Şimdi Ara

yakala.co 50tl lik ebebek çeki 25 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 tane bebek bezi ve 3 tane önlük aldım.54 tl ödedim.hala herhangi bir iptal söz konusu değil ama bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

1 den fazla çek kullanılıyormu....oto koltuk alıcam 10 çek alırım.....

200 ve üzeri alışverişlerde 2 adet çek birleştirilebileceği yazmakta idi.

Ancak yakala.co tarafından kaldırıldı. Şartlar habire değişiyor.

e-bebek

yakala.co
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

1 den fazla çek kullanılıyormu....oto koltuk alıcam 10 çek alırım.....

200 ve üzeri alışverişlerde 2 adet çek birleştirilebileceği yazmakta idi.

Ancak yakala.co tarafından kaldırıldı. Şartlar habire değişiyor.

e-bebek

yakala.co

Kampanyanın 15 kişi satın aldığı zamankı şartları:

http://e1201.hizliresim.com/t/j/1v4xj.jpg

yakala.co 50tl lik ebebek çeki 25 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nett -- 16 Ocak 2012; 19:30:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isolayn007

e-bebek hediye kartlarından alabilirmiyiz ki acaba.100 tl'lik ebebek hediye kartını 75 tl'ye alıp o kart ile de bebek bezi veya mama alınabilir mi acaba? 20,90 tl prima bebek bezi, 5 tane bebek bezi, 100 tl üzerine kargo da ücretsiz.yani bir bez 15,90 tl'ye geliyor.

az önce arayıp sordum geçerli değilmiş. sadece alışveriş yapıp bişeyler almak gerekiyormuş...

boş kampanya olmuş maalesef...

• Kampanya çok bilinmeyenli denklem gibi.
    Habire şartlar değişiyor yeni şartlar ekleniyor
    Şunda geçerli bunda değil şöyle olursa böyle, böyle olursa şöyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Son yoruma yarıldım resmen

sonlara doğru biraz sinir yaptım dimi

Hocam son virajı alırken kayışı koparmışsın

Ama hak ettiler harbiden yakala.co neyse de e-bebek gözümde çok puan kaybetti..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Son yoruma yarıldım resmen

sonlara doğru biraz sinir yaptım dimi

Hocam son virajı alırken kayışı koparmışsın

Ama hak ettiler harbiden yakala.co neyse de e-bebek gözümde çok puan kaybetti..

Merhabalar!
    Çek iptali için mesaj attım ama henüz dönüş yapan olmadı.
    Şu an Bebek bezi alacağım iptal etmezlerse!
    Bebeği olanlardan yardım istiyorum Lütfen!!!
    Allah'a şükür Dün Kızım dünyaya geldi(Allah isteyen herkese nasip etsin.)
    Haliyle, benim en çok ihtiyacım olan Bebek bezi.
    ama Bebek arabasına da ihtiyacım var
    Link'teki ürünü tavsiye edermisiniz? LİNK
    Ya da 100-150TL arası bir herhangi bir tavsiyeniz var mı?
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

Merhabalar!
    Çek iptali için mesaj attım ama henüz dönüş yapan olmadı.
    Şu an Bebek bezi alacağım iptal etmezlerse!
    Bebeği olanlardan yardım istiyorum Lütfen!!!
    Allah'a şükür Dün Kızım dünyaya geldi(Allah isteyen herkese nasip etsin.)
    Haliyle, benim en çok ihtiyacım olan Bebek bezi.
    ama Bebek arabasına da ihtiyacım var
    Link'teki ürünü tavsiye edermisiniz? LİNK
    Ya da 100-150TL arası bir herhangi bir tavsiyeniz var mı?
    Saygılar...

Merhabalar arkadaşım, Allah analı babalı büyütsün, bahtı açık olsun kızınızın..

Bebek arabası konusunda sana tek tavsiye edeceğim kullanışlı (boyutu ve ağırlığı) ve kaliteli bir ürün seçmen. Şimdi piyasada 100 TL'den başlayıp 2000 TL'ye kadar birsürü değişik marka model mevcut.

Özellikle arabanız varsa sık sık AVM'lere gideceksiniz, bagaj sıkıntısı olmaması için katlandığında az yer kaplayan bir araba bakın, ben Chicco CT02 Travel sistem almıştım. Gayet sağlam ve kaliteli bir araba lakin bagaja anca sığıyor.

Geçenlerde bir arkadaşım Maxi Cossi'nin travel sistemini almış 1900 TL. Tamam 1 kere alınıyor, ilk çocuk gönül ister ki en kalitelisi olsun ama çok fahiş, yazık günah o paralara.

