Şimdi Ara

YALNIZ KALPLER DH ÜYELERİ KIZ BULMA HAREKETİ [HEDEF 23 TEMMUZ] [BABA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
5
Favori
5.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Hocam tanımadığın kızların insta storylerine cevap atarak muhabbet başlatabilirsin. Gerisi seninle ilgili, senin çözmen lazım.

Alıntıları Göster

Insta insanlar ilk profiline bakar sonra karar verir.Benim profilde iç acici degil doğru düzgun foto yok.Kiza yazdim birseyi bahane ettim sonra şunu gördünmu şundan hoşlanirmisin vesaire. 1 saat sonra konusacak birsey kalmadi the end,zaten kiza 50 tane her kiza yazan abazalardan yazan vardir o ara.Bir kizla ilişki yapican diye 17727 taktik ve saatlerce konuşmak çok boş geliyor bu kadar emeğe karsilik friendzone düşme ihtimalide var zaten 1 kere düştüm o kadar uğraşa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 21 Nisan 2021; 6:35:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Insta insanlar ilk profiline bakar sonra karar verir.Benim profilde iç acici degil doğru düzgun foto yok.Kiza yazdim birseyi bahane ettim sonra şunu gördünmu şundan hoşlanirmisin vesaire. 1 saat sonra konusacak birsey kalmadi the end,zaten kiza 50 tane her kiza yazan abazalardan yazan vardir o ara.Bir kizla ilişki yapican diye 17727 taktik ve saatlerce konuşmak çok boş geliyor bu kadar emeğe karsilik friendzone düşme ihtimalide var zaten 1 kere düştüm o kadar uğraşa.

Alıntıları Göster

Hocam o zaman patlat bi osbir, ne diyim

• Buradan tavsiye veya dayanişma ile başarili olabilecek kişi sayisi %0.5tir gerisi umutsuz vakadir.Doğruya doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Buradan tavsiye veya dayanişma ile başarili olabilecek kişi sayisi %0.5tir gerisi umutsuz vakadir.Doğruya doğru.

Hocam bu kadar karamsar olmayın. Bence ben başarılı olurum.

• İfşa olmuşsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

İfşa olmuşsun hocam

• Puahahahah yukarıda elemanın verdiği tavsiyelere bak ya komedi

• ne oldu hareket bastırıldı mı :// benim cephede tık yok, kaybedildi sayılır dava :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanguardia

ne oldu hareket bastırıldı mı :// benim cephede tık yok, kaybedildi sayılır dava :/

hocam ben instagramdan ilerlemeye devam ediyorum

ilk iltifatlaşma gerçekleşti

bu işi en geç bu yaz bağlarım

kapanma olmasa daha erken olurdu

• Hocam şöyle bir şey planladım. Instagram açıcam önüme gelene istek atıcam biraz takıpçi falan artsın sonra gözüme kestirdiğim kıza yürüyecem. Nasıl fikir. Tabi yakışıklı çıktığım resimlerimi falan koyacam. Hedefim uzka mesafe şeysi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cicibebe bağımlısı kullanıcısına yanıt
    İşe yarayabilir denemekte fayda var. Yalnız çok takipçisi olan kızlara yazma bana sorarsan onlar egoist oluyorlar genelde. Orta takipçili en iyisi. Profilinde de mizahımsı fotoğraf olan birisi bulursan daha kolay olur işin

• quote:

Orijinalden alıntı: cicibebe bağımlısı

Hocam şöyle bir şey planladım. Instagram açıcam önüme gelene istek atıcam biraz takıpçi falan artsın sonra gözüme kestirdiğim kıza yürüyecem. Nasıl fikir. Tabi yakışıklı çıktığım resimlerimi falan koyacam. Hedefim uzka mesafe şeysi.

kolay gelsin hocam, sonuçlarını haber ver bakalım işe yarayacak mı

• Avanguardia kullanıcısına yanıt

sansini en son burdan deniyordun degil mi kral  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3F89D34A3 -- 14 Mayıs 2021; 18:24:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3F89D34A3

sansini en son burdan deniyordun degil mi kral  

burada kız mı ki deneyim üstat

• Beyler durum nedir ya. Benimki olumsuz bitecek gibi. Sosyal medya işi yürümüyor. Evde tıkalıyız. Anlaşılan bu yıl da yalnızız.

• Sylisyum kullanıcısına yanıt

public static void main(int argc, char* argv[])

{

setlocale(LC_ALL, "turkish");

cout << "yazılım öğrenmek sadece laftadır...";

gerchar();

ExitProcess(0);

}

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

print "yazılım öğrenmek sadece laftadır..."

Perl özelinde bu kadar basit. Getchar'ın anlamı yok orada.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.