YAMAHA rx- V365 yanında yamaha tam modellerine bilmiyorum ama 2 front + center+ 2 surround kampanyası olacakmış
    1.000 tl civarında receivers fiyatına hoparler takımı hediye cinsinden,

woofer ve dvd yok yanında , acaba dvd ve woofer ne seçmeli,
    benim kullanma amacım çogunlukla DVD filmi seyrettme 5.1 ses alma.
  •  ' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ '

Sayfabaşındaki sistemin değişmiş hali; jamo s506 yerine yamaha 777 serisi ve Toshibanın hatalı paneli XF yerine ZV serisi.
  • Satlık Yamaha Dsp a-1 Pm den ulaşın
  • kolon ve tv hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

kolon ve tv hayırlı olsun

Sağolun...
  • tcmb, yeni kolonlar hayırlı olsun. Jamolardan sonra izlenimlerin nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertaçS

tcmb, yeni kolonlar hayırlı olsun. Jamolardan sonra izlenimlerin nasıl?

Teşekkürler, herşeyden önce jamolardan oldukça büyük, ancak hoş bir görüntüsü var(hanım dahi sevdi ) Jamo dan farkı var tabi, en azından o boyuta göre psikolojik olarak olması gerek diye dinliyor kulaklar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ '

Sayfabaşındaki sistemin değişmiş hali; jamo s506 yerine yamaha 777 serisi ve Toshibanın hatalı paneli XF yerine ZV serisi.

güle güle kullan dostum. tv çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege
    güle güle kullan dostum. tv çok güzel

** Sağolasın, çok başını ağrıttım ama bu arada sorularımla...
  • yok be dostum ne ağrısı,
  • selam aranıza yeni katıldım. Başlangıç için tercihim Rx-v 765 oldu. Hop ler ise Monitor Audio rx8, rx1, rxcenter. Sistemi henüz kuramadım. Yorumlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşım güle güle kullan.Allah olmayanada versin
  • amin tüm hi-fi severlere her şeyin en iyisini diliyorum.
  • Arkadaşlar; yıllardır büyük bir memnuniyetle kullandığım RX-V630RDS amfim bir zamandır "check sp wires" uyarısı veriyordu. Defalarca bağlantıları kontrol etmeme rağmen arada sırada bu hatayı vermeye devam etti. Bu akşam power düğmesine bastığımda ilk "çıt" sesinden hemen sonra bir "çıt" sesi daha çıkarıp açılmıyor. Kullanım kılavuzunda bunun, speaker kablolarının şasi yapmasından kaynaklandığı yazıyor ama tekrar ve iyice kontrol ettim. Ne şasi yapan bir yeri ne de hatalı (kırmızı/siyah ters bağlantı) bir bağlantı var. Anadolu yakasında yamaha hi-fi ler için "yetkili" ve "yetkin" bir servis var mıdır? Var ise ve iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok memnun olurum.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Arkadaşlar; yıllardır büyük bir memnuniyetle kullandığım RX-V630RDS amfim bir zamandır "check sp wires" uyarısı veriyordu. Defalarca bağlantıları kontrol etmeme rağmen arada sırada bu hatayı vermeye devam etti. Bu akşam power düğmesine bastığımda ilk "çıt" sesinden hemen sonra bir "çıt" sesi daha çıkarıp açılmıyor. Kullanım kılavuzunda bunun, speaker kablolarının şasi yapmasından kaynaklandığı yazıyor ama tekrar ve iyice kontrol ettim. Ne şasi yapan bir yeri ne de hatalı (kırmızı/siyah ters bağlantı) bir bağlantı var. Anadolu yakasında yamaha hi-fi ler için "yetkili" ve "yetkin" bir servis var mıdır? Var ise ve iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok memnun olurum.
    Saygılarımla.

yamaha yetkili servis için pm attım

• Forum kayitlarina girmesi acisindan ikinci Home sinema sistemimi de grafik olarak ekleyeyim.

(** Bu aralar bu sistemi pek kullanmadim, unuttugum kablo baglantisi veya bilesen olursa eklerim..)

• kablolar ezilmiş gorunmez bir yerde ark yapmış olabilir

once tum kabloları sök bir dene cihaz calısırsa deneme yanılma kabloları takıp cıkartıp bulabilirsin

quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Arkadaşlar; yıllardır büyük bir memnuniyetle kullandığım RX-V630RDS amfim bir zamandır "check sp wires" uyarısı veriyordu. Defalarca bağlantıları kontrol etmeme rağmen arada sırada bu hatayı vermeye devam etti. Bu akşam power düğmesine bastığımda ilk "çıt" sesinden hemen sonra bir "çıt" sesi daha çıkarıp açılmıyor. Kullanım kılavuzunda bunun, speaker kablolarının şasi yapmasından kaynaklandığı yazıyor ama tekrar ve iyice kontrol ettim. Ne şasi yapan bir yeri ne de hatalı (kırmızı/siyah ters bağlantı) bir bağlantı var. Anadolu yakasında yamaha hi-fi ler için "yetkili" ve "yetkin" bir servis var mıdır? Var ise ve iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok memnun olurum.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2001mondeo -- 17 Haziran 2010; 13:48:29 >

• Home Cinema Choice dergisinde çıkan yazıyı ekliyorum, evlerde kullandığımız sistemlerin ideal referans seviyesini yakalaması için ortalama ne kadar güçlü olması gerektiği hakkında...

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.