Şimdi Ara

Yakuza Kiwami (2019) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kiwami 2 konusu yok sanırım, o yüzden buraya yazayım. Oyunun motoru değiştiği için çağ atlamış gibi geliyor Seri.Yakuza Kiwami (2019) [PC ANA KONU]  İşin kötü tarafı 3-4-5. oyunlar ise direk port olduğu için sudan çıkmış balığa döneceğiz.

• Efsanevi Yakuza 0 'dan sonra Yakuza Kiwami'ye başladim :) Yakuza'nin kendi oyunun hikayesi adeta Kurtlar Vadisi gibi . Herkesin Şiddetle oynamasi gereken oyundur..

Ben sadece ana hikayeden ilerledigim icin 30 saatlik yakuzadan sonra 15 saatlik yakuza kiwami oyununuda bitirmiş bulunmaktayim. Yakuza Kiwami / 0 kadar Soluksuz olmasada hikayesi yine harikalar yaratiyor :) Kiwamideki tek zorlayici Majimanin ve serserilerin sürekli yol kesmesi oldu :) Yan görevler güzel ama ben sadece ana görevi yapip bitirdim.

Yakuza 0 100/95

Yakuza Kiwami 100/85 Verecegim : ) Bu hikayenin sonunu yazan senaristi alkişliyorum :) üzdü !

Yakuza Kiwami 2'yi Kurmaya başladim bakalim . Bu efsanevi oyunu geç farkedmek... Şok edici olsada cok şansliymişim :)

Oyundan sahneler..

Yakuza Kiwami (2019) [PC ANA KONU]

Şu oyunu Netflix dizisi yapsalar . Top 3 kesin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 15 Mayıs 2022; 21:39:39 >

• 15 tl fln olsa da alsak, türkçe yama orjinal oyun haricinde çalışmıyor

• josrdr kullanıcısına yanıt

Hocam Şuan 60 küsür indirimle 32 'lere düşüyor.. Ve Yakında bu fiyatlar HAYAL olacak.. Sega'nin zam yapmasi muhtemeldir..

• Absnthe kullanıcısına yanıt

1 ay önceki yaz indiriminde 21 tl'ye satılmış.

beklesem 30 küsurları yakalar mıyım, steam ne zaman indirim yapar acaba

oyun 250 tl oldu

• josrdr kullanıcısına yanıt

Evet malesef , Fiyatin degişegini biliyorduk.. Umarim almişsinizdir.

• Seriye bu oyunla devam ettim. Yakuza Kwami beni Yakuza 0 kadar içine çekemedi. Hikayesi ortalamaydı diyebilirim. Sonu da genel olarak tahmin ettiğim gibi oldu. Kiryu için fazla dramatik bir hikaye olmuş. Majima bu oyunda olaylara fazla dahil olmuyor. Oynanış ise bildiğiniz gibi. Eğlenceli ama bazen can sıkabiliyor. Çok uzatmadan seriyi sevenlere tavsiye ederim. Türkçe çevirisini yapanlara teşekkürler.

Yakuza Kiwami (2019) [PC ANA KONU]Osman Egeyoutube
    Bana destek olmak isterseniz kanala katılabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCl_B12Wcvtjc2hh-BHwzn6w/join Yakuza hikaye serisinde bu bölüm sizlere Yakuza Kiwami Yakuza 1'in hikayesini anlatmak istiyorum. Kazuma Kiryu'nun başına gelenleri, Goro Majima'ya ne olduğunu, Yakuza oyunlarının başlangıcını bulabilirsiniz bu videoda. Umarım videoyu beğenirsiniz. #yakuzakiwami #yakuzatürkçe #oyun 0:00 Giriş 0:30 Yakuza Kiwami Hikayesi
    https://www.youtube.com/watch?si=rIHrszkv5U8fmtOt&v=PeZhAhCb5NU&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.