Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözdüm son linkteki dosyayı atmayınca bir sorun olmuyor onu atınca ingilizce oluyor.
  • güzel yama tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 7 Mart 2020; 16:28:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

3 yıldır bende istek listesinde, hatta şuanda da indirimdeymiş. Siz oynadınız mı?
    Zamanında ilk versiyon animesini izlemiştim, hoşuma gidince de mangasına başlamıştım. Okuduğum ve bir süre takip ettiğim ilk ve tek manga oldu hatta. Adam yılda 1 sayı çıkarıyor ama olsun.
    Ben oynamadım yalnız mantığını biliyorum Musou adında bir oynanış tarzı var. Araştırabilirsin yeni oyunlardan özellikle örnek vermem gerekirse biraz for honor mantığı bir yapısı var optimizasyonu gerçekten kötü port edememişler yani onu biliyorum onun dışında berserk hayranlarına kesin öneriyorlar manganın başından sonuna tüm savaşlar boss savaşları vs varmış. Ajira bana çok tepki göstermiş. Kötü bir şey de demedim hani tamam çeviri isteği bazen çevirmenleri çileden çıkarabiliyor çeviriler eldeki imkanlarla yapılıyor anlıyorum ama yine de ne bilim abartmış mesaja karşılık yazarken

• cozepud C kullanıcısına yanıt
    Dynasty Warriors tarzı oyunları diyorsunuz. AI içermeyen NPC'leri bol bol kestiğimiz oyunlar.
    Optimizasyonları nedense yapamıyorlar, bu olsun Attack On Titan olsun aynı şekilde istek listemde yıllardır. Birde Japon kafası olduğu için uçuk fiyatlarda satıyorlar, doğru düzgün indirim almıyor vs. Keza Nier Automata da.

Neyse cevap için teşekkürler, konuyu fazla bulandırmayayım.
  • Ben her adımı sırasıyla yaptım oyun orjinal fakat oyuna girmek istediğim zaman en başta siyah ekran olup oyundan atıyor. Yamayi kurduktan sonra media dosyasını da içine attim. Dosyalari doğrula yapinca düzeliyor. Ne yapmalıyım?
  • yamayı kurup oynayan var mı beyler nasıl çeviri kalitesi?
  • Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle oyunu bitirdim.Tekrardan teşekkür ediyorum emeğine sağlık.Harika bir oyundu seriye giriş olarak harikaydı.Majima ile Kiryu abimize selam olsun.
  • Yüzde kaçı türkçe yamanın bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konusmada takılıyor.Yamayla ilgilimi ?

Yakuza 0 Türkçe Yama
  • bombermanco1 B kullanıcısına yanıt
    Ilk mesajda yamayı kurduktan sonra atılacak dosyayı atmamışsın.

• Dygkprc D kullanıcısına yanıt
    Kurulum dosyası bazı kişilerde çalışmıyor. Yamayı kurduktan sonra kurulum dosyasını 7z ile aç ve hact.par dosyasını oyun klasörüne atmayı dene.

• Oyun crackli ise steam versiyon linktekini indirmeye gerek yok mu? yok ise bu kurulum dosyası nerde sadece yakuza0.exe var?
  • musti463 kullanıcısına yanıt
    -Steam uyumlu yamayı kur,

-Crackli versiyonun exesini at

-Son linkteli dosyayı at.
  • Ne yamaymış ya... Ne yamaymış arkadaş ya! Şu yamayı yüklemeye uğraşmak yerine ingilizce öğrenseydim keşke. Başıma ağrılar girdi. Saatlerdir hact.par saçma hatasını düzeltmeye çalışıyorum. Par dosyası zaten mevcut olmasına rağmen par eksik diyor. Par uyumu yanlışda değil dediğiniz updatelerin hepsini yaptım. Lanet olsun ingilizce öğrenmediğim güne yani üşenip öğrenmiyordum al cezasını çekiyorum şimdi. Vallahi kafayı yiyecem arkadaş. Bu yamayı yaparken hiç düşünmediniz mi insanları oradan buraya burdan buraya uğraştırıyoruz felan diye. Emeğinize sağlık çeviri güzel olabilir ama şu update, setup bilmem ne off offf dizin değiştirme okadar çok şey yaptırıyosunuzki. Dizin değiştirme nası oluyor onu bile anlamadım. Çift // nedemek? Dizin değiştirmeden kasıt c diskine steam/apps felan mı oluşturcaz kendimiz

Ya bu nasıl lanet bir hata? Par dosyam niye eksik abi niye? Ben bu oyunu ingilizce oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 15 Mart 2020; 9:29:8 >
  • oyun ingizlizcede sıkıntısız çalısıyor ama türkçe yamanın herşeyini bahsettiğiniz gibi yapıp tamamladıktan sonra, steam hesabına atıp acılmıyor. update 3 ve 4 atınca dosyadakı steamdosyalarını siliyor sanırım. yardım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.