Şimdi Ara

YAKUZA, AKSİYON SEVERLER BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu oyunu oynadınız mı? Eğer hala oynamadıysanız hepinize tavsiye ediyorum. Oyunda GTA benzeri serbest bir oynanış var. Ayrıca kavgalarda etrafımızdaki nesneleri kullanıp düşmanlarımıza vurabiliyoruz. Oyun GTA benzeri olmasına rağmen oynadığım kısımlarda herhangi bir araç göremedim. Oyunda haritadaki görev bölgelerine tabana kuvvet bir şekilde gidiyorsunuz Bu oyun bir klasik olmasa da ps2 de şu günler oyun kıtlığı çekenler için bire bir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 7 Ekim 2006; 17:36:33 >

• evet arkadaşlar çok güzel bi oyun şunu söylemeliyim ki oynadığınız karakter çok güçlü

adamlara vurdunmu indiriyosunuz baba oyununa benziyo biraz

ama neo23 arkadaşımızın dediği gibi bende ortalıkta bi araba göremedim

oyunun grafikleri çok kaliteli...

neo23 sağol dostum bende düşünüyodum böyle bi topic açmayı

• oyunda sadece tkme tokat mı giriliyo yoksa silah falan tarzı aksiyona girebiliyormuyuz?Almayı düşünüyorum ama kararsızım
  • Artık her oyun bir GTA özentisi. Sega bile böyle yapıyorsa diğer firmalar ne yapmaz...İmam bişey yaparsa cemaat hesaabı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: feckless

oyunda sadece tkme tokat mı giriliyo yoksa silah falan tarzı aksiyona girebiliyormuyuz?Almayı düşünüyorum ama kararsızım

valla dostum işin açıkcası bende yeni oynamaya başladım hatta 1 kere saveledim

ama oyuna başlarken bi demo var orda karakterimizin elinde silah var

ama şu ana kadar bi silah geçmedi elime ama yumruklarıda silah gibi

combolar müthiş olmuş bence al dostum pişman olmazsın

• ya arkadaşlar o kadar çok ara video varki oyunda fırsat varken oyun oynanıyor.....

ayrıca yüklemeleride GTA ile lütfen kıyaslamayalım....sokağın başı ile sonu arasında yükleme oluyor...

Başta bende çok hoşlanmıştım yaz yokluğunda iyiydi ama ....
  • Oyunda ilk bölümlerde tabanca vs görmedim. Bunun dışında oyunda, çevremizde bulunan sandalye, bisiklet vs. gibi şeyleri düşmanlarımızın kafasında kırabiliyoruz. Oyunun bazı kısımları ''Shenmue'' oyunundaki gibi çevremizdeki insanlarla konuşarak geçiyor, ama bu kısımlar oldukça az. Aslında SEGA bu oyuna biraz daha önem verseydi , araçlı kısımlar falan koysaydı bu oyun bir klasik olabilirdi.SEGA, bu oyuna otomobil vs araçlar koymayarak GTA dan uzaklaştırmak istemiş olabilir. Artık serbestliğe dayanan her oyun GTA ile kıyaslanır oldu. Bu oyun , kesinllikle GTA kopyası değil kendine özgü , güzel bir oyun. Oyunun İGN notu 8.2....
  • teşekkürler arkadaşlar sonuç olarak almak şart oldu
  • Gerçekten de sokakta geninirken kamera açılarının değişmesi sırasındaki yüklemeler can sıkıcı. Bunun dışında oyunda hiçbir orjinallik yok. Kimse Shenmue efsanesi ile kıyaslamasın. Shenmue bir sanat eseriydi. Bu ise alelacele yapılmış klişe konulu klişe oynanışlı klişe karakterli sıradan bir gta kopyası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giannakopoulos -- 8 Ekim 2006; 16:13:42 >
  • Neden tüm Free-Roaming oyunlara GTA damgası yakıştırıyorsunuz? Oyun dünyasındaki gelişmeleri baz alarak yapılır tüm oyunlar, çitaları yükselten oyunların ''kopyası'' olduğu anlamına mı gelir yeni oyunların?
  • Evet.
  • O zaman tüm FPS oyunları Half Life kopyası. Hatta tüm yarış oyunları Midtown Madness ve tüm strateji oyunları da Age Of Empires kopyası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3fruz

O zaman tüm FPS oyunları Half Life kopyası. Hatta tüm yarış oyunları Midtown Madness ve tüm strateji oyunları da Age Of Empires kopyası.

Hey hey hey sakin ol dostum benim karşı olduğum Sega yaptı diye Yakuza nın Shenmue ile kıyaslanması. Ama sen de haklısın tabii. Oyun dünyasına yenilik getiren tüm oyunlar ait oldukları türlerle o kadar özdeşleşiyorlar ki artık tür yerine oyun adlarıyla karşılaştırma yapılıyor. GTA tarzı,RE tarzı gibi. Ne biliim.
  • ya oyundaki grafikler çok kaliteli onun için yükleme oluyo biraz
  • Bu oyun kesinllikle Shenmue ile kıyaslanmadı. Sadece oyunda yolda yürürken kahramanımız gördüğü bazı kişilerle konuşabiliyor.Shenmue zaten tarz olarak farklı bir oyun. Yakuza oyununu GTA kopyası bir oyun olarak görmek yanlış. Serbestliğe dayanan her oyun GTA kopyasıdır şeklinde düşünmek bütün FPS oyunlarını QUAKE ya da DOOM taklidi görmekle aynı şeydir. Yakuza oyunu, bence eskiden atari salonlarında oynadığımız ve önümüze geleni tekme ve yumruklarla dövdüğümüz FİNAL FİGHT tarzı oyunlara daha çok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Ekim 2006; 17:31:29 >
  • Sega yaptıysa saygımız vardır. Bir bitirelim hele. O zaman daha sağlıklı yorumlar yaparız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3fruz

Neden tüm Free-Roaming oyunlara GTA damgası yakıştırıyorsunuz? Oyun dünyasındaki gelişmeleri baz alarak yapılır tüm oyunlar, çitaları yükselten oyunların ''kopyası'' olduğu anlamına mı gelir yeni oyunların?

+1906
  • http://www.gamespot.com/ps2/action/ryugagotoku2/index.html daha 1i oynamadım 2.sini çıkarcaklar adamlar
  • Oyunda o kadar çok ara yükleme var ki bütün oyun zevkimi katletti. Aslında güzel oyun ama adamlar konuşurken bile yükleme var. Deli oldum. :(
  • Oyun Aslında Güzel Zevkli Dövüşler Falan Ama
    Adam Bi Ara Video Giriyo İnsanın Canı Sıkılıyo
    Bideo Oyunda Silah Yok O Kötü Olmuş İşte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.