Şimdi Ara

Yalnız Nokia 7650/3650 Kullanıcıları için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <b></b<font face='Comic Sans MS'></font id='Comic Sans MS'><font color='black'></font id='black'><font size='1'></font id='size1'>
    ARKADAŞLAR GSM TEKNOLOJİSİNİN EN GELİŞMİŞ ÜRÜNLERİNDEN 2 Sİ OLAN 7650/3650 TELEFONLAR İÇİN MERAK ETTİKLERİMİZ VE YAPABİLECEĞİMİZ ŞEYLERİ ANLATAN FORUMA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ..!
    [frndsp]
    BEN 7650 KULLANICSIYDIM VE 3650 YE TERFİ ETTİM.BU İKİ TELEFON HAKKINDA BANA İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ SORABİLİR, HERŞEY HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ..!
    BEN SİZLERE PİYASADA 20 MİLYON VE CİVARINA 7650/3650 YE YÜKLENEN YAZILIMLARIN BEDAVA ADRESLERİNİ VEREREK BAŞLIYORUM.BU YAZILIMLAR BİLİRSİNİZ ÇOK ÇEŞİTLİ VE ÇOK İŞE YARIYOR.ÖRNEĞİN; TV Yİ VB. ALICILARI(VCD,DVD PLAYER)KUMANDA ETMEMİZİ SAĞLAYAN "IrRemote" PROGRAMI. İŞTE BU VE BENZERİ PROGRAMLARIN HEPSİNİ BULABİLECEĞİNİZ ADRES.. BU PROGRAMLAR I ÖNCE YÜKLÜYORSUNUZ, DAHA SONRA CRACK DOSYALARI VAR,ONLARI DA YÜKLÜYORSUNUZ. VE FULL PROGRAM SİZE.15 GÜN SONRA KEY FALAN İSTEMİYOR...SATIN ALDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..
    Fakat siteye girişler gece 1.00 ile sabah 11.00 arasındadır..
    <u>wap adress:</u>
    tagtag.com/sites/tunc/0.php3

<u>İşte tüm bedava poly melodi sitelerinin adreslerin yazıldığı site..</u>
    tagtag.com/sites/tunc/65p1.php3

• ilk soruyu ben sorayım 3650 yi nerden kaça aldın
  • evt iyi soru... bi biz alamadık şu telden..
  • valla bence 7650 daha iyi bir telefon
  • tagtag.com/sites/tunc/65p1.php3
    bu site acılıyo ama polifonik melodi falan ben goremedim
    bi de üstteki adreste irRemotenin crack i mi war?
  • Selam Lord. 3650 yi 780 milyona Netcell den aldım . 2 yıl garantili .Fakat ne yazıkki satıcam 550 milyona. Ama kesin birşey var. 3650 gibi telefon gelmez birdaha. Sadece yakında Nokia 6600 çıkacak onun biraz küçültülmüş hali olacak, ama aynı özellikler. O yüzden IKISI DÜNYADA tek.
    GÖRKEM ADAKOĞLU İSE 7650 DAHA İYİ BİR TELEFON DİYOR. 2 UYGULAMA YÜKLEYİNCE HAFIZA AZ DİYOR.. ŞU ANDA BENDE DEĞERİ YAKLAŞIK 150 MİLYON OLAN 12 TANE FULL SÜPER PROGRAM YÜKLÜ VE DAHA NEREDEYSE Bİ 3 KAT DAHA 12 ŞER TANE PROGRAM ALIR. MEMORY CARD İLE HAFIZA ŞU ANKİ TEKNOLOJİ İÇİN 132 MB. A KADAR YÜKSELTİLİYOR. AMA 7650 DE HAFIZA AZ. TAMAM TİPİ GÜZEL AMA HERŞEY HAFIZADA BİTİYOR BENCE...:-))HAFIZA YETERSİZSE NE FOTOĞRAF ÇEKME ÖZELLİĞİNİ KULLANIRSIN, NEDE PROGRAM ÖZELLİĞİNİ(ÖRNEK; TV KUMANDA PROGRAMI..!)
