Şimdi Ara

(25.01.18 Güncelleme) YALVARIRIM YARDIM EDİN ANNEMİN HAYATI TEHLİKEDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
11
Favori
94.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
848 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bu konuyu açalı çok oldu ve yaşadığım bunalımdan dolayı buraya girmek istemedim. Bugün dava görüldü ve marta ertelendi. Buraya açtığım konunun da faydası oldu. Süresiz olarak uzaklaştırılmış ama CMBUN adlı kullanıcının şikayeti de faydalı olmuş bu yüzden ona ulaşamadım inşallah buradan görür. Annemin eski eşinin aynı zamanda sabıkalı olduğunu da öğrendik. Dava sonuçlandığında burada paylaşacağım. Tekrardan konunun CSB olmadığını söylemek istiyorum. Burada yardım ettiğini, avukat ayarladığını söyleyenler olmuş ancak kendilerine ulaştığım avukatlar her avukatın verdiği bilgiyi verdi ve genelde para cezası alacağını söyledi. Ancak bizi koruyabilecek net bir durum önermediler. Ayrıca gene yetkililer tarafından aranıp kadın sığınma evine gidebileceğimiz söylendi ancak neden şiddet uygulayan yerine bizim saklanmamız gerektiğini anlamıyorum. İnşallah güzel bir sonuca ulaşacağız. Merak edenler ve yardım etmek isteyenlere teşekkür ederim.

Gerçekten ne troll ne csb yalvarırım biri yardım etsin. Annem geçensene 2. evliliğini yaptı ama gördüğü şiddet ve geçimsizlikten dolayı ayrılmak istiyor. 2 aydır eşi sürekli takip ediyor, yolumuzu kesiyor, anneme saldırıyor. Bugün de annemi boğmaya çalıştı ve zar zor kurtardım. Her tarafı morluk ve yara bere içinde polisten uzaklaştırması var ama bu kez adamın kız kardeşi arayıp polise giderseniz asıl dövmeyi öldürmeyi o zaman görürsünüz dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum ne bir akrabamız ne bir tanıdığımız var. uzaklaştırma olduğu halde sürekli kapımızda bir gün ya o ya da akrabaları annemi öldürecek. ben erkek değilim bu yüzden ona karş fiziksel olarak karşı koyamıyorum ama artık elime bir bıçak alıp öldürme raddesine geldim gerçekten bir sefer daha olursa elimden bir kaza çıkmasından korkuyorum. bu işlerden anlayan biri yaşamış biri yardım etsin fikir etsin ne olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togonbutnothing -- 25 Ocak 2018; 17:18:50 >

• konu sahibiyle telefondan görüştüm arkadaşlar. olay tamamen gerçek csb msb değil. beni konu sahibinin trollemesine iştirak etmekle suçlayacak varsa da şunu söyleyim bu hesabı alalı 10 yılı geçti ve bu zamana kadar konu dışında şurda burda hiçbir zaman böyle ergen işleriyle uğraştığım olmamıştır.

şimdi bu arkadaşın öncelikle hukuksal olarak yardıma ihtiyacı var. bahsedilen adam işsiz güçsüz sıkıntılı bir tipmiş. daha önce sözleşmeli ayrılmayı denemişler ama adam her seferinde bi yolunu bulup erteletmiş. şimdi arkadaşın annesi boşanma davası açmaya hazırlanıyor en son yakın zamanlarda tehdit edilmesinin ardından. boşanma davası sürecinde annesine yardımcı olabilecek hukukçular lazım. ikincisi yine de acil bir durumda yardıma ihtiyacı olursa diye konyada yaşayan forumdan arkadaşlar iletişime geçip bir watsapp grubu falan kuralım önce bir biraraya gelip tanışalım sonra da ihtiyaç olursa haberleşip birlikte olay yerine koşalım diye düşünüyorum. ilgilenen bana pm atabilir.
    Kanunlar zenginler içindir.

Bir zengin üstün geri zekalı olmadığı sürece asla ve asla hapse girmez. Ancak fakir aç karnını doyurmak için çaldığı bir ekmek yüzünden ömrünü harcıyabilir.

