Şimdi Ara

Yalnızım ve ŞİZOFRENİ OLMA YOLUNDA İLERLİYORUM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 2 yıldır yalnızım ve tüm hastalıklar kapımı çaldı. Ayakta bile duramıyorum. Allah'a hergün isyan ediyorum. Canımı almasını diliyorum ama tık yok. Artık yeter yaşamak istemiyorum yok olmak istiyorum. Neden herkez mutluyken ben böleyim. Adalet filan yok. Hiç bir şeyi elde edemiyorum.( Kız vs vs ) ARTIK ŞİZOFRENİ OLDUM. BU SIKINTILAR BENİ ÇOK KÖTÜ ETKİLEDİ VE İNTİHAR EDECEM!

• et kurtul
  • Puf Bunları Yaşıyorsan Fazla Bile Beklemişsin Bence Hemen Etmelisin...... [ Delimisin Ya Herşey Kızmıdır Allah Allah Anlamıyorum , Bek Derdini Açacağın Bizler Varız Burda Saçma Sapan Haraket Ediceğine Azcık Kendine Gel Kar Yağdımı Git Hoş Gördüğün Bir Kıza Kar Topu At Sonra Adam Akıllı Sohbete Başla Tabi Oda Sana Atıp Kafanı Yarmazsa ... ] Hade Kal Sağlıcakla Birşey Olursa Gene Gel Burdayız...
  • yaş kaç kardeş senin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kale2

Puf Bunları Yaşıyorsan Fazla Bile Beklemişsin Bence Hemen Etmelisin...... [ Delimisin Ya Herşey Kızmıdır Allah Allah Anlamıyorum , Bek Derdini Açacağın Bizler Varız Burda Saçma Sapan Haraket Ediceğine Azcık Kendine Gel Kar Yağdımı Git Hoş Gördüğün Bir Kıza Kar Topu At Sonra Adam Akıllı Sohbete Başla Tabi Oda Sana Atıp Kafanı Yarmazsa ... ] Hade Kal Sağlıcakla Birşey Olursa Gene Gel Burdayız...

Onu örnek olarak verdim. Artık duygu muygu kalmadı. Yaşama hevesimde yok. Eğer cehennem diye biyerin olmadıgına emin olsam yada intihar etmek yasak olmasa 1 dk düşünmem emin ol. Kimse 1 kere arayıp sormuyor(eğer işi düşmesse). Msnde 1 tane adam yok. Ve sadece bu forumda dolanıyorum. Ama 1 noktadan sonra buda sıkıyor ve evde oturuyorum kendi kendime konuşuyorum. Hayattaki en güzel şeyi yapsam bile beni mutlu etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpookJ

yaklaşık 2 yıldır yalnızım ve tüm hastalıklar kapımı çaldı. Ayakta bile duramıyorum. Allah'a hergün isyan ediyorum. Canımı almasını diliyorum ama tık yok. Artık yeter yaşamak istemiyorum yok olmak istiyorum. Neden herkez mutluyken ben böleyim. Adalet filan yok. Hiç bir şeyi elde edemiyorum.( Kız vs vs ) ARTIK ŞİZOFRENİ OLDUM. BU SIKINTILAR BENİ ÇOK KÖTÜ ETKİLEDİ VE İNTİHAR EDECEM!

dostum bende çok yalnızım. bugün dükkana gelen gayı öptüm. hastalık kapacağım diye çok korkuyorum. Allah'ın bir suçu yok diyorum. kendime çok kızıyorum. ama oldu bi kere. yaşamak istemiyorum artık yok olmak unutmak istiyorum. çok mutsuzum bende. daha ilk günden çok etkilendim. gel beraber intihar edelim

• öldüğün zaman söylede bir fatiha okuyalım
  • DH Konudışında açılan isyan,kız meseleri,geçim sıkıntısı,yaşamdan soğuma,psikiyatrilere gitme vs vs bakacak olursak Konudışı nın durumu vahim
  • arkadaşlar saçma sapan tavsiyelerde bulunmayın.

@SpookJ ;
    senin doktora görünmek gerekiyor. psikiyatr olabilir. intihar çözüm değil.
  • Saçmalamayın ya Bi psikiyatrist e görün sana ilaç verir ve sana kocaman görünen sorunlar küçülüverir gözünde. En ufacık birşeyi bile gözünün önüne sokarsan kocaman görünür. Sende öyle sorunları kafanda büyütüyorsun ve herşey kötü gözüküyor. Psikiyatriste görün mutlaka. Düzelir herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartNisan

arkadaşlar saçma sapan tavsiyelerde bulunmayın.

@SpookJ ;
    senin doktora görünmek gerekiyor. psikiyatr olabilir. intihar çözüm değil.

Göründüm levotiron diye hap kullanıyorum hormonlarda sorun var. Okula gidiyorum mesela ordaki tüm insanlardan nefret ediyorum. Tekinin işi düşmediği sürece yanıma gelmezler. Okuldan nefret ediyorum. Tüm hocalar gıcık kapar bana. Yani Sosyal hayatım tamamen bir b*k içinde ve hiç bir yaşama amacımda yok. !
  • Benimde bu yaşa kadar sevgilim olmamıştır, genel olarak yalnız oldum. Ama hayat devam ediyor. Bende öyle salak salak şeyler düşünüyordum, ama büyüdükce nekadar salakca olduğunu öğreneceksin.

Bu yaşlada ilgili birşey. Geçer.

