Şimdi Ara

Yalın İnternet Taahhüt Yenileme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Evde Yalın internet kullanıcıyım ev telefonu kullanmıyorum yani. 16mbps 150gb kotalı. 5 yıldır kullanıyorum. Şu anda 76tl ödüyorum. birkaç gün önce taahhüt sürem doldu. Taahhüt yenileme için aradıklarında 24 ay taahhüt için 85TL fiyat sundular. Sizce fiyat nasıl. Okuduğum yorumlara bakınca çok pahalı geldi bana. Eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız iptal ettiğireceğim. Yorumlarınız için teşekkür ederim

• Şimdi yılbaşında akn vs kalkacak aldığınız hız hiç düşmeyecek bu yüzden gidip yüksek gb lı akn paketine geçmeyin boşuna para vermeyin... Eğer altyapınız 24mbps destekliyorsa 24mbps 35 gb akn 66.90 TL ye alın.. Eğer altyapınız sadece 16 mbps destekliyorsa.. 16mbps 75gb akn de 71 TL ye var... 35 mbps olanda en düşük akn li olan paketlerde var onlarda 77 TL falan.. Bence boş yere o kadar para vermeyin.. Hesaplı evde internet kampanyasına bakın derim... Bir ara dolu dolu gb kampanyası da vardı ona da bakın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ust hızlara geç

Ama düşük akn li olanlara

24,35,50 mbps ne olursa olsun en düşük akn li En ucuzu.

Gerekiyorsa iptal dilekçesi yaz o zaman güzel fiyat veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar hızım en yüksek 16mbps destekliyor zaten bulunduğum yerde fiber internet altyapısı da yok ayrıca, 150gb akn de önceden bana yapılan kampanya idi. Evde ev telefonu yok yani ev telefonu için ayrıca bir ücret ödemiyorum. Ben aradıklarında bu şekilde taahhüt vermiştim yaklaşık 2 hafta önce. Tamamen iptal ettirip yeniden başka tarife üzerinden mi abonelik oluşturayım yoksa direkt arayıp şu pakete geçmek istiyorum mu diyeyim? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon doe -- 23 Aralık 2018; 15:47:4 >
  • 16 mbps desteklediğini Telekom yetkilileri mi söyledi size yoksa diğer sağlayıcılarin sitesinden veya diğer sağlayıcılarin müşteri hizmetlerinden de teyit aldınız mı?

Telekom genelde yüksek hız vermemek için yalan söylüyor hattınız 16 mbps destekliyor diye.

• 16 mbps desteklediğini Telekom yetkilileri mi söyledi size yoksa diğer sağlayıcılarin sitesinden veya diğer sağlayıcılarin müşteri hizmetlerinden de teyit aldınız mı?

Telekom genelde yüksek hız vermemek için yalan söylüyor hattınız 16 mbps destekliyor diye.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Onlar söylediler hocam. Türknet'ten sorgulatınca hızım 35mbps'e kadar diyor ama bilemiyorum işte "-e kadar yazıyor". Dediklerinin doğru olma ihtimali de var. Ben Türk Telekom'u aradım. 5 yıllık müşterileri olduğumu söyledim. İnanın beyefendi en uygun tarifemiz bu olabilir ancak diyorlar fiyatlar daha da artacak falan. Çok uygun bir fiyat olacağını söylediler bana yani. Yılbaşından sonra da herhangi bir ücret artışı olmayacak ve ne hız düşümü ne de kota olacak şeklinde bilgi verdiler bu taahhüt için.
  • www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Buradan bir de

https://www.facebook.com/netspeedtr/

Buradaki sayfadan özel mesaja adresini yazıp kaç mbps hız alacağını sorgulayabilir misin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.