Sen bu ülkenin zenginlerinin çocuklarına yada torunlarına sikiyorsa bir tokat atsana bakalım ozaman kanunlar nasıl işliyor :).eli kolu bağlı savcılar nasıl yardiriyor.
  • hocam izmirdeyseniz yardım ederim şahsen
  • İl ilçe neresi ?
  • Polisten koruma talep etmek dışında aklıma bir şey gelmedi
  • İl ilçe alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maddi imkan az da olsa varsa ilinizi degistirin telefon numaralari dahil herseyinizi degistirip kacin oradan bu gibi pisliklere karsi yapilabilecek tek sey bu maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapıları kitle 155'i ara dürbünden bak kapıyı aç beraber karakola gidin morluk,darbe izlerini gösterin zaten üvey babani aramaya koyulurlar ek olarak bu süreç içerisinde sürekli annenin yanında ol bıçak,kuru sıkı taşı

• KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    konyada yaşıyoruz
  • ani durumlarda biber gazı işe yarayabilir bir tane edin bence tabi bu kısa süreli bir çözüm onun dışında maddi durum varsa şehir değiştirmek iyi olabilir umarım bir sıkıntı yaşamazsınız

• annemin darp raporu var ve savcılıktan 3 ay da uzaklaştırma var ama hiçbiri işe yaramıyor. kendi ağzıyla beni durduramazsınız polis beni tutuklarsa sizi öldürürüm diyor. bugün kız kardeşi beni arayıp hele bir daha polise git iş uzar o zaman dövmeyi de öldürmeyi de görürsünüz asıl dedi. gerçekten ne yapabilirim bilmiyorum. neden bunu buraya yazdım bile bilmiyorum. belki çözümünü bilen aynısını yaşayan biri vardır
  • Hangi şehirdesiniz? İstanbul'daysanız sorunu çözelim özelden yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: togonbutnothing

konyada yaşıyoruz

Orda tanıdığım yok malesef ama polise gidip durumu anlatırsanız yardımcı olurlar. Geçmiş olsun korkmayın siz korktukça daha çok üstünüze gelecektir..
  • Ankaradaysanız izinli günümde yardım ederim.

• annem geçimimizi sağlayan tek insan bu yüzden işe gidiyor ve evde saklanamıyor veya başka bir şehre kaçamıyoruz. onun yüzünden geçen ay iş değiştirdi annem bugün orayı da basmış
  • Allah kolaylik versin. O uvey baban en kisa surede insallah felc olur yatalak kalirda kimse yuzune bile bakmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaklastirmasi oldugu halde yanina geliyorsa hapis cezasi var diye biliyorum.Iyice bir arastirin onu.Onun disinda iz birakmadan sehir degistirmek disinda aklima hicbir sey gelmiyor malesef.Hic satabileceginiz bir eviniz vs yok mu?Satip parasiyla kacin.Ya da hic mi akraba yok?yok demissin ama yardim edebilecek bi dost falan hic mi yok

• Ben olsam herife bıçağı takar nefsi müdaafa derdim çok net yani. Hele ki 18 yaşın altındaysam. Anneye kalkan elden öte mesele mi var velev ki hapis yiyeyim.

• Polise gidip koruma vermelerini isteyin. Ya da ne bileyim hic mi akraba filan yok adamın ağzını yüzünü kıracak. Sizde yanınızda biber gazı tasıyın. Annende taşısın. Korkmayın eğer korkarsaniz ve bunu belli ederseniz sizin üzerinize daha çok geleceği kesin. Mahkemeye verin avukat tutun. Tutuklanmasını isteyin tehdit edildiğinizi söyleyin. Vs vs

• Durumunuz yoksa barodan ücretsiz avukat talep edip dava açın emniyete tekrar gidip suç duyurusunda bulunun darp raporu alın.

• Mouveon M kullanıcısına yanıt
    evet annem de hapis cezası olacağını söyledi ama bu kez de akrabaları eğer hapse girerse sizi öldürürüz diyor. ne yapacağımı bilmiyorum. polis devlet hiçbir şey işe yaramıyor belki bir umut bunu yaşayan birileri olmuştur da çözümün ne olduğu hakkında bilgi verir diye düşündüm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.