Şimdi Ara

Yakın zamanda İngiltere vizesi alanlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi belgelerin ingilizce verilmesi gerekiyor? Her kaynak başka bir şey yazmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

Hangi belgelerin ingilizce verilmesi gerekiyor? Her kaynak başka bir şey yazmış..

Elindeki bütün belgelerin ya noter onaylı tercümesi ya da resmi bir tercüman tarafından çevrilmesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esquierdo

quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

Hangi belgelerin ingilizce verilmesi gerekiyor? Her kaynak başka bir şey yazmış..

Elindeki bütün belgelerin ya noter onaylı tercümesi ya da resmi bir tercüman tarafından çevrilmesi gerekiyor.

Teşekkürler..
  • EliNTeR E kullanıcısına yanıt
    merhaba.. Nisan ayında teleperformance'dan ingiltere vizesi almış biri olarak üstteki üyenin söylediklerine inanmayın. İstedikleri ingilizce evraklar şunlar,

1 - İşyerinizden alacağınız vize talep yazısı.

2 - Bankadan alacağınız hesap durumunuzu gösterir ingilizce belge. Bu belgede hesabınızın hangi tarihte açıldığı ve diğer tüm para birimlerinden de olmak üzere hesabınızın son bakiyeleri bulunuyor. Hesap hareketlerini gösteren dökümden ayrıdır bu.

Öyle tercüme bürolarıyla uğraşmaca yok. Diğer tüm belgeler türkçe olabilir.

Teleperformance ile ilgili deneyimim için;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116427881&p=1&anchorToGo=116427881#116427881

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar,
    Konu dışı ama konu sahibi arkadaş kusura bakmasın.
    2012 de Amerikaya gittim 10 yıllık vize vermişlerdi.şimdi gene gidicem ama herhangi bir işlem gerekiyormu? (Esta vb. ) Bu arada isviçrede yaşıyorum .
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler,görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

merhaba.. Nisan ayında teleperformance'dan ingiltere vizesi almış biri olarak üstteki üyenin söylediklerine inanmayın. İstedikleri ingilizce evraklar şunlar,

1 - İşyerinizden alacağınız vize talep yazısı.

2 - Bankadan alacağınız hesap durumunuzu gösterir ingilizce belge. Bu belgede hesabınızın hangi tarihte açıldığı ve diğer tüm para birimlerinden de olmak üzere hesabınızın son bakiyeleri bulunuyor. Hesap hareketlerini gösteren dökümden ayrıdır bu.

Öyle tercüme bürolarıyla uğraşmaca yok. Diğer tüm belgeler türkçe olabilir.

Teleperformance ile ilgili deneyimim için;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116427881&p=1&anchorToGo=116427881#116427881

Arkadaşım üstteki üyenin dediklerine inanmayın da ne demektir? Biraz daha nazik bir dille yazabilirsin. Sanki insanları kazıklamaya çalışıyormuş gibi bir leke atmış oluyorsun bu dediklerinle.

Biz de kendi tecrübelerimizi söylüyoruz değil mi? İstersen çevirtmek zorunda olduğum tüm belgeleri gösterebilirim sana. Ben 2014 yılında o şekilde yaptım. Sen değişik yaptıysan bilemem.
  • @JaCKiE_BrOwN dediğin gibi sadece ikisinin ingilizce olması gerekiyor sanırım. Bende de sacdece onlar ingilizceydi ve başvuruda bir sıkıntı olmadı. Hiç yoktan 550 lira masraf yapacaktık
  • 27 ekimde eng vize için belgelerimi teslim ettim hala ses seda yok çıkmayacak diye korkuyorum deneyimli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.