  • sanada selam ozan peki niye satıyosun aleti?
  • walla 7650 kullanıyorum ve bi sorun yok hafızada 115 tane en yüksek kalitede resim çekiyor ve çektikleri daha iyi 3650 den ikiside var evimizde+telefon olarakta kullanılıyor.verdiğin link te çalışıyor fakat içi boş,yine de sağol.3650yi cebinde taşıyomusun saahi?
  • aga hikaye bunlar girin yahoo groups tan bakın programlara tagtag linkler hikaye ++zaten IrRemote ve opera 3650 için nokia sitesinden indirile bilir
    hafıza konusunda haklısın ama 7650 nin terfisi p800 dür 3650 enbaşta ürün kodundan (3-60-50)seviye kaybıdır bu açılımda 3 halk sınıfı genel kullanım düsük maliyet makinaların kodudur 60symbian işletimsitemi ve kamera kullanan makinaların kodudur 50 geçiş (deneme)ürünü olduğunu belirtir
    hafıza konusunda haklısın ancak 3650 katiyetle kimseye tafsiye etmem ++ofiyata netcell den almakta hiç akıllıca değil nokianın bu makinalar üzerine 2 yıl uluslararası garantisi var benim 7650 sorun çıkarınca verdim kvk 2 haftada nokiadan yenisini getirtti!!!
    alacak herkese p800 tafsiye ederim ancak şunuda söyleyim bende çoğu zaman 7650 mi yanıma alıp çıkıyorum sonuçta daha karizmatik almayı düşünenler imzamdaki linke bir göz atsınlar
    bu arada nokia 9 serisinden patlatacak bombayı hazırlıklı olun
  • Lord'a: Telefonu satıyorum çünkü nakit paraya ihtiyacım var..
    Ayrıca yukarıdaki teğmen'e bir sorum olacak; 3650 nin 3-60-50 şeklinde açılımını bende biliyorum. Sürüm ü falan boşver. O zaman 7250i de süper telefon. Tv. izleyebiliyor musun?? Ayrıca 3650 yi kimseye tavsiye etmemekle kendi telefonunu göz önünde bulundurarak yorumluyorsun. Bu yanlış. Sende 3650 olsaydı sen 3650 yi savunurdun sanırım:-)) Neyse birkere Nokia 7650 sahipleri;Gelecek yıl çıkacak olan GSM 1900 operatörü nasıl çalışacak telefonunuzda.Birkere 7650 ile 3650 arasında teknoloji farkı var. Biri 2 sene öncesinin; biri de daha yeni. En son operator desteği; teknoloji desteği sağlıyor.Birşeyde haklısın yalnızca; P800 ün hepsinden iyi olması. O belli. Dokunmatik ekranı var. Yeter.. :-))
  • dostum hepsini kullandım başkatürlü tafsiye etmezdim
    aslına bakarsan 7650 eskidir ama iyidir 3650 çokdaha iyi olabilirdi memory stick pilin altında olasaydı tuştakımı adamgibi olaydı hele birde memorystick lerin tw çıkışlı yüksek sığalıları olsaydı :( p800 256mb kullanıyorum keşke 1gb olsaydı diyorum haa p800de sorunsuz değil arada salakça kilitlenmesi elyazısı tanımakta tam bir öküz oluşu birde tuş takımını ne yapacağımızı bilemememiz olmasa hele birde kamera tuşunun salak ötesi yeri off offf yarın tuyap tayım bakalım yeni yılda ne kullanacaz:)
  • thedevilslieutenant; 9 serisi ne oluyor? ne gibi özelliği olacak bunların
  • 9 serisi yüksek teknoloji ürünlerin kodu
    9000
    9110
    9150
    9210
    9250
    9290
    gibi
    9 serisinden kameralı ve gprs içeren (şuanakadarki hiçbirinde yok)bir makina geliyor nokia dan şahsen benim şimdiden ağızım sulanıyor
    tüm hücrelerim nokia diye bağırıyor illaki alacam o makinayı
    bu arada elime 2 tane windows kullanan makina geliyor cuma günü testlerini
    yazacam pazartesiye
  • Arkadaşlar bırakın allahaşkına yok 9 serisiyniş yok 3 seriysiymiş. Symbian işletim sistemli telefonların üstüne kesinlikle telefon yok..:-)))Bikere işletim sistemli yawww. 3310 gibi değil yani.Öörneğin 7250 de güzel ama 3310 un renklisi. Tek fark ekran renkli ve foto çekiyo. Tabi ekran renkli olunca da foto çekmek kolay zaten.YAni çok büyük bi özellik değil foo çekme.Rrenkliyse çeker zaten çoğu telefon. .. Symbian işleetim sistemli telefonlarda örneğin; kes, kopyala , yapıştır yapabiliyorsun kısa mesajda. Telefonun harddisklerine bakabiliyorsun..Scandisk çalıştırıyorsun. Aynı bilgisayar maaşallah....!!
