Şimdi Ara

YAKLAŞIK AYDA 20 BİN KAZANAN HAKİMLER AVUKATLIĞI KÖTÜLEYENLER GELSİN(LİNK İÇERDE) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
11.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saçmalama kardeşim bu ülkenin hakimleri bir partinin genel başkanına yumruk atan adamı serbest bırakıyor hakaret eden adamı mı tutuklayacak komik olma
  • kardeşim kendinizi kandırmayın kimse tıpa gidecekken hukuk seçmez avukatların hali ortada çarşıda yüzlerce harabe büro görebilirsin.3-4 bin alan binlerce avukat var ama 7 den aşağı alan doktor yok bunu herkes biliyor.Para denince akla gelen ilk meslek doktorluk bu kesinlikle böyle ve değişmez sen istediğin kadar yaz uç örnekler vererek kendini kandırmaktan başka bir şey yapamazsın herkes her şeyin farkında.Ayrıca bırak tıpı bırakıp hukuka gitmeye 100 bindeki mühendisliği bırakıp bile gitmem neeet.
  • meraklıkuzucuk M kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle doğudaki tıplar geliyordu ona rağmen hata yapmışsın 10 sene sonra doktor yaşıtların 13-14 alırken sen max 5 alırsın geçmiş olsun
  • dr.jackshepard D kullanıcısına yanıt
    Böyle hakaret eden birini şikayet ettim üstelik bizzat polis geldi eve kadar yakında başlayacak ceza davası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferit.izmir kullanıcısına yanıt
    şikayet edemezsin demedim sonucunda hiçbir şey olmaz boşuna zaman ve güç kaybı
    Sicili bozulsun yeter

,-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 21 Mart 2021; 13:45:35 >
  • ben göremedim ne demişti ki
    hayır batı geliyordu bılkent hukuk yazdım hakim bile olsam 12 bin alırım 10 seneye ama daha fazla kazanacağımı bilıyorum sende tum asistanların 13 bin aldıgını sanıyorsun galiba ben daha 10 u gecen asistana az rastladım doktorun saatlık ücretinin öğretmenden az olduğunu da bilmiyorsundur sen ahaha
    +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 29 Mart 2021; 0:8:14 >
    hocam sonuç belgeni atarmısın.Bir iddia ortaya attın kanıtla o zaman.
  • sayidjarrah16 kullanıcısına yanıt
    ,-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 21 Mart 2021; 13:46:9 >
  • Hocam arkadaş büyük ihtimalle yalan söylüyor zaten.Atacak olsa çoktan atardı.Daha önce dediğim gibi bu arkadaş büyük ihtimalle sayısalcıydı tıp istiyordu kazanamayacağını anlayınca eşit ağırlığa geçti ve hukuk kazandı.
  • reoix kullanıcısına yanıt
    Sokak ağizları,basit sözler....

Kendimi kandirmam,sevmem de.Sizin gibi tıpçıyım diye dayanaksız şekilde korü korune sempatizanlık yapmam.Henüz bir bölüme gitmedim,bu sene sınava gireceğim.Hiçbir bölümün sempatizanliğını yapıp kendi içimdeki soruları avutmam.Ki sadece çocuklar avutulur,nitelikli insanlar gerçeğı görüp ona göre kendi aklıyla düşünür.Kimse gitmez gibi kesin ve genel cümleniz ne kadar akıl ve mantıktan uzak yerlerde cumleler kurduğunuzun büyük ispatı.EA oğrencilerinin birçoğü AYT'de sayısal da çözüyor.Ve ilk 3 üni olmasa da çok önemli yerlerde tıp kazanabiliyorlar.Ama hukuk seciyorlar.Yâni tıbbı öyle bir şey zannediyorsunuz ki EA'dan kimse kazanamayacakmış gibi Kazara kazandıysanız falan bu kadar egoya gerek yok hocam.Egitim sistemindeki EA puan türünü matematiğin çok etkilemesi saçmalığını kullanarak o kadar goygoy yapiyorsunuz ki sayisalcılar olarak.Turkiye'deki eğitim sisteminin çöp olduğunu a dan z ye herkes biliyor ve yerin dibine sokuyor.Bir sayisalcı sadece matematik çozüp 6-10 bindeki bir hukuğu kazanıyorsa bu onun dehasından seğil türkiyedeki egitim sisteminin çoplügündendir.Edebiyatı da EAcı gibi çozüp alnının teriyle kazanan yigitlere lafım yok.

Ayrıca nevşehir gibi en ücra illere hukuk açılmasından mütevellit hukuğun kolaylasması ve hukuğun en standart ve banko mesleği olan avukatliğin turkiyedeki ögretmenlerin durumuna yaklasmaya basladiğini turkiyeyi yonetenler anladı.Ve hukuğun kontenjanları binlerce düsüruluyor.Tıpta ise kobtenjanlar surekli artiyor.Bir sure sonra acik kapanip her yer doktor olursa o zaman halinizi goruruz.

Uç ornekleri ben vermedim.Uç ornekler hakkindaki açiklamamı da yukarida bulabilirsiniz.Baskalarına vereceginiz cevabı bana vermissiniz Ezbere konusmayin hocam.

İnsan eğer akıl iceren cümleler kurup bir fikrini kanitliyorsa bunun kiymeti harbiyesi vardır.İnadına bir seyler uydurup yazıyorsa bunun hiçbir anlami yok.Görmemiş olayım.

Hocam senin hiçbir şey ispatlamaya ihtiyacın yok.Guzelce git hukuğunu oku hakim ol amiyane tabirle fıstık gibi.Al misler gibi paranı bas havani koy cebine.İçi yananlar kendini tatmin etmeye çalışsınlar.Bu arada hocam cok iyi bir üniversiteyi kazanmışsınız.Nasıl çalıştınız,tavsiyeleriniz neler?

• Kürek kolu gibi cevap yazdım.

Ankaralı tıpçı nickli baba gibi universitede tıp okuyan arkadaşa sordum senin boş yaptigın soruyu.3-4 sayfa ötede var.İskembeden sallamıyorum senin gibi.Kendisi hakim ol hem de önün açık dedi.Sizin ne idüğünüz bile belirsiz.Siz önce kendini ispatlayın.Böyle insanlar bilgisayar,tıp okuyabiliyorlar miymış hakikaten?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.