Şimdi Ara

Yaklaşım kariyeri nasıl bilirsiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
15.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonla görüştüm 1200 tl taksitli diyorlar. 900 tl ye kayıt yaptırmış arkadaşlar. 300 tl var arada. Kayıt yaptırıp yaptırmamakta kararsızım. Yüz yüze görüşünce 1100 derler. Kafamdaki fiyat en fazla 950. Olmadı başka yerlere bakacağız. Fiyat konusunda anlaşabilirsek kayıt olacağım.
  • hayrettin100 H kullanıcısına yanıt
    sana tavsiyem 2-3 taksite böldürüp peşin fiyat üzerinden pazarlık yapman..
  • bende yaklaşıma yazıldım matematikten cem yada abdullah hoca iyi dediler. yazılarken ceem hocanın grubuna yazıldım ama şimdi barış hocanın derse gireceğini öğrendim. nasıl biri hiç bilmiyorum çok sinir oldum kaydımı bile aldırabilirim. barış hoca nasıl bilgisi olan varmı sözellere kim girecek onuda söyllemediler offf
  • bende kaydoldum. Hocaları çok tecrübeli bakalım şimdilik herşey yolunda. kpss B lisans 1000 lira şeklinde kayıt oldum.
  • kvncrylmz K kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba bende yaklaşımdayım , türkçe hocanız kimdi?

ayrıca tekrarlar soru çözümleri ne zaman ve nasıl oluyor? sanırım farklı hocalardan alacakmışsız 3 aydır kurs devam ettiğinden konular azaldı soru çözümleri ve konu tekrarı nasıl olacak bilgim yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -the-

ayrıca tekrarlar soru çözümleri ne zaman ve nasıl oluyor? sanırım farklı hocalardan alacakmışsız 3 aydır kurs devam ettiğinden konular azaldı soru çözümleri ve konu tekrarı nasıl olacak bilgim yok malesef.

rıdvan hocaydı..

tekrar için gidiyosunuz hasan hocaya.. işte siz kimden isterseniz o hocaya ayarlamaya çalışıyor fakat çok talep olduğundan özellikle istediğiniz bi hoca varsa erken davranıp hasan hocaya sürekli sorun.. 2 haftada bir fln..yoksa bi anda yığıılma olduğundan istediğiniz hoca olmazsa dersaneye kızmayın. ben gittiğimde 3400 öğrenci var olduğunu söylediler. tekrar dersleri şubat gibi başlar.. ben coğrafya ve vatandaşlıktan almıştım. vatandaşlıkta onur hoca vardı. o duruyorsa onu öneririm. bizim zamanımızda sınavdan sora bi yurt dışı görevi vardı döndü mü bilmiyorum. ayrıca matematik için abdullah köybaşıyı öneririm.

bu arada iş sizde biter. ben gittim ama türkçeden açıkçası kursun bi faydası gördüm dersem yalan olur. sayısalcı olmama rağmen matematikte daha fazla katkı sağladı.ayrıca coğrafya hocaları hep kitaplarda olanları anlatıyolar. bu nedenle bu derslerde kendiniz ek gayret gösterin. ben cografyada hocalara fazla bağlı kaldığım için pişman oldum. hocalar genelde kendi kaynaklarını önerir. o kaynakları çözdükten sora değişik kaynaklara yönelin. bana cografyada halil hoca 6 kaynak önerdi hepsi kendi kaynakları ya da ona yakın kaynaklardı. soru tarzları zaten kendini tekrar ettiği için bi süre sonra leblebi gibi çözüyordum ama sınavda çıkanları görünce onlar çok kolay kaldı. tarih hocanız kim bilmiyorum ama umut hocaysa çok iyi bir hocadır. fakat bi handikapı var dersi yetiştiremez. bunu benden önce söyleyenlerde vardı. ben nasılsa olmaz diyerek bişey demedim ama gerçekten öyle oldu. hatta nasıl olacak dersen de söylüyüm. hoca son konulara geldiğinde bunlar zaten ezber diyerek size bırakacak. onları şöyle üstün körü geçecek. hatta bazı konularda yönetim ile hoca topu birbirine atacak. kim konuşsa haklı olacak ama bu konuda tarihi iyi olmayanlar mağdur olacak. tarih bilgin iyiyse o ezber konuları halledilir ama değilse benim gibi çok zorlanırsın. zaten umut hoca 17. yydan başlar en sona ezber konularını koyar ki ezberlenenler unutulmasın diye. son 1 ay da açıkçası ezber için yeterli olmuyor şimdiki konularla hiç olmaz. bende evde çalışcam 2014e. kursun fiyatını sordum bana çok geldi. ben motivasyon olsun bi disiplin olsun diye gitmek istemiştim.

bu arada ben 86 aldım. şuan istediğim ili beklediğim için atanamadım. yoksa bi sorunum yok şükür. size de başarılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvncrylmz -- 29 Kasım 2013; 14:52:21 >