  • Katılıyorum bırak sen şu 3 müş 7miş 9muş saadete gel bakalım sen doom yüklendiğinde hafızanda max 1mb yer kalır ama ben doom üstüne 6 .sis. 7 .java. oyunu ve 5 .sis. programı yükledim tahmin et bakalım hafızada ne kadar yer var 11mb senin hafızanın 2 katı ve sistemde hiçbir takılma yok işte telefondaki rakamlar budur bukadar işin üstüne 11mb boş yer onada resim çek + şuda bir gerçek kullanım süresi 7650nin hem teknoloji olarak daha düşük hemde yapısı kaydırma kapağından dolayı çok çabuk kırılıyo SENCE 7 İLE 3 ARASINDAKİ FARK NEDİR burda 3310 la 7110 karşılaştırmıyoruz bahsettiğimiz 3650 ve 7650 ki gerkes bunu bilir bu tartışma konusu bile olamaz
  • ARKADAŞLAR ELİMDE COK TEMIZ KENDI KULLANDIĞIM 3650 VARDIR 16MB MEMORY DE USTUNDE HİÇ BİR SORUNU YOK 8910 ALICAĞIM İÇİN SATIYORUM FİYATI 450 MILYON 1 AY İÇİNDE BİŞE OLURSA CİHAZI GERİ ALIRIM GARANTISI BENIM YANII
    İSTEYEN YARIN TEL ACSIN KADIKÖYDE GÖRUŞURUZ DENER ALIR TELEFONU PAZARLIKTA YAPARIM ...
    TEL : 0532 667 20 12 Enez
  • bu arada yazılanları okudum ben 3 tane 7650 ellıı eskıttım 3650 den 10 kat daha gusel bı telefon.. 3650 nin klima kumandasına benzemesı dışında hiç bi kötulugu yok :)) 6600 a gelince satışa ne zmn cıkıcak ?
  • kışın aralık gibi elimde o tel 30 pardon üç tane 7650 eskiten bey. Ne o yoksa tel çok çabukmu eskidi. Bu arada klima kumandası telefonum sony klimayı kumanda edebiliyo artı klima kumandam doomda oynuyo ne kumanda bee!![angry][angry][angry][sumo][spr]
  • herkes kendi telefonunu savunuyor[ban]
  • 3650 hafıza olayı ile daha iyi üstelik 7650ye göre daha hafif ve kibar.fiyat acısından baktıgımızda 3650 daha makul geliyor 550 milyona hepsiburada.comda buldum.tabi ekolay indirimimle.p800ün fiyatı da sene sonuna dogru bayag bir düşer.Ama bir karar verelim şu elimdeki t300ü satınca hangisini alalım.3650 bana daha hoş geliyor.birde tv izleme olayıhangisinde daha iyi izleniyor ya da görüntü ses nasıl?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.