Şimdi Ara

Yalova Üniversitesi myo bilgisayar pr. ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıldır arkadaşlar yalova nasıl bi yer okul nasıl hayat nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 16 Ağustos 2010; 21:32:10 >

• yok mu yardım edecek ?
  • yardıım
  • Yalova güzel yer, üniversite sapa yerde(her ildeki gibi), çevre yaparsan iyi, çevre yapamazsan çekilmez yalova.
  • yalova iyidir. okul oldukça iyidir myo bazında. aslen uludağ üniversitesine bağlıydı geçen yıl yalova üniversites açılınca bağlandı. bende orada iklimlendirme soğutma okudum. sapa yerde safran mahallesi ama dolmuşu var yoksada yürürsen heykel taş çatlasın 20 dk. ayrıca yurtta kalırsan kyk yurdu ve özel yurtlar çevresinde 100- 200 m. yalovada aradağını birçok şeyi bulabilirsin, içkili mekan bazında atacan candır eğer evde kalacaksan fatih caddesi iyidir evler görece ucuzdur öğrenci çoktur okulada 20 dkdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiskeyinthejar

yalova iyidir. okul oldukça iyidir myo bazında. aslen uludağ üniversitesine bağlıydı geçen yıl yalova üniversites açılınca bağlandı. bende orada iklimlendirme soğutma okudum. sapa yerde safran mahallesi ama dolmuşu var yoksada yürürsen heykel taş çatlasın 20 dk. ayrıca yurtta kalırsan kyk yurdu ve özel yurtlar çevresinde 100- 200 m. yalovada aradağını birçok şeyi bulabilirsin, içkili mekan bazında atacan candır eğer evde kalacaksan fatih caddesi iyidir evler görece ucuzdur öğrenci çoktur okulada 20 dkdır

okulun karşısında yurt var .orası iyi gibi 300 tl falan galiba. kyk nerde ki .başvursam çıkar mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

quote:

yalova iyidir. okul oldukça iyidir myo bazında. aslen uludağ üniversitesine bağlıydı geçen yıl yalova üniversites açılınca bağlandı. bende orada iklimlendirme soğutma okudum. sapa yerde safran mahallesi ama dolmuşu var yoksada yürürsen heykel taş çatlasın 20 dk. ayrıca yurtta kalırsan kyk yurdu ve özel yurtlar çevresinde 100- 200 m. yalovada aradağını birçok şeyi bulabilirsin, içkili mekan bazında atacan candır eğer evde kalacaksan fatih caddesi iyidir evler görece ucuzdur öğrenci çoktur okulada 20 dkdır

okulun karşısında yurt var .orası iyi gibi 300 tl falan galiba. kyk nerde ki .başvursam çıkar mı acaba ?
  • quote:

quote:

okulun yanında kampüs kafe var, oranın yanından yukarı çıkıyorsun, tahmini 150m sonra yolun sonunda sağa dönüyorsun 15-20 m sağda. eskiden özel çakıllı yurdu idi sonra kyk aldı. sanırım elifi diyorsun. fena değildir. o yurdun ilerisinde ilkem var orada iyidir ama kızlar hep elifte idi bizim zamanımızda
  • yalovali sayilirim.ogrencilik hayatin bilme ama
    YAZI COOOK SICAK,KISI COOOK SOGUKTUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaTLı*KeLeßeK

yalovali sayilirim.ogrencilik hayatin bilme ama

kesinlikle. ama kışın soğunda, sahilde, biranız açıp soğuğa ve hayata küfretmenin tadı da bir başkadır.

tamam çok kastım
  • quote:

Aynen yanıyorum şu an. Su gibi ter akıyor. Kışı pek soğuk olmaz yada ben hissetmedim 8-9 yıldır.
  • quote:

soğuk önemli değil ya edirne liyim -20 dereceleri gördüm burası kışın hep soğuk alışığım ben.şu an da .ok sıcak mesela 40 derece falan aynı yani demek ki
  • yalova istanbul arası ne kadar ve kaç saat sürüyor .?
  • 1 saat 45 dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

1 saat 45 dk

1 saat sürüyo onu nerden çıkardın ?
  • Bu okula yatay geçiş yapacağım.Salı günü başvuru yapacağım garajdan okula ulaşım zor mudur?Öğrenciye karışmayan yurtlar var mıdır?Yurt falan bulamazsam yandım.Geçen yıl girdiğim okulda yurt yoktu pansiyonlarda kaldım 1-2 hafta.
  • quote:

quote:

1 saat 45 dk

Deniz otobisi ile 80 dk
  • quote:

quote:

quote:

1 saat 45 dk

Deniz otobisi ile 80 dk

Nereye ama? Pendik'e 35dk sürüyor.
  • Yalova Türkiye'de yaşanabilecek nadir kentlerden biridir. Yalova'da yaşıyorum. Üniversite daha yeni. Dolayısıyla üniversite ortamı pek bekleme ama lise ortamı bile gerçekten fazlasıyla yeter. Yalova tam bir merkezdir. İstanbul Kocaeli ve Bursa arasında köprü vazifesi görür. Canın sıkılınca rahatlıkla İstanbula ve Bursaya kaçabilirsin. Mekan anlamında fazla sıkıntı çekmezsin. Bütün günün sıkıntısını sahilde oturarak dahi atabilirsin. Ben şahsen yurttan ziyade evde kalmanı öneririm. Tokilerde ev kiraları uygun. Bir iki arkadaş bularak çıkabilirsin eve. Yalova zaten ciddi anlamda çok küçük olduğu için her yerde ev tutabilirsin. Merkezde en uç nokta Tigem'den diğer uç nokta göçmen mahallesine bile yürüyerek maksimum yarım saate gidersin. O yüzden ulaşım pek sıkıntı olmaz senin için. Her türlü sorun için özelden bana ulaşabilirsin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • yalovalıyım ve sana şunu söyleyebilirim güzel bir şehirdir hayat öyle çok pahalı değildir yazları tabiki daha güzeldir kışları biraz sessiz kalır. yaşanacak biryer sıkılmadan güzel bir hayat geçirebilirsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.