Şimdi Ara

Yakuza Kiwami 2 [PS4 ANA KONU] - (Yakuza 2 Remake)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakuza Kiwami 2 [PS4 ANA KONU] - (Yakuza 2 Remake)

Yakuza Kiwami 2 Official Japanese Announcement Trailer

-

Geçtiğimiz günlerde Tayvan PlayStation Store üzerinde listelenen Yakuza: Kiwami 2 Sega tarafından PlayStation 4 platformu için resmi olarak duyuruldu.

Yakuza: Kiwami 2, 7 Aralık tarihinde Japonya'da çıkışını gerçekleştirecek.

Yakuza 2'nin remake versiyonu olarak karşımıza çıkacak oyun Yakuza 6: The Song of Life'ta kullanılan Dragon Engine ile geliştiriliyor. Yakuza: Kiwami 2 Goro Majima'nın oynanabilir olacağı “Truth of Majima Goro” ek senaryosu, daha önce hiç anlatmamış çok sayıda hikaye ve tamamen yeni seslendirme sanatçı kadrosu içerecek.

İlk oyunun remake'i Yakuza: Kiwami 21 Ocak 2016'da Japonya'da PlayStation 4 ve PlayStation 3 için çıktı ve 29 Ağustos'ta da Batıda PlayStation 4 için çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yakuza_Kiwami_2_Resmi_Olarak_Duyuruldu-87796.htm

-

Çıkış Tarihi: 28 Ağustos 2018
    Tür: Action-Adventure
    Dağıtıcı: Sega
    Geliştirici: Sega

Yakuza Wiki! (LINK)

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/218734-yakuza-kiwami-2
    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/yakuza-kiwami-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Mart 2018; 8:45:15 >

• Yakuza Kiwami 2 - Duyuru Fragmanı

• Bende Kiwami var. Çok güzel bir oyun gerek dövüş gerek hikayesi olsun ama minigames kısımları kötü olmuş. Bütün Yakuza serisinde de var galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh oh gelsin, ben hâlâ yakuza zero yu oynuyorum, yan görevler mini oyunlardan çıkan yan hikayeler derken 98 saat oldu ama daha oyunu bitirmeye 6 chapter var, tabi daha sırada yakuza kiwami var. Aldıkları ve alacakları paralar helâli hoş olsun

• Zero’dan sonra kiwami’ye başladım mükemmel bir seri. Hikayesi çok sürükleyici.

• Arkadaşlar daha önce hiç Yakuza serisini oynamadım. Japon oyunu diye hep uzak kaldık. Oyuna başlamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. PS4'de hangi oyunlar var? ve oyunlar birbiri ile bağlantılı mı? nasıl başlanmalı sırası var mı?
  • Ps4 e çıkan yakuzalar Önceki PlayStation lardaki yakuza serisi ile bağlantı ama herşeyin en başına döndüğü için bir devam oyunu değil, bu yüzden alıp oynamak sorun yaratmaz. Ps4 te Yakuza zero, kiwami ve kiwami 2 (henüz çıkmadı) şeklinde ilerliyor. Yakuza 6 galiba gelecek ay çıkacak ama hakkinda henüz bir şey okumadım ve o da büyük olasılıkla bu 3 oyun ile alakalı değil, önceki 5 oyun ile alakalı bir devam oyunu. 6 dan sonra ilk 5 i de remastered yapacaklarını sanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır hocam sağolun o zaman Zero ile Kiwamiyi indirime girince kaparım.

• Rica ederim, oyun hakkında bilginiz yoksa yine de youtube dan ilk iki chapter ı bir izleyin derim çünkü tarz olarak, az çok ikibinli yılların başı ile doksanların sonu gibidir, bu yüzden herkese hitap etmeye bilir. Yine de biraz sabırdan sonra "acaba bu oyunda ne yok" demeye başlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 18 Mart 2018; 13:58:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzledim hocam çok beğendim ve bu zamana kadar nasıl oynamadım diye üzüldüm açıkçası.

• Yakuza Zero, hikayenin en başını alıyor. Zero’dan başlanmalı. Kiwami’ler ise 1. ve 2. oyunun Remake hali.

• Yakuza Zero ve Kiwami'nin dövüş mekanikleri nasıl? Batman gibi değildir umarım. Son nesillerde sağlam bir Beatem Up yapılmaz oldu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

Yakuza Zero ve Kiwami'nin dövüş mekanikleri nasıl? Batman gibi değildir umarım. Son nesillerde sağlam bir Beatem Up yapılmaz oldu artık.

Batman ile ilgisi yok, final fight gibi eski arcade oyunların tadını veriyor bana. İlerledikçe yeni özellikler dövüş stilleri açılıyor. Ana karakterler karizma hikaye süper olunca verdiği zevk artıyor.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    O zaman bana oynayacak güzel bir oyun çıktı. Tam aradığım özellikleri saymışsın hocam, teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben bu Yakuza serisine PS4 ten başlamaya karar verdim. Sanırım, senaryo bazlı düşünürsek sırası ile Yakuza 0, Kiwami 1 ve Kiwami 2 diye gitmeliyim, doğru mudur? Önceki nesilde çıkan Yakuza serilerine dönme şansım yok, senaryodan biraz daha keyif almak adına hangi serilerin senaryolarını okumam ya da varsa özetlerini izlemem gerekiyor?
  • Bütün serilerde yer alan Goro Majima karakteri çok eğlenceli bir tip. Biraz Joker karakterini de andırmıyor değil tabi. İlk oyunu bitirdim normal seviyede, zor değildi ama boss savaşları uzin sürüyor.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Yakuza Zero’da Majima efsane bir karakterdi zaten oyunun yarısını onunla oynuyorduk. Kazuma’dan daha fazla sevmiştim. Öteki oyunlarda ruh hastası manyak olmuş keşke böyle yapmasalardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Yakuza Zero’da Majima efsane bir karakterdi zaten oyunun yarısını onunla oynuyorduk. Kazuma’dan daha fazla sevmiştim. Öteki oyunlarda ruh hastası manyak olmuş keşke böyle yapmasalardı.

Manyak ama tamamen kötü bir karakter değil. Psikilojisi bozuk ama özünde iyi bir insan gibi sanki. Kiwami 1'i daha oynamadın galiba o yüzden spoiler olmasın ama "helal olsun delikanlı adammış" diyeceğin yerler olacak :S

• Kwamiyi büyük bir zevkle bitirdim sıra Kwami 2'de. Sonra 0 ve 6.

Ben seneye 7. Oyun çıkacak gibi hissediyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.