Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yahoo email için ne yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> yahoo email için ne yapılabilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Arkadaşlar yahoo mesajlarını outlook hesabına nasıl kaydedip okuyabilirim bu konuda yardımcı olusanız sevinirim herkese selam acil cevap bekliyorum

|
    |
    Yahoo veya diğer mail sunucularından aldığın ücretsiz e-mail adreslerini outlook expressiçersinde kullanamazsın arkadaşım. POP3 mail alman lazım. (Problemsiz Olur Parayla)(3) önceden hotmail outlook ile çalışıyor idi. Şimdi o da paraya döktü işi. Bu durumda yahoo yerine mynet vs bir türk sunucusundan mail alıp kullanman daha iyi olur. ya da adsl hattın varsa oradan zaten POP3 mailin oluyor. Gerçi Superonline veya TURKNEt paket alınca da oluyor ama paketin süresi bitince mailin de işi bitiyor.
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    yahoo.com uzantiliysa yapamazsin. yahoo.co.uk uzantili mail alirsan ancak pop3 destegi veriyorlar.
    |
    |
    GIGABYTE GA-8IPE1000G //P4 2.8HT 1mb 800mhz prescott//2x512MB Kingston DDR400@Dual Channel//160GB Samsung SATA7200//128MB Asus Ati Radeon 9550GE/TD//Creative Audigy LS+Inspire 4400 4+1////Lg 16X Black DVD-RW
    HP Pavilion DV6296// Intel Core2Duo T7200 2.0GHZ//2 GB DDR2 667 MHz//256MB GeForce 7400
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    arkadaslar su anda ben kullaniyorum.. buraya bir bakin...
    http://forum.donanimhaber.com/m_1484294/mpage_1/key_yahoo//tm.htm#1489392 kolay gelsin...
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,197
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.