Şimdi Ara

yakala.co 50tl lik ebebek çeki 25 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu açıldı mı göremedim ama özellikle bebek bezi için iyi fırsat ben 5 tane molfix 4 numara aldım tanesi 14,5 geldi.birde 200 tl lik ürün ekleyince 100 liralık indirim oluyor sistemde bir hata vardır diye siparişimi 200 liraya kadar çıkarmadım.

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3685/ebebek-magazalarindan-ve-internet-sitesinden-yapacagin-alisverislerde-50-tl-yerine-25-tl-ode---yakala-co-tum-turkiye-firsati

• Ooo benim için süper fırsat.. Teşekkürler..
  • Mama ve bezlerde geçerli değildir.

şartlar arasında böyle bir madde var
  • evet bende az önce online chat ile mh sordum mama ve bezlerde gecerli değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

Mama ve bezlerde geçerli değildir.

Başlık sahibinden cevap bekleniyor, nasıl aldı acaba bezleri
  • he ya nasıl almış madem bezlerde geeçrli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

Başlık sahibinden cevap bekleniyor, nasıl aldı acaba bezleri

Arkadaşlar sistemlerinde sorun (açık) mevcut

Bezlerde vs. geçerli görünüyor hatta %50 indirim yapıyor tüm sepette.

Sipariş vermiş ama göndermeyeceklerdir büyük ihtimal
  • Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Bebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağaza: ebebek.com’dan ve ebebek mağazalarından yapacağın alışverişlerde 50 TL yerine %50 indirimle 25 TL ödeyeceksin.
    • 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
    • 16 Ocak – 16 Mart 2012 tarihleri arasında, 2 ay boyunca geçerlidir.
    • Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin. Hediye edebilirsin.
    • Kargo hizmeti dahildir.
    • Marmara Forum(Merter Carrefour)şubesi dışında tüm mağazalarda ve internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
    • Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
    • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

Ya ben bu konu açıldığında kontrol ettim ama bu yazıyı göremedim. Acaba ben mi atladım yoksa kampanya da düzeltmemi yapıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

quote:

Ya ben bu konu açıldığında kontrol ettim ama bu yazıyı göremedim. Acaba ben mi atladım yoksa kampanya da düzeltmemi yapıldı?

Hocam aynen yaaa

ben de dün gece baktım BEBEK BEZİ VE MAMA konusunda bir şey yazmıyordu kampanyada

gece kampanya koşullarını incelediğim için sabah iki tane kupon aldım incelemeden

bir de baktım bebek bezinde gerçerli değil diyor.

Ben de kendimden şüphe ediyordum, orada yazıyordu da ben mi görmedim bezler dahil değil yazısını diye

ama sanırım sabah değitirmişler kampanya koşullarını

• quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

quote:

Evet yakala.co ya ilk konduğunda böyle bir ibare yoktu sanırım bende hatırlamıyorum. mama ve bezlerde kar marjı düşük olunca hemen eklemişler yazıyı. hiç yakışmadı e-bebek gibi bir mağazaya.
  • Muhtemelen müşteri hizmetlerine soranlar olunca bu durumu atladıklarını anlayıp kampanyayı tekrar düzenledirler.. Bu yakala.co'nun ilk vukuatı değil daha öncede uçak biletiyle ilgili bir kampanya satıp sonra şartları değiştirmişlerdi. Haliyle ben ve diğer arkadaşlarda yakala.co'yu arayıp işlemi iptal ettirdiler. Sanırım bu da o duruma dönecek..
  • Dün gece bende görmedin Mama ve Bezlerde geçerli değildir ibaresini ve 1 tane aldım.
    İş bu hal olunca iptal edeceğim.
    Kime satıyorlarsa satsınlar çeklerini. Çektirsin gitsinler...
    Saygılar...
  • quote:

Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Bebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağaza: ebebek.com’dan ve ebebek mağazalarından yapacağın alışverişlerde 50 TL yerine %50 indirimle 25 TL ödeyeceksin.
    • 16 Ocak – 16 Mart 2012 tarihleri arasında, 2 ay boyunca geçerlidir.
    • Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin. Hediye edebilirsin.
    • Kargo hizmeti dahildir.
    • Marmara Forum(Merter Carrefour)şubesi dışında tüm mağazalarda ve internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
    • Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
    • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

BU NE?

Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Bebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağaza: ebebek.com’dan ve ebebek mağazalarından yapacağın alışverişlerde 50 TL yerine %50 indirimle 25 TL ödeyeceksin.

BU NE?

Dalga mı geçiyorlar? Yoksa birden fazla çek kullanılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 16 Ocak 2012; 15:19:29 >

• ya bu yakala.co fırsatlarından uzak durmak lazım. iade de resmen süründürüyoalr. dün akşam yoktu mama bez ibaresi. ki zaten ahım şahım da inmiyor bezler. ona rağmen sonradan bu yazıyı koymuşlar. oysa e bebek ne zaman bi kampanya yapsa hep mama ve bezleri hariç tutar. bi iş yapıyosanız adam gibi gibi yapın lan yalaka co musun ebebek misin nesin milletle dalga geçmeyim

• Son yoruma yarıldım resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Son yoruma yarıldım resmen

sonlara doğru biraz sinir yaptım dimi
  • e-bebek hediye kartlarından alabilirmiyiz ki acaba.100 tl'lik ebebek hediye kartını 75 tl'ye alıp o kart ile de bebek bezi veya mama alınabilir mi acaba? 20,90 tl prima bebek bezi, 5 tane bebek bezi, 100 tl üzerine kargo da ücretsiz.yani bir bez 15,90 tl'ye geliyor.
  • 1 den fazla çek kullanılıyormu....oto koltuk alıcam 10 çek alırım.....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.