Şimdi Ara

Yakıt fiyatları yükseldi ya araç fiyatları düşer mi bi bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakıt fiyatları yükseldiği için araç fiyatlarında yüksek düşüş olur mu ya da Türkiye de herkesin durumu iyi olduğu için bu insanları etkilemez mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolineam -- 8 Mart 2022; 22:58:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• turbo ne alaka yav. aksine herkes binemiyor diye artar bu ülkede. (dava açacaksan şimdiden öyle bir yorum yapmadığımı belirtmek isterim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt

binemediği zaman satmak istemez mi hocam

sattığı zaman da yakıt fiyatı yüksek oldugu ıcın kimsede almak istemediği için düşmez mi?

hakaret etmediğin sürece neden dava açayım hocam.

• Beyler baştan uyarayım. Bu şahsın konularına yorum yazmayın. En ufak birşeyden mahkemeye veriyor. Boşu boşuna öne çıkarıp, bilmeyen arkadaşlar yemlenmesin sonra.

• turbolineam T kullanıcısına yanıt

satsa ne alacak, o yüzden satmaz.

şahsen ben tuvalete bile arabayla gidiyordum artık haftada 1-2 iş ve hastane vs. dışında kullanmıyorum. ayda 2 depo dolduruyordum artık yaklaşık 4 ayda fulleyeceğim. satsam bir şey alamam. emtia gibi oldu 4 teker.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

• Fiyatta dusus olmaz muhtemelen. Ancak cok fazla insan cok gerekli degilse aracini satiliga cikartir. O zaman daha cok secenegin olur. Istedigin gibi bir araba bulma sansin , veya 1 tik ucuza bulma sansin dogar. Ama butun arabalarin ucuzlayacagi bir piyasa olusmaz.

• Dizeller ikinci elde çöp olur bu gidişle. Toplam işletme maliyeti çok aşırı arttı dizellerin.

• volkan3156 kullanıcısına yanıt

Dizel niye çöp olsun benzin 5 TL mi sanki...

jURnALcİLER PEK SEVİLMEZ değil mi ? burada kafa dağıtıp; fikir alışverişi yapıyoruz...dava-savcı-mahkeme yazık yani...

• yakıt fiyatlarının artışı kalıcı olur ve başta çinli üreticiler olmak üzere elektrikli arabaları patır patır piyasaya sunarlar, devletler de elektikliye göre vergi avantajı getirirse düşer.

bunun haricinde benim şahsi kanaatim indirim sıfırda olmaz, zam da gelir maliyet artışları ve kur artışlarından dolayı ancak 2. elde belli bir kesimin incir ağacını elden çıkarma çabalarından dolayı 2. el tarafında düşüşler beklenebilir.

• ghostiki kullanıcısına yanıt

Turbolinea nin 2. Hesabıdır arkadaşlar. Bu hesabada dikkat edin.

neden hocam

• Araç fiyatları düşmez ama dizel fiyatları daha az artacaktır
    En iyi araba alma zamanı bugündür çünkü yarın yine artacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • turbolineam T kullanıcısına yanıt

ekşide bile senin başlığın vardı. okumuştum.

yazdıklarına göre değişik bir tarzınız olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.