Şimdi Ara

Yakuza Kiwami Türkçe Yama | AnadoluStudios | %100 | Yayınlandı! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
10
Favori
12.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için antivirüs programı kapatıp türkçe yamayı yüklemeleri durumunda türkçe yama aktif hale gelecektir. Yama için teşekkürler en kısa sürede oyuna başlayacağım. Discorddan Emir isimli arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Türkçe yamayı çeviren WickedSabbath isimli arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim.

• Kuru teşekkür olmaz bağış destek atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek atttım hesabınıza çevirilerinizin devamını bekliyoruz.Emekleriniz için teşekkürler.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yarım yamayla oynuyordum baya yorucuydu yeni fark ettim bu yamayı, elinize sağlık

• gamepass uyumlu yapılamaz mı acaba ?

• adamlara destek atın 5-10 parası olan daha çok, zor işler bu işler.

• sunucularda problem mi var? yama inmiyor.

• @Datebase kanka yamayı indiremiyoruz, bi el atsan. orjinal oyun aldık, destekte olacağım.

• gamepaste çalışmıyor mu?

• Benim gibi gamepass ile Yakuza Kiwamiyi türkçe oynayamayan arkadaşlar FitGirl den yakuza kiwamiyi crackli olarak indirip yama yapabilir. Yama yaptıktan sonra oyunun kurulu klasörüne gidip "YakuzaKiwami.exe.yedek" "YakuzaKiwami.exe" olarak tekrar değiştirin ve o exeyi kullanarak girin diğer exe dosyasını silebilirsiniz. Korsan için çalışıyor aslında tek sıkıntı orjinal steam exesini kullanarak girmeye çalışması bu şekilde yaparsanız oluyor. Ben korsan yakuzayı şu anda türkçe yama yaparak oynayabiliyorum sıkıntı çıkmadı henüz çıkarsa yazarım. Eğer crackli yakuzayı steam versiyonuna uygun indirirseniz yama çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romedon -- 19 Mart 2023; 10:28:38 >
  • Dediğin gibi yaptım çalıştı ama çok hızlı Xp kasıldım anlamadım. 2 3 serseri dövünce 50 lvl oldum can barım çok yülsekti ve yetenek ağacım bug a girmişti dövüşmekte zevk vermemeye başladı galiba daha fazla oynamayacağım 😞

• sitesinde link kırık yamaya sahip olan biri paylaşabilir mi?

• hocam yama için teşekkürler ama kuramıyorum , kurulumda oyunun exe dosyasının bulunduğu yeri seçiyorum bu dosyayı açma izniniz yok diye hata alıyorum :(

• Gamepass de çalışıyor mu

• Merhaba yamayı pc gamepass günceller misiniz acaba rica etsem teşekkür ederim

• apokalipta A kullanıcısına yanıt

maalesef çalışmıyor denemiştim yakuza 0 türkçe yama gamepass te denemiştim olmamştı...

• namport87 N kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim oyunu yamasız bitirdim. Gerçekten güzel seri

• yamayı indirme aşamasında txt dosyasındaki link çalışmıyor bi el atabilecek misiniz ?

• yama hala çalışıyor arkadaşlar isteyen olursa silmeden atabilirm yamayı

dıscorddan yazın- ALPHA(TR)#6725

Yakuza Kiwami Türkçe Yama | AnadoluStudios | %100 | Yayınlandı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPHA.6638 -- 18 Kasım 2023; 21:31:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.