• bu arada bana soru çözümü için kaynak önerirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvncrylmz

quote:

Orijinalden alıntı: -the-

rıdvan hocaydı..

tekrar için gidiyosunuz hasan hocaya.. işte siz kimden isterseniz o hocaya ayarlamaya çalışıyor fakat çok talep olduğundan özellikle istediğiniz bi hoca varsa erken davranıp hasan hocaya sürekli sorun.. 2 haftada bir fln..yoksa bi anda yığıılma olduğundan istediğiniz hoca olmazsa dersaneye kızmayın. ben gittiğimde 3400 öğrenci var olduğunu söylediler. tekrar dersleri şubat gibi başlar.. ben coğrafya ve vatandaşlıktan almıştım. vatandaşlıkta onur hoca vardı. o duruyorsa onu öneririm. bizim zamanımızda sınavdan sora bi yurt dışı görevi vardı döndü mü bilmiyorum. ayrıca matematik için abdullah köybaşıyı öneririm.

bu arada iş sizde biter. ben gittim ama türkçeden açıkçası kursun bi faydası gördüm dersem yalan olur. sayısalcı olmama rağmen matematikte daha fazla katkı sağladı.ayrıca coğrafya hocaları hep kitaplarda olanları anlatıyolar. bu nedenle bu derslerde kendiniz ek gayret gösterin. ben cografyada hocalara fazla bağlı kaldığım için pişman oldum. hocalar genelde kendi kaynaklarını önerir. o kaynakları çözdükten sora değişik kaynaklara yönelin. bana cografyada halil hoca 6 kaynak önerdi hepsi kendi kaynakları ya da ona yakın kaynaklardı. soru tarzları zaten kendini tekrar ettiği için bi süre sonra leblebi gibi çözüyordum ama sınavda çıkanları görünce onlar çok kolay kaldı. tarih hocanız kim bilmiyorum ama umut hocaysa çok iyi bir hocadır. fakat bi handikapı var dersi yetiştiremez. bunu benden önce söyleyenlerde vardı. ben nasılsa olmaz diyerek bişey demedim ama gerçekten öyle oldu. hatta nasıl olacak dersen de söylüyüm. hoca son konulara geldiğinde bunlar zaten ezber diyerek size bırakacak. onları şöyle üstün körü geçecek. hatta bazı konularda yönetim ile hoca topu birbirine atacak. kim konuşsa haklı olacak ama bu konuda tarihi iyi olmayanlar mağdur olacak. tarih bilgin iyiyse o ezber konuları halledilir ama değilse benim gibi çok zorlanırsın. zaten umut hoca 17. yydan başlar en sona ezber konularını koyar ki ezberlenenler unutulmasın diye. son 1 ay da açıkçası ezber için yeterli olmuyor şimdiki konularla hiç olmaz. bende evde çalışcam 2014e. kursun fiyatını sordum bana çok geldi. ben motivasyon olsun bi disiplin olsun diye gitmek istemiştim.

bu arada ben 86 aldım. şuan istediğim ili beklediğim için atanamadım. yoksa bi sorunum yok şükür. size de başarılar..

Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler...

Tekrar gruplarında rıdvan hocadan alacağım , dersler başlayalı yaklaşık 3 ay oldu ve türkçe dersi 3 hafta sonra bitecekmiş sanırım hoca seçme hakkımız olacakmış.

Tarih hocası umut hoca gerçekten süper anlatıyor , dersi sıkmadan ama çok detaya giriyor.Matematik abdullah köybaşı , matematik tekrarı yetişecekmi bilmiyorum.

Puanınız iyi , umarım atanırsınız.Yalnız sözel ve sayısal mantık geldiği için eski kitaplardan çalışmayı önermiyorlar bilginiz olsun.Soru tarzları alese döndü denilebilir.

Bilgiden çok yorum gerekiyor.Bu sene zor olacak gibi hayırlısı artık...

• -the- kullanıcısına yanıt
    evet hoca seçtirirler.. o konuda erken davrandığınız ve siz ilgilendiğiniz sürece sorununuz olmaz.

rıdvan hoca tekrar için iyidir ama türkçede sorununuz yoksa genel olarak çok bişey katmaz.

umut hoca çok iyi anlatır. fakat size önerim siz konuları önceden çalışmaya başlayın. hem derste o konulara geldiğinizde daha iyi anlarsınız hem de geç kalma sorunu yaşanılsa bile az etkilenirsiniz. tabi tarihiniz iyiyse çok etkilenmezsiniz. benim en zayıf olduğum konu tarihti. bu arada derste çok konuşuyor mu hala :) bizim bi keresinde tümders muhteşem yüzyıla gitmişti :) tabi sizin sınıfta bunda etkili.. dedikoduyu seven tipler varsa hoca zaten dünden razı konuşmaya :D

matematik hocanız abdullah hocaysa rahat olun :) ben bi sayısalcı olarak bunu söylüyorum..

evet dediğiniz gibi sistem değişti zaten bende yeni kitaplar alıcam.. fakat bu atamada giderim diye de çok ilgilenmemiştim kpss ile.. son atama sıkıntı olmazsa gidicem ama yine de işimi sağlama alıp çalışcam.. hakkımızda hayırlısı..

tavsiyem çok soru çözün..

