Şimdi Ara

YALNIZ MIYIM ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • allah elinde sonunda mazlumun yanındadır kardeşim. Din ile zerre kadar alakası olmayan bir ttaıdığımzda fetodan 2 sene kadar tutuklu kaldı. Bu ülkede herkes fetöden atılıyo zaten
  • ceyhunumut8 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim mesajın için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oku bölümünü çalış paranı kazan aileni de alıp yurtdışına çıkın. Türkiye’n seni hak etmiyorum güzel kardesim yasanmaz artık bu ülke de şansı olsa burda duracak insan yok denecek kadar az. Hee kalacaklar suan dolarla burnunu siliyor orası ayrı. Belçikanın asgari ücretini tl ye vurduğunda 10.5 bin tl yapıyor. Köpek gibi calısan doktorların bile belki de alamadığı para ama elin ülkesinde garson olsan yine aynı para. Yani babanın cıkması lazım yurtdısına zor günler ama bi şekilde tutunmanız lazım.

• RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    maalesef adam haklı +
  • Hey_Nigga kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madembadem -- 4 Eylül 2018; 18:34:13 >
  • İstanbul'un maddi yonden o kadar da korkutucu bir yer oldugunu sanmiyorum. Anadolu kentleriyle kiyasladigimda ise dogru tercihler yapan biri icin maddi buyuk farklar yasanacak bir yer oldugunu da sanmiyorum. KYK'de kalirsan tutumlu bir yaklasimla korktugun maddi boyutlara ulasmazsin ama 18 yildir burada yasiyorum ve artik trafikten, gurultuden, betondan, bencil ve dusuncesiz insanlarin yayginligindan kusasim geliyor. Buradan ayrilacagim gunu iple cekiyorum. Maddi ortamdan cok manevi ortamdan kork.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karataym -- 17 Ağustos 2018; 12:25:17 >
  • Dostum yalnız değilsin ben part time iş yada ders vericem kendine göre çok zamanını almayacak meslekler ara yapamadın bi seneyi orda geçirmeye çalış yatay geçişle memleketine dönersin

• karataym kullanıcısına yanıt
    Artık fiziksel ve ruhsal olarak büyüdüğümu hissediyorum tabi çocukça hallerim yok değil ama bu taraf daha ağır basıyor biraz kendime hakim olursam ve part time iş bulabilirsem gecinip giderim diye düşünüyorum sonra ege bölgesinde yaşamayı istiyorum inşallah zorluğu beni geri değil ileri atar

• yenigeldimsa kullanıcısına yanıt
    Ders ne vereceksin hocam?

• mat ve fizik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenigeldimsa -- 17 Ağustos 2018; 14:12:42 >
  • yenigeldimsa kullanıcısına yanıt
    Anladım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.