Şimdi Ara

YAKIT PUANI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Yakıt #Shell
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Orijinalden alıntı: indirimci

sen benden yakıt istedinmi istemedin isteseydin alırdın benden alan aldı alıyorda önce yakıtlarını alıyor sıonra ücretini gönderiyorlar kimseden önce para almışlığım yok ben dolandırıcı değilim dolandırıcı muamelesini yapıyor arkadaş sende tastikledin benim ile ne konuştunki tastikliyorsun sen noter misin ben sana ve diğer arkadaşa satış yapmıyorun yapmamda her yeni üye olan dolandırıcı mı arkadaş benden defalarca alım yaptı herhalde cevap verek 2004 de üye olan var hiç mesajı yok alışverişi yok o na ne dememli senin gibi günlük alıp satanlar ile alışveriş yapılacaksa burası zaten yeni üyelere boş varın siz eski üyeler bir birinizden alıp verin sen sanki yeni üye olurken boyle miydin neyse benden size dediğim gibi ikna edecek değilim siz almayın

Kardeşim özür dilerim, sen dolandırıcısın demedim. Agresif olma dedim. Ageresifleştikçe durum saçma bir hal alıyor. Hayırlı işler

Arkadaştan ben de yakıt almak istedim ama shell karta puan yüklüyormuş, ben de nasıl olduğunu sordum. Nasıl olduğunu bana açıklamak yerine "bas git işine sana mal yok" tarzı bir cevap verince doğal olarak aklımda şüphe oluştu. Sizi mağdur etmeyebilir ama %40 daha ucuza benzin satan forum tarihinde hiç görmedim. Benzin istasyonları bile litresine 10 kuruş falan kar ediyorlar, belki bir yerden promosyon gelmiştir. Belki çekiliş kazanmıştır benzin çıkmıştır belki de usulsüzlük ile benzin alıyordur. Ben bilemem, nerede olursa olsun süper ucuz bir şey için nasıl olduğunu sorar etik olup olmadığını sorgularım. cevap olarak terslenince de başımdan geçeni diğer insanlara anlatırım. Arkadaş cep telefon numarasını vermiş sıkıysa ara falan diyor :) komedi resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 23 Ocak 2016; 4:50:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: indirimci

eyvalla ama biri bir şey yazınca hemen onaylıyorlar ya ona sinir oldum neyse daha kaç kişi aldı benden hep önden yakıtını verdim parayı sonra aldım diğer arkadaş çalıntı kredi kartı ile puan yüklemiş olabileceğimi yazmış ya çalıntı kredi kartı ile çalıntı olmasa bile kredi kartı ile shell den puan yükleme olayı yoktur sadece opette var o da 3 d ile yükleme yapıyor

Ne oldu atıp tutuyordun, telefon numarası verip sıkıyorsa ara diye tehdit ediyordun ? Şimdiden 3 kişi yandım allah dolandırıldım diye şikayet ediyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_116971563//tm.htm

• kendisi hakındaki suçlar birleştiriliyor avukat aracılığıyla savcılığa verilecek 9 tane kadar mağdura ulaşıldı hiç bi avukatlık ücreti ödemeden hakkınız aranacak telim 0533 226 69 25
  • arkadaşın tc kimliği dahil her türlü bilgisine ulaştım bi süre daha iyi niyetli olduğuna inanmak istiyorum tc: si 240*******
    adresinide biliyorum bi süre daha dönmezisse yasal işlem başlatılacak umarım yaşına uygun olarak abi gibi davranır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.