Şimdi Ara

Yakuza Remastered Collection [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yakuza ishin batıya gelir diye umuyordum,ama galiba daha da gelmez.yakuza 7 değişik duruyor,turn base olması garip olmuş.deneyeceğim yine de.sanırım onunda net çıkış tarihi belli değil batı için.2020 içinde deniliyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykrr -- 16 Şubat 2020; 12:38:1 >
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    evet full Rpg ye geçtiler zaten bir çok rpg öğeleri vardı Yakuzalarda,turn based savaşlar,Job sistemi var farklı elbiseler giyiyorsun o mesleğe uygun ve skiller filan o mesleğe uygun, güzel duruyor. 3 katı daha büyükmüş oyunun geçiceği Yokohama Kamurocho dan.

Benim tahminim ağustos gibi çıkarırlar yada en geç eylül,gerçi ghost of tsushima da yaz için hazırlanıyor birisi haziran sonu çıkabilir.

Ben gerçi daha 2 ye tam başlamadım Witcher 3 le meşgulum,daha 3-4-5-6 var üstüne Judgment var sonrada 7.

Yakuza Kenzan için fan translation project vardı ama ne durumda bilmiyorum.
  • Sadece PlayStation serisinde mi var bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangoman

evet full Rpg ye geçtiler zaten bir çok rpg öğeleri vardı Yakuzalarda,turn based savaşlar,Job sistemi var farklı elbiseler giyiyorsun o mesleğe uygun ve skiller filan o mesleğe uygun, güzel duruyor. 3 katı daha büyükmüş oyunun geçiceği Yokohama Kamurocho dan.

Benim tahminim ağustos gibi çıkarırlar yada en geç eylül,gerçi ghost of tsushima da yaz için hazırlanıyor birisi haziran sonu çıkabilir.

Ben gerçi daha 2 ye tam başlamadım Witcher 3 le meşgulum,daha 3-4-5-6 var üstüne Judgment var sonrada 7.

Yakuza Kenzan için fan translation project vardı ama ne durumda bilmiyorum.
    kenzan çok eski.ishin hazır 4 te var neden inigilizcesi yapılmadı anlamadım.heleki bu nesilde japonlar sadece japonya ya özel kafasından çıkmışlardı.
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    bi süre önce okumuştum yakuza 3 te mesela bu % 20 civarı içerik eksikmiş ingilizce çıktığı zaman ps3 için.

Sebebide o görevlerin daha Japon kültürüne uygun olmasından,ingilizceye çevirirken lost in translation derler ya anlam kaybı olmasını söylemişlerdi.Belki bu yüzden samuray versiyonlarını çıkarmamış olabilirler o dönemde.

Bi sebebide Yakuza ların çok fazla populer olmaması olabilir,en azından 0-1-2 nin pc ye çıkması.Stream den oyun oynıyanların bu oyunları filan oynamaları daha populer kıldı seriyi.

Bugün baktım herhangi bi bilgi varmı bide bu konuda , youtube ta ki bi videoda 2018 e3 ten sega nın yakuza serilerinin localization producer ile bir röportaj yapmışlar.Orda soruyorlar kenzan la ishin i işte,oda şu anda 3-4-5 le ilgileniyoruz demiş.

Hani önce bütün bi ana seriyi çıkaralım ingilizce olarak sonra sıra onlara da gelir diye konuşuyordu.Şimdi bide 7 yi çeviriyorlar. Yakuza 7 çıksın ondan sonra somut bi haber çıkar herhalde.
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Evet. Yakuza 3,4,5 şuanda sadece PS3 ve PS4'te var.
  • Satın aldıktan sonra sadece yakuza 3 ü almış oluyorsunuz, tekrar yakuza collection sayfasına dönüp yakuza 4, 5 ve dinamik temayı sepete ekleyip ücretsiz olarak satın almanız lazım böylece tüm seri kütüphanenize eklenmiş oluyor . Oyunu alacak arkadaşların aklında bulunsun.
    Bununla birlikte benim büyük olasılıkla bu nesilde ki son satın almamdı, yeni nesilde duruma göre hareket ederim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediğiniz kutulu sürüm için mi, yoksa dijital sürüm için mi geçerli? Kutulu sürümü almak üzereyim...

• Dijital için. Çünkü anladığım kadarıyla collection yakuza 3 ile beraber çıkmış, 4 ve 5 bundan sonra, ileri tarihlerde çıkmış ve indirilebilir olmuş. Kutu içeriğine bir bakın isterseniz. Dijital gibi "yakuza 3'ü içermektedir, 4 ve 5 şu tarihlerde indirilebilir olacaktır" gibi yada "kutu içeriği 3 4 5'i içermektedir" gibi bir şeyler yazıyordur.

• Yeni çıktı hocam, fazla olmadı...

• 3'ü oynuyorum ki zaten koleksiyon 3 ile başlıyor. alacaklar varsa bilgi verme amaçlı yazayım. Kesinlikle önce yakuza zero, kiwami 1 ve kiwami 2'yi oynamalısınız yoksa boş boş bakarsınız. Bununla birlikte grafik kalitesi ve animasyonlar ilk 3 oyunun çok gerisinde, ps2 ve ps3 ilk dönem tarzında, bu konuda yani eski oyun olması konusunda sıkıntı yaşayanlardansanız satın almadan önce oyun videolarına bir daha göz atın. Hikaye ve içerik kısmı zaten şahane, artık tokyo kamurocho da değil Okinawa'dayız ve galiba ps4 oyunları içerisinde daha önce bu kadar kalabalık sokaklar görmemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PÜSKÜLLÜ MORUK

3'ü oynuyorum ki zaten koleksiyon 3 ile başlıyor. alacaklar varsa bilgi verme amaçlı yazayım. Kesinlikle önce yakuza zero, kiwami 1 ve kiwami 2'yi oynamalısınız yoksa boş boş bakarsınız. Bununla birlikte grafik kalitesi ve animasyonlar ilk 3 oyunun çok gerisinde, ps2 ve ps3 ilk dönem tarzında, bu konuda yani eski oyun olması konusunda sıkıntı yaşayanlardansanız satın almadan önce oyun videolarına bir daha göz atın. Hikaye ve içerik kısmı zaten şahane, artık tokyo kamurocho da değil Okinawa'dayız ve galiba ps4 oyunları içerisinde daha önce bu kadar kalabalık sokaklar görmemiştim.

Hocam seriyi PS4'te baştan oynamak için Yakuza 0 ile mi başlamak gerekiyor.

Yakuza 0

Yakuza Kiwami 1

Yakuza Kiwami 2

3

4

5

şeklinde mi devam etmeliyim?

Birde Yakuza 6 Song OF Life var. Bunu nereye sıkıştıracağız? :)

• Evet tam olarak yazdığın sırayla oynamak gerekiyormuş. Bende 0 ile başladım 100 saati gömdüm ve hala bitiremedim. Gerçekten tam underrated.

• quote:

Orijinalden alıntı: İchimatsu

Evet tam olarak yazdığın sırayla oynamak gerekiyormuş. Bende 0 ile başladım 100 saati gömdüm ve hala bitiremedim. Gerçekten tam underrated.

Teşekkürler hocam yılbaşı indirimine girerse ilk 3 oyunu almayı düşünüyorum bakalım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.