Şimdi Ara

Yakuza 6 - Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
3.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yakuza 6: The Song of Life - Övgü Fragmanı

god of warı bitirdikten sonra alıp oynarım oyun güzele benziyor hoşyma gitti.
  • Beş para etmez rezil japon oyunlarından sadece biri. 10₺ ye düşerse belki alınır beyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon oyunlarına muhtaçsın ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Beş para etmez rezil japon oyunlarından sadece biri. 10₺ ye düşerse belki alınır beyler.
    Yorumunuz 2018 yılının en önyargılı yorumu seçildi. Tebrikler

• Hikaye bağlantılı değil galiba. 2-3-4-5 ps4’de yok.

Bir de alanlar yorum yapabilir mi nasıl olmuş?

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    0'dan 6'ya kadar birbirine bağlı hikaye olarak

• Sinavlar bittikten sonra nasip olursa yazın oynamayı düşünüyorum bende...

PS2'de Urban Reign vardı NAMCO'nun.Dövüş mekaniği Tekken ve Yakuza'ya çok benzerdi o zamanlar çok oynardim zaman su gibi akıp gidiyor.Kendine has oyunlardan cok az var artık,gelip sacma demek cahillikten baska birsey değil...

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Abisi millette hâlâ gta kafası var oldukça değer bilmezler

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Neyse Yakuza 0 aldım. 1 de var ve Ağustos ayında 2 çıkacak. Ağustos’a kadar oynarım. Belki 3 de duyurulur arada :)

Bu arada son derece mükemmel bir oyun ama platinum için imkansız oyunlardan biri. Bir de Kiwami de eksik bulduğum tek şey sürekli düşmanların önümü kesmesi yüüzünden şöyle ağız tadıyla şehir turu atamamak olmuştu.

Bu forumda da görüyoruz ki ön yargı yüzünden hakkı yenen oyunların belki de başında geliyor. Adam gelip çöp japon oyunu diyor mesela.

Japonca seslendirme bile yeter.

• Kutulu almak için çok bekledim ama bu dijital indirimler çok iyi oldu, Kiwami yi geçen indirimde almıştım, 0'yu da bu indirimde aldım, yanında Gravity Rush 2 ile güzel oldu. Seri olarak çok keyifli ve farkli bir oyundur, hala oynamayanlar varsa şiddetle tavsiye ederim.

En güzelini yapmışsın 0 ile başlamak ile inşallah 3,4,5 remastered gelir diyeceğim ama imkansız gibi duruyor. Ama sakın 5 oynamadan 6 oynama.

Onlar sadece gta, cod gibi amerikan oyunları oynamaktan gözleri başka bir şey görmeyenler.

Yukarıda da dediğim gibi oyun dünyası japon oyunlarına muhtaçtır.

• Şu na indirimde ve 134TL, gayet güzel fiyat kura ve tr psn'in şu zamanlardaki fiyat politikasına göre..
    Ama bilemedim.. Bu da Crash hesabı sonradan pc ye gelirse bi anlam ifade etmez benim için
    Çünkü (yanılıyor olabilirim) ama demoda çözünürlük çok kötüydü (pro desteği tam sürümde var sanırım) dokular grafik ok ona lafım yok ama çözünürlük aşırı kötü gelmişti diğer exc oyunları oynadıktan sonra

Var mı acep pro desteği? Pek kaliteli karşılaştırma videosu bulamadım da (benim esas mevzu çözünürlüğü)

• Drima kullanıcısına yanıt
    Kiwami 2’nin ucuzlamasını bekle. Ben 0’dan beri bu şekilde ilerledim ve hikaye birbiri ile bağlantılı. Direkt 6 alırsan zevk anlamayabilirsin. 3 remastered olarak gelecekmiş. 4’ü 5’i de atlamazlar.

Tamamdır hocam öyle yaparım olmadı..
    Alırsam oyunu kör topal kısa hikaye-video izlerim eksiği kaparım diyordum
  • 3,4,5 remastered olarak sırayla çıkacak

• Arkadaşlar YAKUZA 6 oyununu almak istiyorum sec ya pri olarak ortak olmak isteyen var mıdır acaba? Ya da içinizde satan varsa ondan da alabilirim.

• Son mesaj üzerinden 3 yıl geçmiş. Yine de biraz sitem etmek istiyorum. GTA - NFS - Call of Duty mantığıyla hareket eden bir millet olduğumuz için bu tarz oyunlara pek şans verilmemesi ve önyargılı yaklaşımlar yapılması çok absürt geliyor. Misal METRO veya Fallout oyunlarını severim diyen kitle bile STALKER serisinden belki bir haber. Yakuza'da bunun gibi, değer görmemiş fakat bilen oyuncular için altın değerinde bir seri. Kiryu, üzümlü kekim... Seri boyunca dostları için o kadar başını belaya soktu ki bence final Kazuma Kiryu gibi bir efsaneye pek yakışmadı. Denemeyen varsa şu seriye mutlaka şans versin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.