Şimdi Ara

Yakışıklılık kriterleri nerlerdir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
39.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese gore degısır bence.ornegın benı hıc begenmeyen kızlarda oldu,cok begenende.ama bugune kadar hıc "neremı begendı acaba" dıye dusunmedım.cunku bırının benı begenmesı ıcın bısey yapmadım.begenen dogal halımle begensın aga
  • Yakışıklılığın bir kriteri yoktur bana göre.Aynen güzellik gibi görecelidir.Bana yakışıklı gelen biri başkasına tipsiz gelebilir.Şu varki sadece boyuyla gözüyle değil davranışlarıyla huylarıyla ahlakıyla bütünleşmesi gerekiyor dış görünüşün.
  • yakışıklılık diilde
    kızlarla ilişkide en önemli kriter "nerde nasıl davranıcağını bilmek" tir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dReamLy

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

valla kızıcaksınız belki ama upload ettiğim için..

bu fotoma baya yakışıklı derler kızlar da erkekler de.. belki bunun gibi bişidir yakışıklılık..

beni tipsiz bulanlarda olur EYVallah derim..

Yakışıklılık kriterleri nerlerdir?

bi bayan olarak beğenmedim ne yalan söyliyeyim

evet beğenmemiş olabilirsin

ama ah bide içten olduuna inanabilsem ... hiç bi yorum yapmadan gelip beğenmedim diyince bi garip geldi o yüzden diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 16 Eylül 2005, 12:33:15 >

• quote:

quote:

quote:

bu fotoma baya yakışıklı derler kızlar da erkekler de.. belki bunun gibi bişidir yakışıklılık..

ama ah bide içten olduuna inanabilsem ... hiç bi yorum yapmadan gelip beğenmedim diyince bi garip geldi o yüzden diyorum

Valla ben de beğenmedim kusura bakma. Çünkü yapmacık duruşun ve bakışın. Doğal olmalı...

• ya harbiden bu yakışıklılık olayıda güzellik gibi 180 derece değişiyo.. hiç yakışıklı olmadıını düşündüğümüz bi elemana kız arkadaşlar bakıp .. yakışıklı falan diyolar..

yani kimin yakışıklı olduuuna kızlar karar verir tabi bence bunda bakışlar kafa tipi .. gülümseme önemli gibi

ama bazen kızlar öküzlerden de hoşlşanmıyo diil.. sakallı yarma gibi tipler.. vs.vs. kendi gözümle gördüm. yani bu garip bişi..

• quote:

Orjinalden alıntı: hayattakiler

quote:

quote:

quote:

Valla ben de beğenmedim kusura bakma. Çünkü yapmacık duruşun ve bakışın. Doğal olmalı...

hacı gercekten ya
    yanlıs anlama ama barı elındekıler bıraz aşağıda olsaymış bari yuzun tam gozukurdu
    bide reklam yapmanı anlamadım valla

• quote:

hayattakiler demişş

ya napiyim arkadaş çekmişti fotoyu öle çıkmışım .. normal bakışım böle değil tabi. belki de boş bakıyorum dur normalde ama normal bakışım bu değil

çok yarma gibi bakmışım yaa
  • Alın size benim arkadaşlardan bir doğal bakış...

• quote:

hacı gercekten ya
    yanlıs anlama ama barı elındekıler bıraz aşağıda olsaymış bari yuzun tam gozukurdu

olayı açıklıa kavuşturiyim..

arkadaş yemek yerken benden habersiz çekti. bende böle dana gibi bakar bi şekilde çıktım

ayrıca reklam yapmadım bu fotomu millet çok beenir dedim.. ve tartışma yaratiyim dedim

offf yeter yaa reklam yapmaya artistik yapmayada çalışan yok gelmeyin üzerimee

• quote:

quote:

hacı gercekten ya

olayı açıklıa kavuşturiyim..

arkadaş yemek yerken benden habersiz çekti. bende böle dana gibi bakar bi şekilde çıktım

ayrıca reklam yapmadım bu fotomu millet çok beenir dedim.. ve tartışma yaratiyim dedim

offf yeter yaa reklam yapmaya artistik yapmayada çalışan yok gelmeyin üzerimee

Tamam tamam belli kız arkadaşın çekmiş bunu.

Gitmeyin çocukcağzın üstüne bakim.

• Ankarada bilenler bilir bahçeli 7. caddede yürüyn akşam 8 gibi.Maymun tipli adamların kıroların yanında manken gibi kızlar var .Tabi kızlar sadece güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: biruzec

yakışıklı olunmaz doğulur.....

doğru vallaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chemist_EA

Ankarada bilenler bilir bahçeli 7. caddede yürüyn akşam 8 gibi.Maymun tipli adamların kıroların yanında manken gibi kızlar var .Tabi kızlar sadece güzel

sence neden böyle oluyor ? para cüzdan meselesi mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Anaconda

öncelik sırasına göre
    1.bakımlı olacaksın temiz olacaksın
    2.düzgün konuşacaksın
    3.uzun boylu olacaksın zayıf olmayacaksın
    4.saçlarına çok iyi bakacaksın
    5.giyimin pahalı değil uyumlu olacak
    6.çevren tarafından saygın bir insan olacaksın
    7.tecrübeli ve soğuk kanlı olacaksın biriyle karşılaştığın zaman elin ayağına dolaşmayacak
    8.genel kültürün iyi olacak
    9.karşındakini güldürebilecek kapasitede olacaksın
    10.geleceğini sağlam temeller üzerine kurulcak
    11.yalan söylemeyeceksin karşındaki sana güvenecek..

bu sıralamayı daha orta okuldayken çok saygı duyduğum bir insan bana vermişti bazıları için şansım vardı mesela boy diğerlerinide zamanla uyguladım sürekli hepsini kusursuz uygulamak için uğraştım ve sanırım başardım.. aklıma geldikçe bana bu öğüt ü verene dua ediyorum

valla bunların hepsi bende var ancak sevgilim hiç olmadı. bazen hesaplar tutmuyor. o yüzden öyle belli bi kalıbı yok. kendiniz gibi olun yeter

• +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpha06

quote:

Orjinalden alıntı: Chemist_EA

Ankarada bilenler bilir bahçeli 7. caddede yürüyn akşam 8 gibi.Maymun tipli adamların kıroların yanında manken gibi kızlar var .Tabi kızlar sadece güzel

sence neden böyle oluyor ? para cüzdan meselesi mi ?

kesinlikle öyle

• Kasmayın beyler her kızın belirli kriterleri vardır. Ama maddiyata önem vermeyen kıza ben henüz rastlamadım
  • Semtten semte,
    Mahalleden mahalleye değişir.
    Zeytinburnunda başka, Etilerde başka, Kastamonu'da başkadır.
  • GÖNÜL KİMİ SEVERSE GÜZEL VE YAKIŞIKLI ODUR BEN NE ÖRNEKLER GÖRÜDM BİRKAÇI: AYAKLARI TUTMAYAN BİR ERKEK ARKADAŞI BİR KIZ TARAFINDAN DELİ GİBİ SEVİLDİ VE EVLENDİ BİR ÇOCUKLARI VAR VE MUTLU
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.