Şimdi Ara

Yalnızız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise 4te bizim sınıf derslerde başarısız olduğu için sınıf değiştirmiştim. Sosyal bir insanımdır kızlarla felan direk ortam kurdum. Cidden direk 3 kız bana yürüdü . 1 i mesaj bile attı artık anlamışsındır senden hoşlanıyorum diye . Ama sınıfta bir kız vardı ki benimle hiç ilgilenmiyordu hatta sadece benimle değil hiç bir erkekle uğraşmıyordu . Sonradan öğrendim ki eskiden feminizme baya yakınmış , şimdide kurtulmaya çalışıyormuş. Kız kapalı dindar, şimdi ki kızlar gibi moda , makyaj v.s pek takmıyor . Abi dedim işte yıllardır hayalindeki kız o .. Kimseyle konuşmuyor kimse umrunda değil dersini çalışıyor gidip geliyor ama Kızın özgüvenide tam bakın ego demiyorum kendine güveniyor. Neyse abi dedim soru felan soruyum konuşmaya fırsat olur , bir kaç güne bir çözdüğüm zor soruları (10 dakika uğraştıran soruları) soruyordum . Sırf birazcık yaklaşabilmek için . Şimdi diceksiniz özgüven eksikliğin var ama hiç özgüvenim tam ,sıkıntı yok 3 kız yürümüş yakışıklıyız felan güzel işte bu kızla evlenirim ben . Kızı bir yandan tanımaya çalışıyorum bir yandanda beni tanımasını istiyorum . Hani hiç sevgili olma gibi bir amacım yok , sadece birazcık konuşup tanışabilmek . Neyse işte soru sora sora bir kaç ay geçti . Umudum tükenmeye başladı , kız erkeklerle soru v.s dışında sohbet etmek için konuşmuyor pek takılmıyordu . Bende doğal olarak çizdiği kırmızı çizgiden bir türlü giremiyordum .Büyük ihtimal beni sadece arkadaş olarak görüyordu. Bunu hemen değiştirmeliydim , dedim net bir şekilde belli ediyim zaten konuşmucak en azından duruşumuz belli olsun. İnstagramdan mesaj attım yüzüne söylücektim ki cidden özgüvenim yetmedi korkuyordum biraz ondan . İnstagamdan güzel bir şey yazdım ve sonuna seni seviyorum deyip gönderdim . hiç umudum yoktu ,bir iki laf sokup engelliyeceğine emindim . Genede gönderdim ve cevap bile yazmadı engelledi . O gün anladım ne kadarda aptalım , 3 gün sonra işte mezuniyet partisi gibi bir şey vardı . Gitmedim annem babam çok zorladı ama gitmedim . Yıkılmıştım abi resmen çok acı çekiyordum umrumda değildi hayat . Gittim saçımıda kazıdım sonra dedim lan baban zengin mi otur ders çalış bugünün bitti bari yarınını kurtar . Neyse oturdum deli gibi ders çalışıyorum sınıfa gidiyorum kıza bakamıyorum bile çünkü baktıkça içim yanıyor . Böyle gide gele bitirdim okulu sınava girdik 4bin yaptım ve insan hiç mi mutlu olmaz istediğim her yer geliyordu ama annem babam yanımda sevinçten uçarken ben diğer odaya geçip taladro dinliyordum . Abi olmuyordu unutamıyordum .Bırakamıyordum neyse tercih yaptık özel bir üniversite tam burslu yazdım.işte lise grubuna herkes yazıyordu bende yazıyım dedim ... yı kazandım . Neyse ertesi gün kızdan mesaj geldi . "Tebrik ederim .. yı kazanmışsın" abi cidden sevinsemmi üzülsemmi bilemiyordum . Cevap vermesem bile yaram yeniden kanamaya başlamıştı ; cevap versem 3 cümle konuşsak umutlancaktım ama farkındaydım olmuyacak bu ,yazma olmuyacak .. Neyse cevap verdim bir kaç hafta konuştum . Ben bile şaşırdım normalde kimseyle konuşmaz(erkek olarak) . Rehberindeki tek kayıtlı erkek bendim .Felan neyse bir kaç hafta sonra bir şekilde konu açıldı dediki "Ben seninle vicdan yaptığım için konuşuyorum" . Abi cidden ölmek istiyordum ya bu nasıl bir cümle , bir silah çekip kafama bir tane sıksa daha az acıtırdı herhalde .Çok iyi bir kavga ettik orada cidden ama çok kırdım onu ama o beni parçalara ayırmıştı çok kötüydüm. Neyse işte bir kaç gün içinde düzeldik biraz konuştuk aynı vicdan mevzuları felan , ben dedimki eğer bunun için konuşuyorsan engelle her yerden ve git . Bir daha dönüp bakma bile , bırak ve git . Yapamam felan dedi sen benim arkadaşımsın tek erkek arkadaşım sensin felan . Neyse bir kaç gün konuştuk sonra dedim bu şekilde ben bu kızı imkanı yok unutamam . En iyisi her şeyi netleştireyim . Uzun bir cümle yazdım , dedimki ya bundan sonra noktalı virgül koyup konunun akışını değiştirelim ya da nokta koyup her şeyi bitirelim . Abi hala umut ediyordum .. Noktayı koydu ve gitti 10 güne yakındır engelliyim her yerden .Numarasına direk mesaj atmamak için kendimi yırtıyorum . Şimdi bunu yazarken bile bir yandan taladro dinleyip yazıyorum . Abi üniversiteye geldim çok güzel bir kızı düşürebilirdim ama yapamadım ondan başkası olmuyor abi umrumda bile olmuyor . Yardım edin lütfen napcam nasıl unutacam ben bunu ?

