Şimdi Ara

Yalnız ve asosyal erkeğe ekşiden hakaret.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
22
Cevap
1
Favori
456
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yalnız ve asosyal erkeğe ekşiden hakaret.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

hala ekşiyi dikkate alan kaldımı ya ordakilerin çoğu malibudaki evlerinden ellerinde viskileriyle dünyayı yönettiklerini sanan insancıklar sosyal medyayı bi bırakın gidin kitap okuyun kendi fikirleriniz olsun

Orta halli bir ailenin üniversite okuyan evladıyım.Aileme yük olmamak için kıt kanaat geçiniyorum.Sizin tabirinizle ekşiciyim,aynı zamanda uludağ sözlükte de yazarlık yapıyorum.Twtiter'ı da aktif kullandığım söylenebilir.8 yıldır Donanımhaberdeyim.Tek düze fikirlerinizi bırakın artık.Sosyal alemdeki her türlü mecrada her türden insan var.Ekşi sözlük Türkiye'nin en interaktif sitesidir.Yüzbinlerce aktif kullanıcısı var.Bu yüzbinlerin içinde doğal olarak dengesiz kişiler olacaktır.Bu ufak güruhu baz alarak yüzbinleri yargılayamazsınız,tıpkı Donanımhaber'de açılan saçma bir konuyu tüm Donanımhaber üyelerine mal edemeyeceğiniz gibi.

bende kaç senedir ekşiyi takip ederim bende yıllardır burdayım neyin değiştiğini görebiliyorum ekşideki herkes için söylemedim farkettiysen ama genel olarak durum böyle
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"

• Onbaşı
    38 Mesaj
    renkli ya, okuyom bişi anlamıyom.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
10,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.