Şimdi Ara

yalvarırım bana yardım edin acil açılmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chnsak (15 mesaj) Fugative (9 mesaj) GENERAL006 (3 mesaj) axiadam (1 mesaj) posıtıve (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> yalvarırım bana yardım edin acil açılmama sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar ben bilgisayarımın ramini biostan 800mhz den 1066 ya çıkardım şimdi bilgisayara reset attı ve ekrana görüntü gelmiyo yardım edin lütfen acil bilgisayar bikere daha olmuştu ramlarden birini çıkarınca olmuştu ama şimdi olmuyo anakartın pilinide çıkartıp taktım yardım edin

|
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    anakartın resetleme jumperi var yada şöylede yapabilirsin pili çıkar dik duran para gibi pil yuvasının demirine bastır 10 saniye sonra kasayı aç
    |
    |
  • Yarbay
    2359 Mesaj
    Ramlerle bida uğraşma o.c rami değilse
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bana yardım edinlütfen jumperi bulamadım pille de olmadı yardım edin yalvarıyorum bilgisayar bnim deği
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    anakartın marka model değildir ayrıca kasa senin değilse needen riske atacak hareket yapıyorsun onuda anlamış değilim
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    gigabayte Gigabyte GA-MA770-UD3 AMD 770 DDR2 1200MHz Soket 940 AM2+ Anakart arkadaşım ne olur yardım et ne istiyosan yapıccam zor durumdayım sende çok ilgilisin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    anakartta çift bios var süper bi anakartı kitlemişsin anakartın üzerinde işlemci hariç ne varsa çıkar öyle çalıştır
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kardeş bu sefer hiç çalışmıyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chnsak

kardeş bu sefer hiç çalışmıyo

nasıl hiç çalışmıyo

dediğim şekilde yaptınmı sadece işlemci kalacak çalıştıracaksın sonra kapatıp bileşenleri tekrar takıp açacaksın
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tamam kardeş denicem hemen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    ok
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben yapamıcam bildiğin bi dükkan falan varsa ona götürcem sence parçalardan biri yanmışmıdır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    kaç tane ram var elinde bi tanemi başka ram bulabilirmisin
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yok bulamam şu aşamada ne yapmamı öneriyosun bide ram takılı olmazsa monitöre görüntü gelmezmi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    ram olmadan monitöre hiç bişe gelmez birinden ram bulmanı öneriyorum şuuanda gözüken ram senin ramın marka model nedir
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yanmışmıdır diyosun hyperx 2x2 1066
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    yanlış şekilde o.c işlemi yaptıysan olabilir ramlari başka bi anakartta dene bu anakarttada başka bi ram dene bu iş deneme yanılma yöntemi elinde arıza tespit kartı olsa kodunu ssöyle şundandır derim ama imkanların kısıtlı
    |
    |
  • Yarbay
    2359 Mesaj
    Ramleri 800mhz den 1066ya nasıl arttırdın voltajmı verdin rame ya da cas hızlarınımı değiştirdin ? normalde 1066mhz ise ram bi sorun olmaması gerekir
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    biosa girdim 800 mhz yazan kısmı 1066 ya çıkardım ramin üstünde voltaj olarak 2.3 yazıyodu onu yaptım ve 5-5-5-15 yaptım böle oldu ve arkadaşın dedği gibi herşeyi sokup çalıştırıp kapatıp tekrar çalıştırdım olmadı bi çözümü olan yokmu
    |
    |
  • Yarbay
    3285 Mesaj
    bilgisayari ac ve surekli olarak enter tusuna bas tekrar tekrar
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.