Şimdi Ara

YALNIZ MIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madembadem -- 4 Eylül 2018; 18:33:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• babam fetodan isten atıldı yazdığın yerden öncesine kadar beni anlatmışsın kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnizsın bende fakirim ama istanbul yazmadim bazi seyleri dusunmen lazim dostum yani burası cennet değil

• Nasıl atlaticam bu durumu

• RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    Sıralaman iyi olduğu halde mi yazmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madembadem -- 16 Ağustos 2018; 22:32:9 >
  • SavaşçıprensesZeyna S kullanıcısına yanıt
    Seçtim üniversite bana diğerlerinden daha çok katkı yapar diye düşündüm ondan istanbul yazdım
  • Istanbul korkutucu dogrudur. Ben de biraz bencillik yaparak istanbulu sectim. Herhalde yurtta kalacagim Ama felaket tellaligina da gerek yok. Okulumdan mezun olanlarin cogu feto okulundan gelmislerdi son yil. Kimse de sormadi onlara fetocu musunuz diye . Iyi burs aldilar. Sana pek etki etmez bu.

• Merve_g16 kullanıcısına yanıt
    Nasil burs aldilar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar eliniz ayağınız tutuyor çok şükür. Demek istediğim aileniz size yine harçlık gönderir sizde yeri geldiğinizde part time çalışıp birazda tasarruf yaparsanız çok rahat geçinirsiniz. Malesef hepimizin durumu iyi değil. Bir arkadaşımın ailesi sadee 400 lira yurt parasını ödüyordu. Part time çalışıp bir yandan okuyor

• gerdik kullanıcısına yanıt
    Ozeller veriyo. Eylulun basindan itibaren sıkı takip et. Hemserilerini arastir ben oyle yapacagim. baban zaten issiz gorulur mulakatlarda belki sıkınti olur niye diye sorsalar. Ama cogu bursa kagit ustunde basvuru yapiyorsun. Hic olmadi hukukta devam zorunlulugu yok rahat calisabilirsin ozel ders verirsin. Bunlari kendime de soyluyorum ayni yolu izleyecegim niye boyle bisey yaptim ankara yazsaydim diyorum ama istanbul heleki bu zorluklar cok sey katar

Benim alakam yok da nasil burs almislar ona sasirdim koc uni tum evraklarimi aldilar burs bile vermedi

• gerdik kullanıcısına yanıt
    Kocu salla babasi esnaf olan adama veriyo en cok. Banada cik.adi kriterleri farkli

Aynen zengin bi arkadasa cikti benim ailem emekli bana cikmadi

Nereden burs aldılar bir de son yıl derken?
  • wesley3131 W kullanıcısına yanıt
    Şükran tutuyor zaten bende calsmak istiordum bir yerde saol yorum için
  • madembadem M kullanıcısına yanıt
    Dostum her burs veren yere başvur endonezyada değiliz ki günde 10 saat çalışıp 1 dolar alalım. Hafta sonları çalışsan bile cebine en az 400 girer

• quote:

Orijinalden alıntı: madembadem

Nereden burs aldılar bir de son yıl derken?
    Feto okullari kapatilinca okula geldiler hepsi biliniyodu benim ust donemim olduklari icjn sormadim nerden ama istambulda burs bulurmuyum diye sorunca ben buldum dedi hepsi.

• Baban fetö cüymüş.yallah Amerika'ya.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madembadem -- 4 Eylül 2018; 18:34:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.