Şimdi Ara

Yahu bu eloboost yapanlar utanmıyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamı bronz 4 ten silvera arkadaşım çıkardı sonra 70 lira vererek kendini altına boostlattırdı.Şimdi 80 liraya plata boostlattırmak istiyo.Ama ranked attığını görmedim
  • Bronzeda kalan fakir gencin dramı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Benim Steam'de o kadar oyun olsa LoL oynamam

İsmine sövmek istemediğim bir arkadaş başlattı beni de, o zamana kadar Steam'imle mutlu mesut yaşıyordum
  • ben bronz 5 dim cıkamıyordum sonra gold 5 e boostlattım kendımı suan plat 1 im 3 haftada plat1 oldum dusun artık proluk baska bişi neyse bye
  • Kul hakkı olmasa ben bile yaptımayı düşünmüştüm bir ara.Gerçi bir oyun için bu kadar hırsa ne gerek var dersen sende haklısın.İnsanlar belli bir yerden sonra hırslarına yenik düşüyorlar bence.Birde serverda cidden eloboost çok veya bu sezonki puanlama sistem saçma.
  • Aizen kullanıcısına yanıt
    Hakederek çıkanların hakkını yiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen

TR serverinin %90 i eloboost yaptirmistir. Aksini iddia eden ya yediremiyodur ya da servera laf kondurmamak icin konusuyordur.

Kendini gelistirmek isteyen weste gecsin. Trde diamond olanda kendini pro sanmasin.

Sezon 3 silver = Sezon 4 diamonddur.

Sezon 3 silver, bu sezon gold... Maç spamlamadık diye hep bunlar. Ama dediğin bi nebze doğru, karşıma plat2 falan geliyor ancak bu kadar kötü oynanabilir.
  • Platinin bronzdan farkı kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Narzhul-

quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Kesinlikle.

+1
  • Şuan 3-4 eleboosterin eleboost yaptıgı hesabı arkadasa ekledım oyun oynadıkalrında izliyorum bizden hiç bir farklı şey yapmıyorlar gibi geliyor tabi takım konusmalarını görmüyoruz belki takımı iyi yönlendiriyorlardır ama hiç farklı bir şey yapmıyorlar genel oalrak benim izlediklerimden bir tanesi sürekli adc oynuyor draven genelde bir tanesi de solo-top oynuuor ama tercih ettigi karekterler ww vi falan ben sasırıyorum ama maçları kazanıyor bu adamlar hala anlayamadım biz neyi eksik yapıyoruz bu eleboosterlerden farklı olarak bilen varsa lütfen sölesin şu an ligim gümüş eleboost yaptırmam asla ama bu eleboosterler çok mu şannslıdır ne gerçekten farklı bir şey yapmıyor adam ama kazanıyor
  • Eloboost aslında büyük bir sorun değil çünkü pahalı birşey oyüzden silver2-gold tarzı daha çok ufak boostlar yaptırıyorlar genellikle. Asıl problem hesap satın alıpta o lige kendi çıktığını düşünen insanlarda.50-60 herolu diamond bir hesabı 100-150 TL ye alabiliyorsunuz.Bende çok hesap alıp sattığım için satanlara sövemiyorum ama asıl problem bu bence
  • e1 kullanıcısına yanıt
    bronz bile kendi içinde grublanmış yani

O simdi bronz 3 e çıkınca bronz 4 dekini ezikler bide
  • Elo boostçu reziller sizi

• elo boosttan iyi para kaldırdım zamanında. ticarete döktüm işi hesap skine doydu. ne deseniz doğrudur.
  • Sizi lowlar

• Haha ben eloboost yaptım ama utanmıyorum çünkü kimse bilmiyor diye düşünüyodur bu reziller.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aizen

TR serverinin %90 i eloboost yaptirmistir. Aksini iddia eden ya yediremiyodur ya da servera laf kondurmamak icin konusuyordur.

Kendini gelistirmek isteyen weste gecsin. Trde diamond olanda kendini pro sanmasin.

Sezon 3 silver = Sezon 4 diamonddur.

Çünkü bronz olup yedirememek bunu yazmayı gerektirir.
  • Bir de elo boost yaptırdığı hesapla millete hava atanlar var
  • Boost yaptırdım,sonra kendim arkadaşlarımın hesaplarını gold yaptım hani bana alkış?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.