Şimdi Ara

Yalteksan, Tübitak desteğiyle dünyanın en hafif katı maddesi grafen aerojeli üretti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yahu kurumun 100 tane yanlisi varsa 1 tane dogrusu var. Aninda millete saliyorsun, sen mi Akp’lilerle tartistin guldurme adami.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Daha nice örnekler var. Antepli makina ustası gibi. Ama siz bunları görmezsiniz uyduruk haberlere göre konuşursunuz. Sizin derdiniz başka. Gülmeye devam et sen. Bugün kendi helikopterimizden kendi füzemizi atıyoruz. Bunlar ne engellemelere rağmen yapılmıştır sen bunları düşündün mü. Bunları niye görmek istemiyorsunuz. Sizin derdiniz ak parti. Ama bütün eksiklerine ve yanlışlarına rağmen bunları yapan da ak parti. Yiğidi öldür hakkını yeme. Doğruya doğru yanlışa yanlış demesini bil. Körü körüne ideolojik bakma. Ak partiye oy verenler emin ol senden çok eleştiriyor ak partiyi. Oy verdiklerine bakma

• preandroid P kullanıcısına yanıt
    Sen saka falan misin? Foruma bir bak bakalim ak partiye oy verenler elestiriyoe mu hic. Etraf asgari ucret bana fazla grliyor diyen cahillerle dolu.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Sen forumlarda takılmaya devam et ben gerçek hayattan bahsediyorum. Elli gram beyninle bi de şaka mısın diyosun ya işte asıl şaka bu olsa gerek. Senin gibilere harcayacak vaktim yok. Hadi ikile.

• preandroid P kullanıcısına yanıt
    La yuru git bos teneke, ne forumu gercek hayatta goruyoruz hallerinizi comarlar sizi. Acliktan agziniz kokacak hala aynisiniz.

Siz ameriga ekonomiyi batirdi diye zirlamaya devam edin.

• Hükümeti sevmiyorum, o nedenle ülkemden de nefret ediyorum diyen muhalif kafalar için tahammül edilmeyecek haberler bunlar.
  • OO ekonomi uzmanıda gelmiş, öyle bir kafa yok ama şöyle bir kafa var; RTE'yi çok seviyorum bu yüzden her yanlışını yalayıp yutuyorum, değil mi?
  • Bu ürünün kullanılacağı yerler tahmininizden daha fazla.

İnşallah makul fiyatlarla sürerler piyasaya.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.