Şimdi Ara

Yakıt cimrisi station wagon otomobil arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
14.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Megane 1 rte station wagon arabamı satıp daha az yakan araba almak istiyorum.

16000 veya 15000 e satmayı düşünüyorum 103000 km de şuan.

Ticari araç olmasın. Aile arabası olsun, az yaksın, eski model olmasın en az 2003 model olsun ve km az olsun, motoru sağlam olsun nazik olmasın ve herkesin istediği gibi yedek parçası ucuz olsun

Böyle bir araba önerebilir misiniz?

böyle bir megane 2 buldum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-dizel-80-hp-megane-rengiyle-bir-baska-47420967/detay/
    Nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doorbay -- 12 Temmuz 2011; 11:40:47 >

• dacia logan 7 kişilik tavsiye ederim 1.5dci :D
  • Biz şu bütçeyi biraz daha yükseltelim ve dizel seçeneğini yok edelim bende bakıyorum bulamıyorum, kendi kendime saf mısın nesin 20000 den aşağıya adam akıllı araba yok dedim
  • kesinlikle megane sw al bizde 2005 model 1.5 dci 80 bg privilege var sehir icinde 5.4 litre yakiyor normal trafikte sehir disi 4 kisi 80 kmh hizla klima kapaliyken otibanda 3.4 litre yakiyor 110-120 kmh hizlarda ise 5.5-6 litre arasinda degisiyor

• sabahtan belli bakıyorum yok yok yok istediğim gibi bulmak imkansız...

@atakangrbz corolla nın fiyatı beni aşar araba için borca girmek en son yapacağım şeydir.

Clio III ler hakkında bilgisi olan var mı? Yakıt bilgisi, parça...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-clio-iii-53987778/detay/
  • .....

Yakıt cimrisi station wagon otomobil arıyorum
  • dacia ve fiat marka olmazsa daha iyi olur.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-2005-1-4-dizel-53915426/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-dosta-gidecek-turden-temiz-ve-bakimli-53796042/detay/#

Bu fiesta ların abs li modelleri hangileri ve bunlarda abs var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doorbay -- 12 Temmuz 2011; 14:09:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertdo2

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-2005-1-4-dizel-53915426/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-dosta-gidecek-turden-temiz-ve-bakimli-53796042/detay/#

Bu fiesta ların abs li modelleri hangileri ve bunlarda abs var mı?

19 bin de olan clio güzel duruyorda kim bilir ne olmuştur o arabaya ki o fiyata satıyor.dizellerde 90 bin km üstüne çıkma derim.peugeotlarda sana sıkıntı çıkarır elektronik aksamları sıkıntılı oluyor genelde ve 206 rahatsız bir araç.ford fiesta düşünülebilir ancak performanstan dolayı ben tercih etmezdim,ve fiesta arabaların şirket aracı olması muhtemel dikkatli olmanız lazım sonuçta 19 20 bin lira çöpe atılacak bir para değil

• Genelde 2 kapılı fiestalar şirket aracı olarak ilan verilmiş. 90000 den fazla dizel motor sıkıntımı yaratır diyorsunuz. Daha önce hiç dizel fiesta kullanmadım performansını bilmiyorum... iyice kafam karıştı
  • quote:

Genelde 2 kapılı fiestalar şirket aracı olarak ilan verilmiş. 90000 den fazla dizel motor sıkıntımı yaratır diyorsunuz. Daha önce hiç dizel fiesta kullanmadım performansını bilmiyorum... iyice kafam karıştı

bende almayı düşünüyorum dizel bir otomobil focusta karar kıldım ancak arkadaş geldi bana bunu söyledi dizellerde düşük km olması gerekiyor. dizel mi benzin mi lpg mi konusunda sık sık tekrarlanmış bu konu. dizel alıcaksanız sıfır ve ya çok temiz olması gerekir diyorlar.ben de sıfır focuslara bakıyorum fiyatları aslında sıfır için uygun ama malum bütçe el vermiyor neyse duruma göre değerlendiricez olmadı b sınıfı dizel polo tdi düşünücem temiz kullanılmış ikinci el piyasada mevcut baya.