Buraya kadar okuyan varmı bilmiyorum ama okuduysan çok teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leoga66 -- 9 Kasım 2018; 21:59:17 >

• Sana gercek degeri veren insani bi tanisan bu kisinin ne kadar yalan oldugunu cok iyi anlayacan. Sende haklisin suan sana deger veren biri olmayinca bu gibi kizlar gozune guzel ve degerli geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Değer vermekle alakası olduğunu sanmıyorum. dediğim gibi kızlar genelde etrafımda olur ve hep mesaj atıp dururlar ama onun gibi olmuyor. Üniden çok güzel bir kız mesaj atıyor ama konuşmak bile istemiyorum hatta kıza istediğimi bile yapabilirim(!).
  • Unutamıyorum bir türlü . Hala aklımdan çıkmıyor . Sürekli sms atıyorum ama cevap yok atmıcam diyorum gene atıyorum . Heryerden engellendi zaten
  • leoga66 L kullanıcısına yanıt
    Senin gibiler yüzünden bunların egosu tavan yapıyor saçma salak otobüste yer falan bekliyorlar bizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BDFB2BE8F

Senin gibiler yüzünden bunların egosu tavan yapıyor saçma salak otobüste yer falan bekliyorlar bizden.
    Saol dostum . Yardımların için ..
    Hepsini okudum ama

• İnsan ulaşamadığını arzularmış. Eğer elde etseydin, büyük ihtimalle içindeki hisler biterdi hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sonlara doğru okumadım ama feminizme bulaşmışsa siktir et ya biliyorum siktir et demesi çok kolay o yüzden siktir et diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saol dostum :)
  • Teddy-westside kullanıcısına yanıt
    Sanırım öyle . Hiç yapmam dediğim şeyide yaptım .. FAKE hesap açıp instadan takip ediyorum . Her attığı stroyi takip ediyorum . Bu pazartesi karşılaşma imkanım var . Karşılaşlsam ne diyeceğimki abi beni niye benim seni sevdiğim gibi sevmedinmi değiyim
    Ben ilişki uzmanı değili ama kızın düşüncelerini anlıyorum gibi gibi.

Düşünsene bir kız var ve hiçbir erkekle konuşmuyor,yüz vermiyor.Sana mesaj attığına göre ve tek konuştuğu kişi sen olduğuna göre demekki aranan birisi.Eğer senle konuşsaydı öyle istediğin gibi biri olmayacaktı.Sana cevap vermediğine mutlu olman gerek diye düşünüyorum.Uzun vadede onu elde edecek şeyler yapabilirsin.Onu etkileyecek şeyler yapabilirsin ben bu konuda pek tecrübeli değilim ama kızın aklını çeldirebilirsin zamanla.

Karışık işler bunlar.Ben pek anlamam ama kızın bu duruşu tutarlı biri olduğunu gösteriyor.Bunun ego değil bir kararlılık olduğunu varsayıyorum.Ama günün birinde gelip de kız bazı özellikleri olan birinden etkilenirse o zaman ağlayabilirsniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.