Şimdi Ara

Yakin zamanda secim olursa hangi partiye oy verirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Yakin zamanda secim olursa hangi partiye oy verirsiniz

(En Son Oy Tarihi: 27.5.2020)
Giriş
    AK parti ile işim olmaz, neden böyle dediğime gelirsek tamam kendisi başarılı bir insan olabilir ama öyle gıcık konuşuyor ki görende herşeyi bu yaptı sanır.
  • Hangi partiye oy vereceğimden emin değilim ama bu iktidarla bu ülkenin düze çıkamayacağından eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yüzler girişimci genç adaylar lazım bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

KAPATILMASINA RAĞMEN HEPAR

Saka saka iyip onlari da sevmiyorum ama nabak hepar yok
    Bu yaşıma(28) kadar kullandığım tek oy HEPAR'a ait. Meclise girmesini istiyordum ama nasip olmadı.

Şimdi ise Yavuz Ağıralioğlu faktöründen dolayı İyi Parti'ye oy vermeyi düşünüyorum. Kendisi hakkında bir bilgin var mı merak ettim doğrusu.
  • chp niye en başa yazılmış ?

cevap : algı operasyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Bu yaşıma(28) kadar kullandığım tek oy HEPAR'a ait. Meclise girmesini istiyordum ama nasip olmadı.

Şimdi ise Yavuz Ağıralioğlu faktöründen dolayı İyi Parti'ye oy vermeyi düşünüyorum. Kendisi hakkında bir bilgin var mı merak ettim doğrusu.

Alıntıları Göster
    Reis iyip en temizi ya o adami hep övgüyle duydum

Ben iyipe özellikle ümit hoca icin veriyorum suriyeli konusunda ozellikle cok dogru dusunuyorlar

Gandi kemale asla oy vermem koltuga yapisti bırakmıyor ama meral mesela ilk seçimde baraji gecmesine ragmen istifaya kalkti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Reis iyip en temizi ya o adami hep övgüyle duydum

Ben iyipe özellikle ümit hoca icin veriyorum suriyeli konusunda ozellikle cok dogru dusunuyorlar

Gandi kemale asla oy vermem koltuga yapisti bırakmıyor ama meral mesela ilk seçimde baraji gecmesine ragmen istifaya kalkti

Alıntıları Göster
    Ben de yeni yeni takip ediyorum Ağıralioğlu'nu. Hitap şekli, değindiği konular hoşuma gitti. Zamanında Muhsin Yazıcıoğlu BBP'den kovdu demiş bir kaç kişi ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabii.

Kemal Kılıçdaroğlu'na ben de pek sıcak bakmıyorum. Özellikle bir dönem konuşmaları CHP'ye zarar veriyordu. Ama bu son zamanlarda danışmanlarından mıdır, İYİ Parti ittifakından mıdır nedir bilemem ama eskiye göre daha aklıselim konuşmalar yapıyor.

Yine de artık miadını doldurmuş. Yerini daha dinamik, yeni yüzlere bırakması gerekli. En basitinden Muharrem İnce gibi birisi gelse CHP'nin şu anki mevcut oyunu %5-%10 oranında arttıracağını düşünüyorum.

• Bu ankete bakarak olası bir seçimde partilerin ne kadar oy alacağını göremeyiz ancak DH de hangi siyasi görüşlerin olduğunu anlarız. Genel olarak solcular DH de varlar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardwind

Aslında bu anket forumda hangi grubun daha çok trolu var anketi
    Hay aklınla bin yaşa hocam
  • Ülkedeki partilerin değil mantalitenin degişmesi lazım. Kafa yapısı degişmeden isterse 100 tane parti olsun... Kurumların yapısı degişmeden hiç bir şey düzelmez...
  • Yine döner ekmek dağıtacaksa cem uzan diyorum döner ekmek kırmızı çizgim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Akp değil AK Parti
    Akp diye yazıyorsan iyi parti değil ip yazman gerekiyor
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 4 Mayıs 2021; 16:47:59 >
  • uA-kktc kullanıcısına yanıt
    akp lafina duyduklari rahatsizligin 10/1 i kadar rahatsizligi akp nin yanlis politikalarina duymayan trollere cevap verme kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan sonra derdim oy verdiğimin iktidar olması değil, oy vermediğimin iktidar olamaması oylarının bölünmesi. Zaten yerine gelecek olanların birbirinden farkı yok

• Buradaki arkadaşlarımız her zaman eleştiriyor hükümeti ama sürekli yenilen ve potansiyel başkanları saf dışı bırakan bir adamı destekliyorsunuz. Hdp ile olan işbirliğini hiç saymıyorum. Başarısız ve diktatör bir adam. İşte chpye oy atanların profili bu adam. Balık baştan kokar

• Türkiye Komünist Partisi'ne oy vereceğim.
  • Babacan çalışmalara başlamış.

Hayırlı olsun, başarılar.

• Rahat_lnsan R kullanıcısına yanıt
    Döner möner , %7 - 8 arası oy almıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Şunu Galatasaray'ın başına getiremedik

• Gibi mi

Bölüme hoş geldiniz...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.