• Evet bende forumda biraz araştırdım dizel almak gerçekten titizlik istiyor...

bkz: ikinci el dizel alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • quote:

Evet bende forumda biraz araştırdım dizel almak gerçekten titizlik istiyor...

bkz: ikinci el dizel alırken nelere dikkat etmeliyim?

en güvenlisi aslında sıfır almak.ama malum herkesin yetmiyor bütçesi.artık bu yazıları okuduktan sonra benim amacım ilk polo alıp daha sonra sıfır dizel focusa terfi etmek olacak ya da başka seçenekler başka çare kalmadı.lpg işine hiç sıcak yaklaşamıyorum ben vallahi
  • 1.4 tdi romster da olabilir
  • sabahtan belli arıyorum. iki parmak lokal boya vardır, temizdir, güzeldir, az yakar basarsan kaçar... beynim bu cümlelerle doldu off akşam devam ederim.
  • quote:

sabahtan belli arıyorum. iki parmak lokal boya vardır, temizdir, güzeldir, az yakar basarsan kaçar... beynim bu cümlelerle doldu off akşam devam ederim.

hocam gelir yüksekse ford sıfır almanı öneririm şimdi aklıma geldi ford options ödeme seçenekleri gerçekten çok iyi.örneğin 40 bin liralık bir focus alıcaksınız önce %20 peşinat ödüyorsunuz 8000 lira yapıyor.daha sonra taksit seçeneklerini belirliyorsunuz 24,36,48 size hangisi uygunsa.mesela 24 taksit seçtiyseniz 23 taksit seçtiyseniz normal taksit fiyatı uygulanıyor son taksitte geri kalan tüm parayı ödüyorsunuz.taksit fiyatları ucuz oluyor bu şekilde.ayrıca % 20 peşinat ödediğinizden itibaren arabayıda kullanıyorsunuz.bunu görünce gerçekten çok sevindim uygun zamanda alıyorum allah nasip ederse sıfır focus almayı düşünüyorum.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hatasiz-vectra-cd-stw-arayanlar-bir-goz-atin-49820217/detay/

modeli biraz düşük ama böyle parça kalitesinde zor bulursun o fiyatlara..Lpg li olduğu içinde kafanı takmaya gerek kalmaz yok nasıl kullanıldı motoru vsvs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.bascetin

quote:

sabahtan belli arıyorum. iki parmak lokal boya vardır, temizdir, güzeldir, az yakar basarsan kaçar... beynim bu cümlelerle doldu off akşam devam ederim.

hocam gelir yüksekse ford sıfır almanı öneririm şimdi aklıma geldi ford options ödeme seçenekleri gerçekten çok iyi.örneğin 40 bin liralık bir focus alıcaksınız önce %20 peşinat ödüyorsunuz 8000 lira yapıyor.daha sonra taksit seçeneklerini belirliyorsunuz 24,36,48 size hangisi uygunsa.mesela 24 taksit seçtiyseniz 23 taksit seçtiyseniz normal taksit fiyatı uygulanıyor son taksitte geri kalan tüm parayı ödüyorsunuz.taksit fiyatları ucuz oluyor bu şekilde.ayrıca % 20 peşinat ödediğinizden itibaren arabayıda kullanıyorsunuz.bunu görünce gerçekten çok sevindim uygun zamanda alıyorum allah nasip ederse sıfır focus almayı düşünüyorum.

evet ford un ödeme seçenekleri çok iyi geçen sene kardeşim focus almıştı rahatça ödüyorlar.

Benim gelir yüksek olmasına yüksek de bende 3 okuyan çocuklarım olduğu için para kalmıyor. 0 araba alırsam en yakın 4 veya 5 sene sonra emeklide olurum nasip olursa tabi... şimdilik 2. el almayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda bakacaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.