Şimdi Ara

Yakışıklılara yapılan pozitif ayrımcılık

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yakışıklılara yapılan pozitif ayrımcılık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Mesaj
    Vaaz

Giriş:

Dün dersteyken küçük bir oyun oynamıştık. Sınıftan 2 erkek tahtaya kalkıp oyunu oynamaya başladı. Oyun tahta üzerinde oynana bir oyundu. Tipsiz eleman oyunu bariz bir şekilde yakışıklı elemandan 2 saniye önce bitirdiği halde sınıfın büyük bir çoğunluğu, "hayır, hayır. O değil diğeri kazandı dedi bağırarak. Yani tam anlatamadım sanırım ama anladınız bence ne demek istediğimi. Sınıfın büyük bir çoğunluğu yakışıklı elemanın oyunu 2 saniye geç bitirmesine rağmen onun kazandığını iddia ettiler. O tipsiz elemanın ayakta o anki halini görmeliydiniz. Oyunu kazanan eleman anlam veremedi resmen olan bitene çünkü herif oyunu kendisinin kazandığından yüzde yüz emindi zaten o kazanmıştı oyunu çünkü oyunu ilk bitiren oydu. Peki sınıfın çoğunluğu neden oyunu tipsiz elemanın kazanmasına rağmen diğer yakışıklı elemanın kazandığını söyledi sizce? Ben size söyleyeyim. Çünkü oyunu kazanan eleman "tipsiz"di. Tipsiz birisine oyunu kazanmayı dahi yakıştıramıyorlar görün işte yakışıklı olmanın hayatta teşkil ettiği önemi. Tipsizseniz her zaman kaybetmeye mahkumsunuz.

Vaaz sonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Er
    11 Mesaj
    Sonrada tip önemli değil derler
    Ulan berkcan la mahmut bir olurmu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Hehehe aklima 4.sinif da sinif baskanini kizlar sayesinde devrip baskan oldugum donem geldi

Vay bee ezeli rakibimi o gun gommustum. 4 ve 5 sinif altin sinifim oldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.