Şimdi Ara

yahoo fantasy lig 2006 da kim şampiyon olur?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

yahoo fantasy lig 2006 da kim şampiyon olur??

(En Son Oy Tarihi: 8.11.2006)
Giriş
  • r7bertpires ve drexler22 arasında geçer diye düşünüyorum.
    Kusura bakmayın ben 2 ligede ilgi gösteremedim.Tam kavrayamadım ve fazla ilgimi çekmedi.Malesef ısınamadım. Özür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 7 Kasım 2006; 22:48:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenflash
    aslında H2H dışında iddiam yok ama H2H'de de B.Miller sakatlandığından gerilere düşebilirim.

miller berbat bu sene yaw.. tam elde patladı alanlarda.. allahtan ben almadım bi de sakatlanmış demek oyy oyy

quote:

bu arada Serhat değerlendirmen çok güzeldi. Evet sakatlar topluluğu kurdum. Lamarcus ne zaman döner? Elden çıkarsam ortada kaliteli oyuncu da yok. İyileşmelerini bekleyecem galiba

eyvallah İsmet walla hacı birkaç siteye baktım lamarcus'un sakatlığıyla ilgili, kesin birşey söyleyen yok.. durumu nedir bende tam bilmiyom.. portland'dan adam alırken 2 kere düşüncen, adamlar hapşursa sakatlanıyor yaw

quote:

Bu arada bugün Ben Gordon'a sinir oldum. Adam yüzünden C.Duhon oynayamadı ya. Defans yapmayınca Duhon'a kaldı iş o da erkenden faul problemi yaşadı. Murat abi de saolsun maç yerine Kaan efendi ile kahvaltı sohbeti yapınca uyuyup kalmışım maçı izlerken

nedir o kahvaltı muhabbeti.. demin maçın başına baktım biraz, bizimkiler yoktu piyasaya.. yayına geç mi geldiler.. gordon'a laf yok, adamım benim, canavar aslan kaplan

quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

r7bertpires ve drexler22 arasında geçer diye düşünüyorum.
    Kusura bakmayın ben 2 ligede ilgi gösteremedim.Tam kavrayamadım ve fazla ilgimi çekmedi.Malesef ısınamadım. Özür.

kardeş en azından arada sırada girip birkaç günlük kadronu oluştur, takas teklifi varsa ona cevap ver yeter.. ekstra bişey yapmana gerek yok.. aslında sen iyiydin böyle oyunlarda(dh f1 tahmin yarışması 1. olarak )

• neverlate
    api
    rccp
    drexler22
    r7bertpires
    small_ticket
    labmen
    greenflash
    csb
    Non_SeRv!aM
    solidfb

10+ kişi oldu zaten unuttuğum kişilerde vardır kesin yapabiliriz

MeTaLiTY
    sadece günlük kadro kuruyosun bi zorluğu yok
    özellikle bize olan saygından ötürü ligi takip etmeni rica ediyorum, tek yapman gereken pozisyonlarına göre oyuncuları yerleştirmek, her hafta p.tesileri 10dakikanı ayırman yetiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

kardeş en azından arada sırada girip birkaç günlük kadronu oluştur, takas teklifi varsa ona cevap ver yeter.. ekstra bişey yapmana gerek yok.. aslında sen iyiydin böyle oyunlarda(dh f1 tahmin yarışması 1. olarak )

Daha farklı birşey bekliyordum belki bundan dolayı ısınamadım

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

MeTaLiTY
    özellikle bize olan saygından ötürü ligi takip etmeni rica ediyorum, tek yapman gereken pozisyonlarına göre oyuncuları yerleştirmek, her hafta p.tesileri 10dakikanı ayırman yetiyor

Tabikide saygım sonsuz Takip etmeyi tekrar deneyeceğim yinede ilgimi çekmiyorsa zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum. (Kusura bakmayın)
    Düşünceleriniz için teşekkürler Yeni ligte güzel kadrolar dilerim.

• Arkadaşlar çok özür dileyerek sormak istiyorum bu lig neyin nesi yanii neyin ligini kuruyorsunuz anlamadım. Gözüm hep bu başlığa takılıyor nedense.
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

neverlate
    api
    rccp
    drexler22
    r7bertpires
    small_ticket
    labmen
    greenflash
    csb
    Non_SeRv!aM
    solidfb

10+ kişi oldu zaten unuttuğum kişilerde vardır kesin yapabiliriz

MeTaLiTY

bende varım

• shizuku benim drafta 1.ci sıradan katıldım önde olmanın cok katkısı var tabi birazda sectiğim oyuncuların coğu istatistiklerini geliştirdi bu sene o yönden de şanslıyım. ankette adım yok ama şampiyon olamasamda adayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

Arkadaşlar çok özür dileyerek sormak istiyorum bu lig neyin nesi yanii neyin ligini kuruyorsunuz anlamadım. Gözüm hep bu başlığa takılıyor nedense.

nbr hacı sen buralara uğrarmıydın yaw hacı bu olay şöyle.. ntvmsnbc'nin fantazi futbol'u var ya, bu da onun nba versiyonu.. draft usulü herkes kadrosunu belirliyor ve kadrosundaki oyuncuların sayı, ribaund, top çalma, blok vs. gibi ortalamalarından kazandığı puanlarla sıralama oluşuyor.. understand? eğer sürekli olarak ilgilenirim diyorsan yakın bir zamanda tekrardan bi lig oluşturma ihtimalimiz var.. ona katılabilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

Arkadaşlar çok özür dileyerek sormak istiyorum bu lig neyin nesi yanii neyin ligini kuruyorsunuz anlamadım. Gözüm hep bu başlığa takılıyor nedense.

nbr hacı sen buralara uğrarmıydın yaw hacı bu olay şöyle.. ntvmsnbc'nin fantazi futbol'u var ya, bu da onun nba versiyonu.. draft usulü herkes kadrosunu belirliyor ve kadrosundaki oyuncuların sayı, ribaund, top çalma, blok vs. gibi ortalamalarından kazandığı puanlarla sıralama oluşuyor.. understand? eğer sürekli olarak ilgilenirim diyorsan yakın bir zamanda tekrardan bi lig oluşturma ihtimalimiz var.. ona katılabilirsin

ee arasıra buralara yolumuz düşüyor ,basketbolla çok fazla ilgilenmiyorum o yüzden lige alırsanız rezil olma şansın baya bir yüksek , soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. başarılar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.