• Arkadaşlar bende yaklaşım kariyere yazıldım matematik dersi için enes hocanın grubuna verdiler diğer hocalar belli değil henüz enes hoca nasıldır bir bilgisi olan var mı?
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Kardeş biz yaptık o yanlışı sen sakın yapma

Kaynakları zaten beş para etmez
    Bir kaç iyi hoca var gerisi tırt
    İyi hocanın dersleri nerdeyse 36 kişi oluyo derste. Diğer hocalarda 5 10 kişi kalı ama zaten bişey öğrenemezsin.
    Tuvaletlere ve fiziki ortama hiç girmeyim zaten.
  • Çok iyi hocaları var haklarını yemeyelim ama dershanede düzen yok deneme sınavı oldugu vakit sınıfa giren çıkan çok oluyor hoş uzman kariyerede girdim ordada düzen yok . Sonra göze hoş gelen bir mekanı yok sınıf koridor kantin vs tertip düzen yok bence kimsenin kimseden haberi yok kaydolmadan çok rahat bir şekilde 1 yıl eğitim görebilirsiniz o derece yani .

Hocalara gelecel olursak yeni kaydolacaklar ve araştıranlar ilerde bu yazımı yardımcı olmak adına.

türkçe: hüseyin hoca
    Mat: cem hoca
    tarih : 1-umut hoca yoksa derya hoca
    anayasa: serhat hoca
    Coğrafya: halil hoca , ragıp hoca

Dershanenin önde gelen hocaları müthiş kaliteliler pişman olmazsınız. Saydığım olumsuzluklara rağmen yine gidermisiniz derseniz ihtiyaç olursa tereddüt etmeden giderim . Tabi Allah o günleri göstermesin kazanalım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgolo -- 12 Haziran 2014; 17:36:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin gitmeyin yaklasima. Tam bir rezalet.. Verdikleri sozu hic bir zaman tutmuyorlar. Matematik hocalari iyi fakat sinavdan bi gun oncesine kadar ders oluyor. Yetistiremiyorlar.mesela bazi konulari es geciyorlar, hatta geometriyi vermiyolar. Turkce hocalari zaten allaha emanet.sozel mantik dersi sadece ders gosterilmedi demesinler diye iki uc soru cozerek tamamliyorlar.Yayinlarindan hic bahsetmeyim zaten iciniz kararir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yaklaşım akademiye gitmeyi düşünüyorum sizce nası a grubu için 2600 fiyat verdiler ? yardımcı olursanız sevinirimmm
  • Yaklaşım Kariyer yayınlarını son 1 yılda çok ciddi bir şekilde düzeltti..eskiden yayınlarının yüzüne bakılmazdı ama şimdiki konu anlatımlarında ve soru bankalarında hiç hata yok kadar diye bilirim..yayınlardaki değişiklik görselliğindede fark ettirilecek şekilde belli..
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama bu yakın zamanda yaklaşıma kpss B için kayıt olmayı düşünüyorum. Yorumlar baya eski. Geçen yıl veya bu yıl bu dershaneye giden var mı?
  • Merhaba,

Cevap baya geç oldu ama geçen yıl kardeşim gitti ve memnun kaldı, iyi puan da aldı. Bu yıl sanırım ben de yazılacağım. Hoca tercihlerinin şöyle olmasını öneriyor:

Matematik: Abdullah ya da Cem

Türkçe: Hüseyin ya da Gökhan

Coğrafya: Halil

Tarih: Özgür ya da Derya

Vatandaşlık: Serhat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KumraladaMavituna -- 31 Temmuz 2015; 12:48:23 >
  • Ales için önerir misiniz arkadaşlar kitaplarını ? Özellikle soru bankası vs icin soruyorum
  • Blueheron B kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu açan benim.
    Araştırmalarım sonrası yaklaşıma gittim, hocaları gerçekten çok çok iyi dersanesini falan tavsiye ederim ama yayınlarını tavsiye etmem. Kitaplarından kesinlikle uzak durulması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Hocam konuyu açan benim.
    Araştırmalarım sonrası yaklaşıma gittim, hocaları gerçekten çok çok iyi dersanesini falan tavsiye ederim ama yayınlarını tavsiye etmem. Kitaplarından kesinlikle uzak durulması gerek.

Dershanesi değilde aslında daha çok kaynakları için sordum.Eskiden berbatmış sonradan baya iyi olmuş diye yazılar gördüm de.Ales de biliyorsunuz son 2 yıldır çok zorlaştı ve piyasada kaliteli kaynak pek yok. Sizin ales konusunda önerebilceğiniz kaynak var mı bu yayının dışında
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.