Şimdi Ara

yakuza 3,4,5,6,7 türkçe yama çeviren var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakuza 3,4,5,6,7 çevirisi yok gibi kimse ilgilenmiyor keşke çeviren biri çıksa biri yapıyordu onu bıraktı keşke çeviren çıksa da oynasak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namport87 -- 8 Ocak 2023; 17:35:17 >

• Birileri gerçekten keşke bu seriye el atsa. Kiwami 2'ye kadar oynadım inanılmaz güzel oyunlar. İngilizce oynamak istemediğim için bekliyorum diğer oyunlar için belki çevrilir diye.

• bende bekliyorum...

• Sırf yamaları yok diye Kiwami 2'yi bitirip devam etmiyorum seriye. Yakuza 0 kadar kaliteli çok az oyun oynamışımdır.(Övmezsem olmaz )

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    YouTube’da WickedSabbath var tüm seriyi çevirip YouTube’a koydu. Türkçe yamalarını da yapıyor diye biliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hâlâ tool bulunamadığı için çeviri devam etmiyor, muhtemelen de hiçbir zaman gelmeyecek. Boş yere beklemeyelim :/

• Lithium kullanıcısına yanıt

Gördüğüm kadarıyla ara sahneleri yapmış gibi sadece. Oyunların toollarında sorun olduğu için ücretsiz gruplar da pek yanaşmıyor diye biliyorum.

• Aynısı Watch Dogs için Tool sorunu var diyorlardı oyun çıktığı gün türkçe yama pek yoktu hatırlıyorum sonra yıllar sonra U-crew Watch Dogs çevirdi ilk oyunu daha sonra Watch dogs 2 başka birisi yani yıllar sonra çevirebilirler belli olmaz...

• İnşallah çevrilir. Bu şaheserlerden mahrum kalmayalım.

• Müthiş detaylı olduklarından ve dosyalama sorunları olduğundan dolayı hemen çıkmıyor ama inanıyorum ki ilerde bunlara da güzel yamalar gelecektir. Sinnerclown misal 7 üzerinde uğraşıyor üstelik diğer Yakuzalara da baktığını söylemiş. Onlardan sağlam bir sürpriz gelebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.