Şimdi Ara

Yahoo Mail hesabıma giremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar seneler önce aldığım ve bir süredir de kullanmadığım Yahoo hesabıma girmem gerekiyor ama ulaşamıyorum.

Şifre doğru, ayrıca bütün güvenlik sorularına karşı bilgilerim de elimde ama girişte şöyle bir sorun yaşıyorum. Bana farklı bir cihazdan girdiğim için güvenlik sorusu soruyor. Çünkü bilgisayarım değiştirildi eski bilgisayarı tanıyor sanırım.

Ama sorun şu, bana eski kuzenimin ismini soruyor oysa benim güvenlik sorum köpeğimin ismiydi. Haliyle ben bu soruya cevap veremiyorum veremeyince de beni içeri almıyor. Bu durumda ne yapabilirim bilen var mı, nasıl kurtaracağım bana başka seçenekte sunmuyor kaldım böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 29 Temmuz 2017; 11:45:0 >

• Yardımcı olacak kimse yok mu? Yahoo dan bir mesaj geldi ama henüz bir yardımları dokunmadı. Sadece yardım mesajı aldıklarına dair bir mesajdı.
  • naptın hacım aynı sorun ben de baş gösterdi. güvenlik maili atacakları mail adresini bile bilmiyorum??1
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Ben yapamadım, yardımcı olmaları için farklı bir mail adresine yönlendirip bilgi bekledim hiç bir şey yok. Nasıl bir rezil hizmet, oysa şifrem doğru ama kendi kendine işgüzarlık yapıp adresimi vermiyor bana. Tam davalık iş. Donanımhaberin bu durumu bir haber etmesi gerek.
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    ben bir tanesini geri aldım. mail adı yerine @yahoo.com u da ekleyince sorun çözüldü ama diğerini vermiyor. hala eski unuttuğum mailime şifre yollamaya çalışlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.