Ama sana birşey söyliyeyim. Kendine bir hedef seç. Bu okul olabilir. Ordaki insanları, hocaları boşver. Derslerinle ilgilen. En iyisini yapmaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinigamii -- 4 Şubat 2010; 16:03:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunmaynağı

quote:

yaklaşık 2 yıldır yalnızım ve tüm hastalıklar kapımı çaldı. Ayakta bile duramıyorum. Allah'a hergün isyan ediyorum. Canımı almasını diliyorum ama tık yok. Artık yeter yaşamak istemiyorum yok olmak istiyorum. Neden herkez mutluyken ben böleyim. Adalet filan yok. Hiç bir şeyi elde edemiyorum.( Kız vs vs ) ARTIK ŞİZOFRENİ OLDUM. BU SIKINTILAR BENİ ÇOK KÖTÜ ETKİLEDİ VE İNTİHAR EDECEM!

dostum bende çok yalnızım. bugün dükkana gelen gayı öptüm. hastalık kapacağım diye çok korkuyorum. Allah'ın bir suçu yok diyorum. kendime çok kızıyorum. ama oldu bi kere. yaşamak istemiyorum artık yok olmak unutmak istiyorum. çok mutsuzum bende. daha ilk günden çok etkilendim. gel beraber intihar edelim

ne dükkanı ne gayi gay olduğunu nerden biliyosun neden öptün sorularıma cevap istiyorum

• Merak etme yalnız değilsin ...
  • ALLAH a isyan edince sorun çözülüyormu?? yanlış yapıyorsun. beterin beter i var.
  • Bu dünyanın ne kadar anlamsız oldugunu mutlu insanlar anlayamazlar. Ama anlayan insanda bir daha bu dünyada mutlu olamaz.
  • quote:

quote:

Puf Bunları Yaşıyorsan Fazla Bile Beklemişsin Bence Hemen Etmelisin...... [ Delimisin Ya Herşey Kızmıdır Allah Allah Anlamıyorum , Bek Derdini Açacağın Bizler Varız Burda Saçma Sapan Haraket Ediceğine Azcık Kendine Gel Kar Yağdımı Git Hoş Gördüğün Bir Kıza Kar Topu At Sonra Adam Akıllı Sohbete Başla Tabi Oda Sana Atıp Kafanı Yarmazsa ... ] Hade Kal Sağlıcakla Birşey Olursa Gene Gel Burdayız...

Onu örnek olarak verdim. Artık duygu muygu kalmadı. Yaşama hevesimde yok. Eğer cehennem diye biyerin olmadıgına emin olsam yada intihar etmek yasak olmasa 1 dk düşünmem emin ol. Kimse 1 kere arayıp sormuyor(eğer işi düşmesse). Msnde 1 tane adam yok. Ve sadece bu forumda dolanıyorum. Ama 1 noktadan sonra buda sıkıyor ve evde oturuyorum kendi kendime konuşuyorum. Hayattaki en güzel şeyi yapsam bile beni mutlu etmiyor.

benim sevdiğim kız abd de yaşıyor, benden haberi bile yok, dilimi bile bilmiyor ama ben intihar etmiyorum.onun yerine üniversitede abd ye gitmeyi ve hasbil kader orada onunla tanışmayı umuyorum. bunun dil okulu var alışması var ama bunları göze aldım.neyse konu bu değil maksat iç dökmek arkadaşım bir psikologa görün bence. senin durumunda olan kaç kişi vardır kim bilir ama intihar hiçbiri için çözüm değil. yaş kaç bu arada? intihar çözüm mü sence? intihar edince daha güzel bir yere gideceğini düşünüyorsan buyur et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karadul123

quote:

quote:

benim sevdiğim kız abd de yaşıyor, benden haberi bile yok, dilimi bile bilmiyor ama ben intihar etmiyorum.onun yerine üniversitede abd ye gitmeyi ve hasbil kader orada onunla tanışmayı umuyorum. bunun dil okulu var alışması var ama bunları göze aldım.neyse konu bu değil maksat iç dökmek arkadaşım bir psikologa görün bence. senin durumunda olan kaç kişi vardır kim bilir ama intihar hiçbiri için çözüm değil. yaş kaç bu arada? intihar çözüm mü sence? intihar edince daha güzel bir yere gideceğini düşünüyorsan buyur et.

Hiç biyere gitmeyeceğimi düşünüyorum. Sadece uykuya daldıgımda nasıl yok olmuş gibi birşey oluyorsa öle birşey olacağını sanıyorum. Ve bilimcimi kaybedeceğimi sanıyorum.

• Onlar arayıp sormuyorsa sen arayacaksın. Temsili muhabbet,

-La xxx canım çok sıkkın bu aralar az kafa dağıtmam lazım bi turlayalım mı?
    -Hayırdır la noldu SpookJ
    -Şöyle şöyle (anlatıyorsun derdini)
    -Vahh gardaşımm bi bakıyım boşmuyum (...) Şu şu saatlerde boşum uygun mu?
    -Eyvallah, uygun uygun boş boş oturuyorum zaten evde.

Bu cevabı alana kadar şansını dene. Elbet birileri çıkar, haa çıkmadı mı boş boş gez, aklına o an ne yapmak gelirse yap. Hadi rastgele...
  • aslında bunun genel nedeni Türkiye şartları burada yaşıyorsan gelecek için pek ümidin yok hem yurtdışındaki kızlar kendini beğenmiş değil Türk kızları mubarek hint kumaşı sanıyor kendini
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.