Gelelim linkini verdiğin ürüne, Castello araba mağazadayken gözüme çarpmıştı, doğrusunu söylemek gerekirse fazla kaliteli ürünler değil ancak fiyat/fayda olarak bakıldığında güzel bir seçenek gibi duruyor.
    Eğer araştırma yapıyorsan gözüne çarpmıştır 3 tekerlekli arabalarda denge sıkıntısı olabiliyor, Allah göstermesin arabayı falan devirme olasılığı var, onun için 4 tekerlekli bakmanda fayda var.

Araba bence ilk etapta çok elzem bir ihtiyaç değil, yeni doğmuş bebeği arabaya bindirip gezemezsin ilk zamanlar, özellikle de bu soguk havalarda. Bence iyice araştırıp bütçe olarak da 350-400 TL civarında Chicco, Kraft gibi markaları travel sistemlerini (araba+anakucağı) uygun fiyatla yakalamaya çalışman daha doğru olur.. Bulunduğun ildeki bebek mağazalarına gidip mutlaka alacağın ürünü gör, dokun, incele..

Edit: Bu arada sonradan fark ettim, linkteki ürün stokta yokmuş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 16 Ocak 2012; 21:52:31 >

• TeQuiLaS, Çok Teşekkür ederim verdiğin bilgiler ve dileklerin için.
    Elimde 1tane çek var onunla alayım diyordum.
    Eylül-Ekim gibi e-bebek.com'da Chicco'nun satılan Puseti vardı, forumda konusu da vardı.
    Daha erken diye almamıştım o zaman. Ama sonra da bir kaç kişinin sorun yaşadığını okudum forumda.
    Daha en az 6 ay aciliyeti yok zaten. Link'teki ürün stokta vardı ama bitmiş.
    3Tekerlek olayı kafama yatmazdı, şimdi tavsiye ve güvenlik için vazgeçtim tamamen.
    Teşekkürler...
    Saygılar...
  • link
    Üstteki linkteki kampanyalı seti alabilir miyiz acaba? Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez şartı var yakala co da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARE7

link
    Üstteki linkteki kampanyalı seti alabilir miyiz acaba? Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez şartı var yakala co da.

alırsınız tabi.diğer kampanya dediği 250 tl üzerine 50 tl hediye çeki falan tarzı şeyler.
  • bende almıştım kampanya şartlarını çok iyi de okuduğumu düşünüyorum. burada bez olayını görünce şaşırdım. kuponu iade etmeyi düşünüyorum.
  • Ya arkadaşlar bana da bir oyun parkı önerir misiniz? 200 Tl yi geçmesin istiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Ya arkadaşlar bana da bir oyun parkı önerir misiniz? 200 Tl yi geçmesin istiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

ben bunu almıştım 6 aydır da kullanıyoruz memnunuz ve fiyat olarak en uygun ereyondu

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=664013
  • quote:

Ya arkadaşlar bana da bir oyun parkı önerir misiniz? 200 Tl yi geçmesin istiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Valla bende Stork var en ucuzlarından, zaten baldızdan almıştık, oğlan 2 yaşını geçti ondan öncede 4 sene falan kullanıldı, hala taş gibi, önemli olan içine güzel bir şilte ya da benim gibi yaylı bi yatak alın, çocuk istese de zarar veremez çok sağlam. Üzerindeki oyuncak, alt alma aparatı vs sizi kandırmasın çok fonksiyonel değil, altını alacağın zaman bir de çocuğu oraya taşımakla uğraşmıyosun, olduğun yerde alıverirsin.
  • quote:

KRAFT 604 http://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-kraft-604-park/yatak-fiyati,431691.html

KRAFT 504 http://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-kraft-504-donenceli-park/yatak-fiyati,421284.html

• Bu tür kampanyalar açıkça tüketiciyi aldatmakta. Neresinde %50 indirim var, 100 TL'lik alışverişe 25 TL indirim var o da %25 yapar. Şu ibareye bakın: "ebebek.com’dan ve ebebek mağazalarından yapacağın alışverişlerde 50 TL yerine %50 indirimle 25 TL ödeyeceksin." Tüketiciyle dalga geçiyorlar, bunları Sanayi ve Ticaret Bakanlığına şikayet etmek gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantokur

5 tane bebek bezi ve 3 tane önlük aldım.54 tl ödedim.hala herhangi bir iptal söz konusu değil ama bekliyorum

bugün kargoya verildi görünüyor.son kargo hareketi bu:
    16.01.2012 22:51:38 İSTANBUL ÜSKÜDAR SS ŞUBEDEN GELDİ. FORMULA HUB
    acaba bir sorun çıkar mı?
  • siparişim geldi 5 paket bez ve 3 tane önlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantokur

siparişim geldi 5 paket bez ve 3 tane önlük

arkadaşın dışında bu tazr bi alışveriş yapabilen çıktı mı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.